Pondelok, 16. december, 2019 | Meniny má Albína

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Starostovia prestávajú veriť sľubom o výstavbe ciest (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

pán Janckulík si naivne myslel, že vo vládnej koalícii niečo zmôže. Tak obhajoval aj podvod na voličoch. A teraz sa pomaly prebúdza a zisťuje, že všetko je inak. Ešte dlho bude zvažovať a nakoniec sa rozhodne, že peniažky za poslanecký mandát a splnomocnenca pre rýchlostné cesty sú dobré, a prestane chodiť na Oravu, lebo tu si veľmi dobre pamätáme, čo všetko nasľuboval.
 

 

Otázkou je, či mu naozaj išlo o pomoc, alebo len o osobný prospech. Do hlavy mu nevidíme. Ak sa mu nepodarí presadiť oba obchvaty, može sa rovno odsťahovať. Všetci sa tu poznáme a on zradil. Inak kto jazdí po oravských cestác, tak vidí, že 50% ciest bude po tejto zime ako tankodróm. Som zvedavý, kde na toto zoberú peniaze, hlavne že kpt. Danko ide investovať cca 4 000 000 € do Wifi vo vlakoch...
 
Hodnoť

Zase len jalové táraniny.

Bohužiaľ on osobne nemá na tomto poste žiaden rešpekt a žiadnu váhu, ani žiadne možnosti, ani žiadnu prácu- to nie je jeho vina, to je zámer baštrnákovcov.. Nech sa tej funkcie radšej rýchlo vzdá, ako /zrejme omylom/povedal, pretože bez reálnych výsledkov stratí aký-taký osobný kredit, ktorý tu má. Veď už mu dali baštrnákovci jasne na javo- na Orave sa stavať nič nebude- to je teda krásny výsledok práce pána splnomocnenca ! Vymenovali ho po voľbách iba za odmenu za to, že sa odtrhol od Prochádzku, na chrbte ktorého sa dostal do parlamentu, ktorého vlastne takto podrazil. Aj svojich voličov na Orave.
 

Čo

čakáte od šmejdov ? Tí si hľadia svojicj záujmov. Pre sprostých majú žvástov až, až. Ale čo už. Nesvojprávní sú nenapraviteľný. Voľby čo voľby naletia šmejdom a pošlú ich ku korytám.
 
Hodnoť

Kmíni,feudáloboľševickí grázli

bez štipky charakteru,ale zato s množstvom nakradnutých titulov pred menom i za menom,snažiac sa tým zakryť tú úbohú dutosť a ničotu medzi titulmi,toho natárali až-až.Aj z TN do BB sa mala za pár mesiacov otvárať R 2,sľubovaná smeráckou mafiou ešte pred svojím vyčíňaním,v r.2006.Po 10 rokoch banditizmu majú v sebe toľko chrapúnstva,že sa na nás vyškierajú z mafiánskych médii,kydajúc na všetkých vôkol,že iba oni,ktorí zatiahli túto krajinu do totálneho morálneho a právneho bahna,sú nenahraditeľnými hrdinami a ochrancami,tejto zhumpľovanej-zneuctenej krajiny.
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Už ste čítali?