Utorok, 23. január, 2018 | Meniny má Miloš
Pridajte si svoje mesto

Vážení čitatelia, prevádzku služby sme sa rozhodli ukončiť.
Ďakujeme za záujem a ponúkame vám čítanie na titulnej stránke www.myregiony.sk.

Riešime za vás

zlomená lavička

Aktuálny stav podnetu: Vyriešené Tento stav trval: 11 dní a 16 hodín
Autor podnetu: Martin
Rieši: Mestský úrad
Lokalita: Dolný Kubín
Ulica: Okružná
Dátum nahlásenia: 14.5.2016
Dátum poslednej aktivity: 26.5.2016

Lavičky na sedenie vyhľadávajú nielen ľudia, ktorí si na nich potrebujú oddýchnuť, ale aj vandali. Na Okružnej ulici v Dolnom Kubíne sa s jednou pohrali a toto je výsledok. 

Pošlite podnet a budeme ho za vás riešiť! Kontakt na nás riesime@nasaorava.sk
zlomená lavička

Miesto hláseného podnetu