Piatok, 20. apríl, 2018 | Meniny má Marcel
Pridajte si svoje mesto

Vážení čitatelia, prevádzku služby sme sa rozhodli ukončiť.
Ďakujeme za záujem a ponúkame vám čítanie na titulnej stránke www.myregiony.sk.

Riešime za vás

poškodená lavička

Aktuálny stav podnetu: Vyriešené Tento stav trval: 3 dni a 21 hodín
Autor podnetu: dolnokubínčan
Rieši: Mestský úrad
Lokalita: Dolný Kubín
Ulica: Pelhřimovská 1194
Dátum nahlásenia: 22.5.2016
Dátum poslednej aktivity: 26.5.2016

Pred našou bytovkou je veľmi poškodená lavička. Využívajú ju dôchodcovia aj rodiny s deťmi. Boli by sme veľmi radi, keby nám ju opravili.

Pošlite podnet a budeme ho za vás riešiť! Kontakt na nás riesime@nasaorava.sk
poškodená lavička

Miesto hláseného podnetu