Sobota, 24. október, 2020 | Meniny má KvetoslavaKrížovkyKrížovky
HFL LIESEK

Po prvej časti vedie Fekollini

Odohratím piateho kola jedenásteho ročníka sa dostala Halová futbalová liga Liesek do svojej polovice.

Prvé stretnutie piateho kola sa odohralo pred stanoveným hracím termínom. Po vzájomnej dohode vedúcich mužstiev došlo k úvodnému hvizdu už o hodinu skôr. Úvod duelu patril Old Stars, ktorý už v prvej minúte strhol vedenie na svoju stranu zásluhou Kuboleka. Ten sa aj v priebehu ďalších pätnástich minút so svojimi spoluhráčmi postaral o strelenie piatich gólov, na ktoré sa domácim ťažko odpovedalo. Po výmene strán domáci vyvinuli úsilie o zvrátenie výsledku, ale na strelecký gólostroj Kuboleka to nestačilo.
Vitanová - Old Stars 5:8 (3:6)
E. Ondrík 2, J. Ondrík, J. Litviak, M. Múdry – J. Kubolek 5, M. Hucík 2, L. Bobrovský

V očakávanom derby zápase medzi mužstvami z Čimhovej vyšiel úvod prvého polčasu hráčom HFC, ktorí sa strelením dvoch gólov v 8. a 15. min stretnutia ujali vedenia 0:2, čím získali psychickú prevahu nad súperom a nádej na zisk troch bodov. V závere prvého polčasu domáci strelili hosťom gól do šatne, ktorý ich tak vyburcoval, že po výmene strán v priebehu štyroch minút otočili zápas vo svoj prospech. V 29. min stretnutia vyhrávali 3:2. Nepriaznivý stav pre hostí trval len štyri minúty, keďže v 41. min Paľa a v 44. min Žulko opäť otočili zápas pre HFC.
Chive Sting - HFC – SP Čimo 3:4 (1:2)
T. Oles 2, D. Zaťko – Ľ. Paľa ml. 2, P. Pačecha, M. Žulko

Tretí zápas piateho kola zabezpečoval víťazovi umiestnenie na čelnej pozícii. Prvé minúty stretnutia naznačovali, že hra bude veľmi opatrná a o výsledku rozhodne len väčší počet chýb, ktorých sa dopustia jednotlivé mužstvá. Skóre zápasu otvorili domáci v 6. a 24. min, čím si zabezpečili polčasový výsledok 2:0. Po prestávke sa mužstvu hostí podarilo odpovedať v 33. min, ale aj napriek enormnej snahe o skorigovanie výsledku sa stretnutie skončilo víťazstvom Fekollini, čím si po prvej časti turnaja poistili prvú priečku a zároveň si zabezpečili dobrú pozíciu do odvetných zápasov.

Najlepší strelci:
T. Oles - Chive Sting – 8 g, J. Kubolek - Old Stars – 8, P. Machunka - Fekollini – 8, Ma. Poláček – Fekollini – 8, J. Chovančák – Grapstav – 8, M. Hucík - Old Stars – 7, S. Gnida - Chive Sting – 6, M. Kubolek - Old Stars – 6, D. Tješš - HFC – SP Čimo – 4

8. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  9. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  10. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár
  1. Tesco prináša zákazníkom potraviny za každých okolností
  2. Vedeli ste, že jablká majú svoj medzinárodný deň?

Vedenie strojární odporúča firmám testovanie zamestnancov

V Herne majú za sebou už šieste kolo testovania na COVID-19.

Testovanie v strojárňach.

Armáda posilnila odberové tímy, čakanie na odbery by sa malo skrátiť

Minister obrany prosí ľudí z okresov mimo Oravy a Bardejova, aby nechodili na testovanie.

V Dolnom Kubíne pri mestskom kultúrnom stredisku sa už na testovanie nečaká.

V Osádke už vykonali viac odberov ako má dedina obyvateľov.