Piatok, 17. august, 2018 | Meniny má Milica

Vážení čitatelia, prevádzku služby sme sa rozhodli ukončiť.
Ďakujeme za záujem a ponúkame vám čítanie na titulnej stránke www.myregiony.sk.

Riešime za vás

auto s rozbitými sklami

Aktuálny stav podnetu: Vyriešené Tento stav trval: 5 dní a 23 hodín
Autor podnetu: Karol
Rieši: Polícia
Lokalita: Dolný Kubín
Ulica: parkovisko cesta I/59
Dátum nahlásenia: 18.5.2016
Dátum poslednej aktivity: 24.5.2016

Na parkovisku pri ceste I/59 kúsok od mosta ponad cestu do Medzihradného stojí auto s ružomberským evidenčným číslom s rozbitými sklami. Vo vnútri je veľká dlažobná kocka, ktorou okná niekto rozbil.

Pošlite podnet a budeme ho za vás riešiť! Kontakt na nás riesime@nasaorava.sk
auto s rozbitými sklami

Miesto hláseného podnetu