DELEGÁCIA NA STRETNUTIA 21., 19. A 18. KOLA
DŇA 12. 5. - 16.5. - 17.5. - 19. 5. - 20.5. 2009
I. trieda dospelí 21. kolo 17. 5. 2009 o 17.00 h
Dlhá - Or. Poruba Kohár, Kubolek, Volf
Krivá - Or. Podzámok Melicherčík, Matejčík, Kosmeľ
Vavrečka – Leštiny Karcol, Dibdiak, Marer
Veličná – Bobrov (13.00 h) Volf, Masarovič, Kohár
Klin – Zubrohlava Živčic, Martvoň, Zaťko
Lokca – Rabča Jurička, Bajdich, Frančák
Novoť – Breza Badár, Hlatký, Capko
II. trieda dospelí 19. kolo 17. 5. 2009 o 17.00 h
Bziny – Vasiľov Masarovič, Chylo
Beňadovo – Sihelné Loffay, Ďubek, Mušák
Zákamenné - Or. Lesná Drozd, Pobeha
Or. Biely Potok – Liesek Adamus, Kubaš, Balák
Párnica – Podbiel (14.30 h) Gnida, Kachút, Podbrežný
Habovka – Hruštín (14.30 h) Kubaš, Adamus, Balák
III. trieda dospelí 18. kolo o 17.00 h
Istebné – Krušetnica Kachút, Gnida, Podbrežný
Rabčice – Medzibrodie (14.00 h) Štrbáň, Ďurčák
Or. Polhora – Mútne (Um. tráva NO) Ďurčák, Kohár
I. trieda dorast 21. kolo o 14.30 h
Zákamenné – Hruštín Pobeha, Drozd
Beňadovo – Lokca Ďubek, Mušák
Veličná - Or. Lesná (10.30 h) Kohár, Volf
Klin – Zubrohlava Martvoň, Zaťko
Dlhá – Vavrečka (16. 5. - 17.00 h) Loffay, Kubala
Novoť – Sihelné Capko, Hlatký
II. trieda dorast 19. kolo o 14.30 h
Breza – Vasiľov (16.5. - 17.00 h) Ďubek, Mušák
Krušetnica – Babín Bajdich, Janco
Mútne – Bobrov Svitek, Jurička
Ťapešovo – Istebné Marer, Karcol
Podbiel – Rabčice (16. 5. - 17.00 h) Pazurik, Kubašek
Krivá – Habovka Matejčík, Kosmeľ
I. trieda starší žiaci 21. kolo o 13.00 h
Or. Polhora – Sihelné (16. 5. - 17.00 h/Um. tráva NO) Melicherčík
Zákamenné – Krušetnica Drozd, Pobeha
Vavrečka – Babín (15.00 h) Dibdiak
Mútne - Or. Lesná Jurička, Svitek
Klin – Zubrohlava Zaťko, Živčic
Novoť – Hruštín Hlatký, Badár
II. trieda starší žiaci 19. kolo o 13.00 h
Krivá - Or. Podzámok Kosmeľ, Matejčík
Bziny – Žaškov (12.5. - 14.30 h) Bajdich
Beňadovo – Bobrov Mušák, Loffay
Kraľovany – Rabčice (11.00 h) Masarovič
Zázrivá – Breza (12.30 h) Podbrežný, Kachút
Mladší žiaci 16. 5. 2009
Leštiny 10.00 h Masarovič, Kubačka
Hruštín 10.00 h Svitek, Šipulová
Zákamenné 9.00 h Ďubek, Mušák
Or. Polhora 9.00 h Melicherčík
Prípravka 16. 5. 2009
Istebné 9.00 h Bajdich, Janco
Sihelné 9.00 h Kachút, Mensár
NIKE PREMIER CUP 2009
1. kolo 19. 5. 2009 o 16.00 h
Or. Jasenica – Dlhá Kubaš
Rabčice - Or. Veselé Volf
Klin – Rabča Melicherčík
Stretnutia v riadení
SFZ a SsFZ
III. liga SD, MD 17. 5. 10.00 - 12.30 h Námestovo - Bytča SsFZ, SsFZ, Melicherčík
III. liga SD, MD 20. 5. 14.30 - 17.00 h Námestovo - Kys. Nové Mesto Nemček, Jakubjak, Bajdich
V. liga DORAST 16. 5. 17.00 h Bziny – Liesek Katrenčík, Hraško
V. liga DORAST 19. 5. 16.30 h Or. Veselé – Liesek Kubaš, Kubolek
II. liga SŽ, MŽ 17. 5. 13.00 - 15.00 h Dlhá - Kys. Nové Mesto Kubolek
III. liga SŽ, MŽ 17. 5. 10.00 - 12.00 h Liesek – Námestovo Adamus
III. liga SŽ, MŽ 17. 5. 13.00 - 15.00 h Lokca – Istebné Frančák, Janco
III. liga SŽ, MŽ 20. 5. 15.00 - 17.00 h Or. Veselé – Námestovo Ďubek
III. liga SŽ, MŽ 20. 5. 15.00 - 17.00 h Liesek – Sučany Kachút.
Autor: Ladislav Čučka, Obsadzovací úsek KR OFZ