Pondelok, 20. november, 2017 | Meniny má Félix
Pridajte si svoje mesto

Zoznam vašich podnetov

Zobraziť podnety na mape
  • poškodená lavička

    poškodená lavička

    Dolný Kubín, Pelhřimovská 1194 | Stav: Vyriešené

    Nahlásené 22.5.2016, posledná zmena 26.5.2016
    Rieši: Mestský úrad

  • zlomená lavička

    zlomená lavička

    Dolný Kubín, Okružná | Stav: Vyriešené

    Nahlásené 14.5.2016, posledná zmena 26.5.2016
    Rieši: Mestský úrad

  • Smeti pri Orave

    Smeti pri Orave

    Dolný Kubín, Orava | Stav: V riešení

    Nahlásené 24.5.2016, posledná zmena 24.5.2016
    Rieši: Mestský úrad a Povodie Váhu

  • auto s rozbitými sklami

    auto s rozbitými sklami

    Dolný Kubín, parkovisko cesta I/59 | Stav: Vyriešené

    Nahlásené 18.5.2016, posledná zmena 24.5.2016
    Rieši: Polícia

  • Prevrátený kvetináč

    Prevrátený kvetináč

    Dolný Kubín, Aleja slobody | Stav: Vyriešené

    Nahlásené 17.5.2016, posledná zmena 22.5.2016
    Rieši: Mestský úrad

  • rozrytý terén plný koľají

    rozrytý terén plný koľají

    Pucov | Stav: Vyriešené

    Nahlásené 14.3.2016, posledná zmena 14.3.2016
    Rieši: Zatiaľ neurčené

  • neosvetlené priechody cez cestu

    neosvetlené priechody cez cestu

    Námestovo | Stav: V riešení

    Nahlásené 7.3.2016, posledná zmena 7.3.2016
    Rieši: dodávateľ stavby

Pošlite podnet a budeme ho za vás riešiť! Kontakt na nás riesime@nasaorava.sk

Odporúčame

PODUJATIA NA ORAVE

Podujatia na Orave

Iné