Nedeľa, 17. január, 2021 | Meniny má NatašaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Cestárov zaskočila zima, práce museli prerušiť. Ale to je problém (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

...počítať na orave

...v decembri s pár teplými dňami ?...zaskočila ich zima ? ...:o)))) čo ste nacecaní ?
 

re:

v najchladnejsej dedine na slovensku - oravskej lesnej :D
 

 

Išiel som tadiaľ dňa 24. 11. 2017 a práve vykonávali práce na frézovaní vozovky. Presne toto som si povedal, keby to robili niekde v dunajškej lužnej ešte pochopím ale v najchladnejšej obci na slovensku 24. 11. 2017 frézovať vozovku s tým že potrebujú ešte 5 teplých dní na doasfaltovanie. Sú to blbci a robia si z nás blbcov aj tá firma čo to robí ... ich teplý deň znamená, že počas minimálne 24 hodín (čiže aj v noci) nesmie teplota poklesnúť pod 5°C. Čo sa samozrejme nedalo dodržať, keďže cez deň tam bolo 2°C. Kde je dozor, kde je investor kto toto pustil!!!! ..... slovensko je kurdistan .... potom sa čudujeme kde sa v tomto štáte tratia prachy, takto vyhotovenú cestu bude nutné za pár rokov opravovať. Kde je teraz pán poslanec Jackulík ktorý sa stále chváli ako dobre to vybavil všetko? Hmmmm? .... myslím že je to vybavené úplne zle.
 
Hodnoť

Problém je v zime:

Prišla totiž v decembri tak, ako chodila milióny rokov.

Zimu Kaliňák nemá pod kontrolou - ešte na ňu nič nemá. Zime by mohol vravieť, že môže chodiť aj v lete (potom by jej mohol poslať faktúru), mala by ho na háku. Čiže ona sa správa skoro ako preceda. Vravím že skoro, pretože ten môže všetko - napr. aj prísť niekam, vycediť nejaký ten kolový nápoj a tváriť sa, že tam nikdy nebol. Avšak keď príde zima, tak môjmu autu nik nevysvetlí, že nebola.
 
Hodnoť

Toto je typické slovensko.

September 2016 - október 2017. Takto to tu trvá.
A všetko je v súlade so zákonom. Lebo také sú lehoty.
Na SK lehota 30 dní znamená, že až 30 deň, neexistuje povedzme, o 2 dni. Pretože úradníkom je jedno, či ide o projekt stavebný, kde sa robí od jari do zimy alebo nákup PC, kde na ročnom pbdobí nezáleží.
Sme krajina tupcov.
Už sa mi ani nechce "slovensko" napísať s veľkým S. My nie sme normálna krajina.
 

 

musim sa zastat mojho brata, ktory si vzdy cisti stol a nezbiera kopku aby sa jej venoval v posledny mozny den.
 
Hodnoť

hahaha

nič nové, najväčším nepriateľ zima, jeseň, jar a leto ... stále žijú v spomienkach na socík ... :)
 
Hodnoť

Netárajte,

veď je globálne otepľovanie, V decembri sneh? Neexistuje! Už sme predali a zničili tú starú techniku čo sme ešte zdedili od komunistov.
 
Hodnoť

 

cestari majú zasadných nepriatelov štyroch, sú to štyri ročné obdobia - jar, leto, jeseň a zima - každé s tých období ich vždy niečím zaskočí - treba hlavne z menežerskych postov vypraskať neschopných straníckych, momentálne SMERackych kriplov a nahradiť ich životaschopnými odborníkmi, ktorí sa nebudú bať roboty a problémov a nebudú robiť špinavé stranícke kšefty ako to musia robiť dnes súdružkovia riaditelia za zásluhy v SMERe
 
Hodnoť

Na otázku

"Utrpí Slovensko medzinárodnú blamáž?" Treba povedať, že neutrpí. Slovensko medzinárodnú blamáž už dávno, sústavne má a tak sa k nemu pri výbere medzinárodných inštitúcií čí postov správajú.
 
Hodnoť

Pomsta za voľby :D

Teraz si tam rozmlátim auto za rekordný čas...No a ak ide mosty opravovať MBM tak bude dielo skazy dokonané.
 
Hodnoť

 

pan poslanec Janckulik sa tam pojdem odfotit ked to bude hotove teraz sa musi zastavat Kalinaka
 
Hodnoť

 

A tak sme stále .............. fušeri.
 


Už ste čítali?