Piatok, 28. júl, 2017 | Meniny má Krištof
Pridajte si svoje mesto
Riešime za vás

Prevrátený kvetináč

Aktuálny stav podnetu: Vyriešené Tento stav trval: 5 dní a 1 minúta
Autor podnetu: Martin
Rieši: Mestský úrad
Lokalita: Dolný Kubín
Ulica: Aleja slobody
Dátum nahlásenia: 17.5.2016
Dátum poslednej aktivity: 22.5.2016

Na ulici Aleja slobody je vedľa autobusovej zastávky smerom do Ružomberku niekoľko kvetináčov s kvetmi a tujami. Počas víkendu na jednom z nich niekto dokazoval svoju silu a prevrátil ho. 

Pošlite podnet a budeme ho za vás riešiť! Kontakt na nás riesime@nasaorava.sk
Prevrátený kvetináč

Miesto hláseného podnetu

Odporúčame

kam

Podujatia na Orave

Podujatia na Orave

Iné