Pondelok, 26. júl, 2021 | Meniny má Anna, HanaKrížovkyKrížovky
ORAVSKÁ HOKEJOVÁ SÚŤAŽ

Oravská Lesná na domácom ľade bodovala

V prvom stretnutí 9. kola sa Liesečania ujali vedenia, ale to bolo z ich strany všetko.

Pribiš do konca prvej časti otočil výsledok v jednogólové vedenie a v druhej tretine postupne zvyšoval svoj náskok. V druhom zápase sa po nerozhodnej prvej tretine dostali Námestovci na začiatku druhej časti do vedenia. Trstenčania v priebehu nasledujúcich piatich minút otočili výsledok. Nakoniec sa z dvoch bodov radovalo Námestovo po góloch v posledných dvoch minútach. V treťom zápase na prírodnom ľade v Oravskej Lesnej sa domácim darilo v prvej časti, keď si postupne zabezpečili trojgólové vedenie. Druhá tretina naopak patrila hosťom, ktorí postupne zlikvidovali manko z prvej časti. Posledný zápas o vedenie v tabuľke sa hral po uzávierke.
HK Liesek – HK Pribiš 1:7 (1:2, 0:5) Marek Lieskovský - Jozef Maslík 2, Jozef Maretta 2, Marek Sagan, Marek Maslík, Tomáš Juriga, Vylúčení – 4:2, Presilovky – 0:3, Rozhodovali – Mário Druska a Miloš Vojtas, HK Námestovo – HK Slovan Trstená 3:2 (0:0, 3:2) Andrej Stašiňák, Miloš Ferleťjak, Juraj Náhly - Michal Furdek, Peter Furdek, Vylúčení – 2:5, Presilovky – 1:1,
Rozhodoval – Mário Druska a Miloš Vojtas, TJ Oravská Lesná – HK MBM Oravská Jasenica 3:3 (3:0, 0:3) Marek Kvak 2, Peter Srogoň - Marián Graňák, Matej Zanovit, Michal Vráb, Vylúčení – 1:2, Rozhodovali – Jozef Babinský a Dominik Vrábel