Sobota, 25. september, 2021 | Meniny má VladislavKrížovkyKrížovky

Horoskop na celý rok

BARAN
Baranov čaká výrazný štart do nového roka. Hneď v prvých dňoch zistia, že ľudia sa veľmi ľahko menia a postupne sa dostanú na okraj ich záujmu. Nakoniec však budú radi, pretože im za nimi vôbec nebude smutno. Tí, ktorí sa im obrátili chrbtom, neboli ich priatelia. Už od začiatku roka by mali byť Barani pripravení na rôzne zmeny. Budú to najmä pracovné postupy, lepšie pozície, čo sa prejaví aj na výplatnej páske. Dostanete sa medzi nových ľudí a napriek tomu, že spočiatku im nebudete veriť, spriateliť sa môžete najmä so Strelcami a Vodnármi. Skôr narodení Barani by mali vyskúšať súkromné podnikanie, musia však vedieť poraziť konkurenciu. Mnohí zmenia aj bydlisko a osamelí si nájdu nového partnera. V láske počas celého roka nájdete nové útočisko a všetky prekážky a problémy sa vám budú zdať prekonateľné. Nezabudnite na podporu vašich blízkych. Ak ste čerstvo zamilovaný, nedajte sa odradiť konvenciami, ale využite svoju živelnú energiu. Očaríte tým nielen svoju lásku, ale aj ľudí, ktorí vám v budúcnosti možno poskytnú svoju pomoc.
Barani sú známi tým, že v erotickej oblasti sú dobrodruhmi. Veľmi netrpezlivými, prudkými, ale aj priamymi. Sú veľmi náruživí, aktívni a majú bláznivé erotické nápady. Veľmi radi o partnera bojujú, čím je nedosiahnuteľnejší, tým je vzrušujúcejší.

Skryť Vypnúť reklamu

BÝK
Ľudia narodení v znamení Býka sa hneď v novom roku zapotia. Vaše okolie na vás vyvolá veľký nápor a požiadavky, na aké nie ste zvyknutí. Nesnažte sa hľadať pokoj, pohodu a miesto pre oddych, pretože ho v tomto období nenájdete. Budú sa vám ozývať ľudia žiadajúci o pomoc, niekto vás poverí dôležitou úlohou a rozličné diskusie nebudú mať konca kraja. Nedokážete im uniknúť, preto prijmite túto situáciu ako výzvu. Konečne môžete ukázať, čo vlastne vo vás je. Môžete využiť šancu a všeličo zmeniť. Budete mať na to priestor, čas, silu, aj schopnosti, preto začnite konať a veľa nerozprávajte. Neunáhlite sa, postupujte pomaly, precízne si upevňujte svoje miesto v spoločnosti aj v rodinnom kruhu. Mladší Býci môžu založiť rodinu alebo ju rozšíriť o nový prírastok. Nemusíte sa obávať ani finančných výkyvov. Tento rok by mal byť úspešný, no všetko záleží iba na vás.
Býci sú neobyčajne zmyselní a majú neobyčajné cítenie pre erotické napätie. Šikovne vkĺznu do erotickej hry, najradšej ochutnávajú svoje šťastie so všetkými pôžitkami, so šampanským a erotickým jedlom. Žena - Býk je zvodná a zdravo zmyselná. Vyžaruje erotiku a jej duša je nežná. Koná podľa svojich citov. Očakáva úplnú slasť, dokáže inštinktívne vycítiť svoje želania a splniť ich.

Skryť Vypnúť reklamu

BLÍŽENCI
Blíženci by nemali v tomto roku riskovať. Žiadne skratky, obchádz-ky ani ignorovanie maličkostí či dokonca povrchný prístup. Na to zabudnite! Vašou prioritou sa musí stať zodpovednosť a vytrvalosť, čo vás privedie k niečomu výnosnému. V tomto roku nedosiahnete nič zaužívanými postupmi, musíte sa zmieriť aj so spomalením života. Vaše kreatívne nápady a originálne myšlienky budú meškať. Všetko stratí šťavu, ľudia k vám nebudú takí ústretoví ako kedysi. Nespoliehajte sa na to, že šťastie bude pri vás vždy stáť. Čakajte s trpezlivosťou na príležitosť, nepresadzujte sa na úkor niekoho iného. Máte v sebe niekoľko osobností, preto dajte tentokrát šancu tej, ktorá zastupuje dôkladnosť, plánovanie, ústupčivosť a prezieravosť. V láske ostanete temperamentný, neodolateľný, vtipný a zároveň nežný. Len si dajte pozor na to, aby ste sa nedostali pod papuču!
Blíženci považujú lásku, sex a erotiku za cestu do neznáma. Chcú všetko vyskúšať, ale ich dotyky a ruky sú nebezpečné, pretože sú odrazu všade. Ženu - Blíženca nikdy nespoznáte úplne. Je veľmi rozporuplná a mení sa priamo pred očami. Miluje spontánne a neplánovane.

Skryť Vypnúť reklamu

RAK
Pre Rakov v tomto roku nebude nič nedosiahnuteľné, môžu si trúfnuť na čokoľvek. Spoľahnúť sa môžu nielen na seba, svojich priateľov, priazeň hviezd, šťasteny i blíz-kych. Čohokoľvek sa chytia, skončí úspešne. Musíte si premyslieť, na čom vám skutočne záleží. Raci sú veľmi ovplyvniteľní, nechajú sa nahovoriť na rôzne aktivity, spolupracujú na obchodoch, projektoch a rozličných investíciách. Nie všetko je vždy nevyhnutné a dôležité. Ľudia vedia, že sa dáte ľahko zmanipulovať a radi to zneužívajú. Stávate sa ich obeťou a spokojne obetujete svoj chrbát. Nie je to pre vás perspektívne, nikam sa neposúvate a ostávate stále v tieni. Ak to v tomto roku zmeníte, dosiahnete vyššie miesto, postavenie. Stačí, ak budete tvrdší a nikomu nedáte šancu na to, aby menil váš postoj. Šťastie sa na vás usmeje nielen v práci, ale aj v rodine. Vaše nezrealizovateľné túžby naberú jasné kontúry.
Raci sú v erotickej oblasti veľmi komplikovaní, ale zároveň i vnímaví. Reagujú bezprostredne a citlivo. Majú bujnú fantáziu. Veľa žien považuje mužov tohto znamenia za príliš nežných, lenže stačí jediné správne slovo a z Rakov sa stávajú divokí milenci. Ženy zas ustupujú už pri prvých dotykoch, ale súčasne čakajú na silné objatie. Milovania sa zúčastňujú telom i dušou. Majú bezhraničnú fantáziu, ale potrebujú viacej času i pozornosti.

LEV
Množstvo vzrušujúcich príležitostí čaká na Levov už začiatkom roka. Otvoria sa im nové možnosti. Môžu neuveriteľne ľahko zbohatnúť, získať byt, auto i jachtu. Splnia sa im všetky tajné sny. Nesmiete však zaváhať, pretože okamžite spadnete na dno. Tento rok bude pre vás o rozhodovaní, zisku, hazardných investíciách, prevratných a náhlych zmenách. Musíte plánovať, analyzovať a najmä predvídať. Spoľahnite sa na svoj vnútorný hlas, ale rozum a cit budeme mať v nesúlade. Verte svojmu inštinktu. Skrýva sa vo vás dravé zviera, preto využite jeho reflexy. V láske využite všetky slabé stránky, zabráňte všetkým záujemcom, aby sa priblížili k vašej milovanej osobe. Ak budete akční, šťastie bude stáť na vašej strane i pri krkolomných kúskoch. Staršie Levy si musia sledovať svoj zdravotný stav, najmä srdce a krvný tlak. Neberte si na seba záťaž, ktorú nedokážete zvládnuť.
V erotickej oblasti je muž - Lev veľmi sebavedomý, no musí mať správnu náladu. Od partnerky očakáva, že mu splní všetky tajné sny. Nechce, aby bola príliš iniciatívna, lebo to uráža jeho pýchu. Sama musí uhádnuť jeho túžby i želania. Čím viac ho partnerka obdivuje, tým viac ho to vzrušuje. Pre ženu – Leva je sexualita prirodzeným naplnením. Má vysoké nároky na partnera, jej fantázia je plná neskrývanej silnej erotiky a sebaobdivu. Chce byť zbožňovaná, uctievaná, od muža čaká iskru a fantáziu.

PANNA
Pre Panny bude rok 2008 ťažký. Síce im nehrozia žiadne problémy, ani prekážky, ale ohrozuje ich vyčerpanosť a únava. Panny sú však analytické a precízne bytosti a so všetkými nástrahami si poradia. Každá maličkosť si vyžiada ale oveľa viacej energie ako v minulosti. A to budete musieť siahnuť až dno svo- jich síl. Veľa si toho neplánujte, pretože stihnete možno iba polovicu. Výkonnosť i vaša nálada bude veľmi kolísať, nebudete si vedieť rady a svoje okolie budete trápiť. Príčinu nehľadajte u druhých, ale vo vyčerpanosti. Doprajte si poriadny odpočinok, oddýchnite si! Pripravte sa na dlhodobý relax a najmä zmeňte spôsob života. Menej práce i menej úloh, zmiernite tempo a venujte sa aj vašim koníčkom. Hľadajte to, čo vás napĺňa. Stretávajte sa s priateľmi, premýšľajte a rozprávajte. Osamotené Panny si nájdu partnera, veľkú lásku.
Panny v erotickej oblasti navonok vyzerajú ako puritáni, no vo svojom vnútri si pestujú veľmi veľa erotic- kých fantázií. No aj keď sa na ženu divoko vrhnú, neprekračujú určité medze. Sú esteticky nároční, všetko musia mať krásne a čisté zároveň. Dôraz kladú na atmosféru. Temnota a faloš je pre nich podozrivá. Panny milujú svetlo, parfémy, vôňu a dlhé vlasy.

KOZOROŽEC
Kozorožcov čaká veľmi horúci rok. Šťastie sa obráti na ich stranu, dostanú príležitosť zmeniť svoj život – a to veľmi výrazne. Ale vnútorne ostanú neistí, pretože sa objavia určité pochybnosti. Pochybnosti sa stanú veľkou prekážkou pre úspech. Kožorozci si sami narušia svoje smerovanie. Musia sa na chvíľku zastaviť a zistiť, kde sú a čo je ich najväčšou prioritou, aké majú želania a či sú v súlade s morálkou a zásadami. Všetko sa dá zmeniť, upraviť i zmierniť. Až potom sa pustite do skúmania. Ak si spočítate pasíva a aktíva, nasmeruje vás to a umožní zhodnotiť štartovacie možnosti. Takto si nebudete hádzať polená pod nohy. V láske však žiadny prieskum situácie nepômôže. Pociťujete výraznú túžbu po niekom blízkom. Ak nechcete byť opustení, zmeňte názory i nároky. Veľa žiadate a málo dávate. Ak túto nerovnováhu napravíte, získate lásku, po ktorej túžite.
V erotickej rovine pôsobia Kozorožci rezervovane a chladne. Snažia sa kontrolovať a to i pri partnerke. V láske dávajú prednosť pozíciám, pri sexe radi ovládajú partnerku. Obvykle nebývajú nežní, ale na druhej strane sú vytrvalí a šikovní. Sex považujú za rituál. Ženy sa odväzujú vo svojej fantázii. Navonok sa tvária zdržanlivo a placho. Očakávajú prvý krok od muža, ale následne berú iniciatívu do svojich rúk. Potrebujú cítiť, že si ju partner váži a ctí.

STRELEC
Počas celého roka budú stáť Strelci na križovatke. Neustále sa budú musieť rozhodovať kam ísť, čoho sa vzdať, čo si vziať, čo obetovať i čo získať. Musíte si uvedomiť, čo vlastne potrebujete, a to nebude ľahké. Musíte nájsť to nevyhnutné, aby vás ostatné veci neoberali o dôležitú energiu a silu. Možno vám prekážajú neusporiadané vzťahy, rodinná kríza i práca. Počas celého roka nenájdete trvalé uspokojenie, budete mať rozpoltené vnútro, ale nebude vám to prekážať ani vás miasť. Stále veríte, že osud i šťastie stoja na vašej strane a že i to zlé sa dá použiť na niečo dobré. Vaša viera v zázraky je obrovská a viete, že máte nárok aj na druhú šancu. Zvážte všetky možnosti a vykročte. Aj keď neviete, čo vás čaká, máte sebadôveru, optimizmus a odvahu. Viete, kde končia vaše hranice, kedy je čas zastaviť sa. Využite naplno všetky schopnosti, talent a zručnosti. Vždy sa môžete zbaliť a odísť preč.
V erotickej oblasti sa muž Strelec vyžíva v extravagancii a nekonvenčnosti. Má rád nové, ešte nevyskúšané veci. Pre erotiku si vyberá tie najnevhodnejšie miesta. Experimentuje, ženu zahŕňa darčekmi a kvetmi, ale komplimenty neskladá. Povie vždy to, čo si myslí a cíti. Žena - Strelec je pre muža elixírom. Má rada nežnosť a bozky. Neznáša rutinu a nudných milencov. Rada improvizuje a obľubuje novinky - dáva veciam nečakaný spád.

VÁHY
Pre Váhy bol minulý rok úspešný, ale aj náročný. Najradšej by si dopriali dlhší oddych. No nemali by ste zaspať na vavrínoch. Bola by trestuhodná chyba, ak začnete na začiatku roka leňošiť. Zdroje energie nemáte ešte ani zďaleka vyčerpané, tak sa pusťte do ďalšej práce. Ak budete vytrvalí, získate pre seba viac skúseností, ktoré vás posunú ešte viac vpred. Pre toto váhavé znamenie je akýkoľvek takýto posun vítaný, pretože je pre vás charakteristické, že váhate s konečnými rozhodnutiami. Vždy znova a znova prehodnocujete, premýšľate, či zvažujete. Najradšej by ste išli všetkými cestami, plnili želania nielen sebe, ale i svojim blízkym. Len aby bolo všetkým dobre, to je vaše prvoradé želanie. Staršie Váhy by si na začiatku roka nemali dať nechať liezť po chrbte, ale by sa mali sami pretláčať do popredia. Teda v rámci možností. To by ste mali zmeniť. Musíte sa naučiť brať sám seba ako najpodstatnejšiu a najdôležitejšiu bytosť na svete. V láske sa bude dariť všetkým slobodným a nezadaným Váham. Aj napriek tomu, že ešte nevedia čo, respektíve koho hľadajú, nakoniec vždy nájdu spriaznenú dušu. Silvestrovská noc bude vašou prvou príležitosťou na nadviazanie nových známostí. Rok sa ponesie v znamení lásky, vášní, len pozor, aby ste nemuseli riešiť celoživotné následky. Žena Váha je citlivá, hebká mačka, ktorá však vie vystrčiť pazúriky. Milovanie pre ňu znamená zjemnenie všedného aktu zvierat. Veľkú dôležitosť dáva práve predohre. Dobre vie, čo na partnera zapôsobí, respektíve z ktorého uhla vyzerá najlákavejšie. Veľmi rada svojho partnera v posteli hýčka. Muži, narodení v znamení Váh, sú v každom prípade elegantní a ženu dokážu takmer vždy očariť. Jeho erotické sny sú realistické, ale i umelecky naaranžované. O ženu bojuje s veľkou vytrvalosťou, len tak niečo ho neodradí. Pre niektoré ženy môže byť málo živočíšny, no o to viac príťažlivý pre ženy, ktoré potrebujú pozornosť a ohľaduplnosť.

ŠKORPIÓN
Vy, ako vodné znamenie, budete v roku 2009 vyhľadávať oporu. A zároveň aj podporu. Sami nebudete mať jasno v tom, čo by ste chceli a čo je pre vás podstatné. Bude pre vás lepšie, ak sa o dôležitých krokoch s niekým poradíte. Len pozor na to s kým. Vhodnými radcami budú Býci, Panny, Kozorožci. Tieto znamenia budú pre vás mať pochopenie, budú vám pozorne načúvať a aj vám dobre poradia. Niektorí z vás si úspešne nevšímali náklonnosť niekoho vo svojom okolí, no mali by otvoriť oči a svoje srdce a dať možnosť novému citu. Neoľutujete. Viazaným Škorpiónom, či už nespokojným so svojím vzťahom, či manželským zväzkom, osud privedie do cesty niekoho nového. Otázne je však, či chcete zmenu, alebo nie. Vymeníte istotu za neistotu? Pamätajte, že láska a vášeň bývajú iba na začiatku. Ak sa so svojím novým druhom nestotožníte v priebehu krátkeho času, vzťah nebude mať dlhú trvácnosť. No možno práve potrebujete zmeniť svoj stereotypný spôsob života. V novom roku dostanete aj lákavú ponuku na zamestnanie. No budete váhať. Rozhodnutie bude iba na vás. Žena Škorpión je veľmi sexi. Niekedy vyzerá krehko, inokedy zasa chladne. Ťažko však dokáže skryť svoj temperament. Láska, flirtovanie a sex sú pre ňu možné kdekoľvek a kedykoľvek, no s tým pravým samozrejme. Nepotrebuje žiadne predohry, chce ísť rovno na vec. Kvalitný sex je pre ňu všetkým. Pozor, nie je ľahké ju dobyť, a už vôbec nie, ak je zadaná. Muž v tomto znamení dokáže vystopovať tie najtajnejšie želania svojej partnerky, dostať sa až k jej prameňu vášní. Je neobyčajne vnímavý. Jeho predohra je krátka a prudká.

VODNÁR
Vodnári sú plní snov, energie a chuti budovania niečoho nového. Najradšej by boli, keby sa im všetci uhli z cesty a oni mohli prebehnúť okolo s hrdinsky vztýčenou hlavou a pretrhli cieľovú pásku ako prví. Pretože máte hlavu v oblakoch, nevšimnete si rôzne prekážky a nakoniec padnete bez toho, aby ste niečo získali. Preto bude lepšie, ak spomalíte a zvážite si svoje ďalšie kroky. Nemusíte byť vždy prví, vám na tom pravdupovediac ani nezáleží. Ste známi svojou ľahkovážnosťou, sklonmi k riskovaniu. No máte aj neuveriteľné šťastie, ktoré vás ani v roku 2009 neopustí. Pozor však, musíte byť prezieraví a dvakrát merať a raz rezať. Po finančnej stránke sa vám taktiež bude dariť, ale buďte opatrní, aby ste pri tom neprišli o svoju rodinu. Peniaze predsa nie sú všetko. Ak budete príliš riskovať, stratíte všetko. Aj svojich najbližších. Posledné dni v roku by ste mali stráviť v rodinnom kruhu, pretože vonku na vás číha nebezpečenstvo. Žena Vodnár sa na začiatku roka môže obávať sexuality, ale nebojte sa, pominie to. Nechcete totiž stratiť samú seba v náručí niekoho iného. Chcete byť nezávislá aj po sexuálnej stránke. Muž Vodnár zasa pozná všetky triky, ako roztopiť aj tú naj-chladnejšiu ľadovú kráľovnú. Z erotiky dokáže vykúzliť hru, ktorá zaujme opačné pohlavie na celé hodiny. Toto znamenie je vhodné pre všetky tie, ktoré majú rady pomalý a dlhý sex.

RYBY
Pre Ryby bude rok 2009 rokom stability. A to je to, čo aj potrebujú, aby mohli spokojne žiť. Zázemie a stabilita je pre vás zmyslom života. Nikde vám nič nebude stáť v ceste. Budete síce viac zarábať a pracovať, ale aj na kvalitný oddych si nájdete dostatok času. Budete mať pociť, že je všetko ako vo sne, ale nebojte sa, to je život, aký ste si ho zariadili. Ženy budú mať úspech so založením rodiny a muži budú stúpať v zamestnaní. Čokoľvek si budete želať, všetko sa vám splní. Sexuálna aktivita muža Ryby bude závisieť od momentálneho rozpoloženia. Nebude z vás žiadny dobyvateľ, ani zvodca, oveľa radšej sa budete nechávať zviesť. Do vášho života vstúpi silná dominantná žena. Žena Ryba patrí k tým najsilnejším, aj keď na prvý pohľad vyzerá bezmocne. V erotike bude opäť plachým dievčatkom a zároveň nenásytným vampom. Je len na vás, čo v nej dokážete prebudiť.

Najčítanejšie na My Orava

Inzercia - Tlačové správy

 1. „Prezlečte“ svoj domov! V móde je šetrenie peňazí aj prírody
 2. Maurícius vás nenechá chladnými. Za akými miestami sa vybrať?
 3. Jablone prekonali očakávania. O bývanie v Bytči je veľký záujem
 4. Ako môžu fajčiari pomôcť prírode? Úplne jednoducho
 5. Znalec slovenského brandy
 6. Poznáte všetkých TOP 10 Bratislavy?
 7. Naša klimatická zmena: Návod ako pomôcť pri záchrane planéty
 8. Školy sa znova môžu zapojiť do zberu starých mobilov
 9. Sledujte naživo pokusy so slovenskými výskumníkmi
 10. Slováci ochutnali vegánske bagety. Chutili im?
 1. Hobbymarket OBI predstavil nový koncept predajne v Michalovciach
 2. Aktuálne radarové a slovenské hlásenia v autokamere?
 3. Tesco announces net-zero target of 2035 for its operations
 4. Granátové jablko prekvapí vás chuťou i aktívnymi látkami
 5. Lekárska prehliadka pre cudzincov je v Nitre, aj bez objednania
 6. Tento výťah si poradí aj s tým najužším schodiskom
 7. Rozšírená realita a ovládanie na diaľku
 8. Maurícius vás nenechá chladnými. Za akými miestami sa vybrať?
 9. Trnavské mýto: Od centrálneho trhoviska ku kongresovej sále
 10. „Prezlečte“ svoj domov! V móde je šetrenie peňazí aj prírody
 1. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet 7 079
 2. Sledujte naživo pokusy so slovenskými výskumníkmi 6 705
 3. Ako môžu fajčiari pomôcť prírode? Úplne jednoducho 5 205
 4. Prišli škrečky a Dedoles počíta tržby na desiatky miliónov 4 473
 5. Slovenský orloj – svetová atrakcia 3 552
 6. Zodpovedné investovanie praje budúcnosti a je fér 3 488
 7. Zateplenie šikmej strechy PUR penou či minerálnou vlnou? 3 210
 8. Zateplenie strechy PUR penou či minerálnou vlnou? 3 209
 9. Slováci ochutnali vegánske bagety. Chutili im? 3 139
 10. "Je to dravec!" Priznáva šéfkuchár Michal Konrád 2 603

Blogy SME

 1. Anton Kovalčík: Len aby si neublížil(a)!
 2. Jozef Sitko: Zákonnosť či spravodlivosť? Že by neaktuálna téma?
 3. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 17. - Antarktída a jej zabudnutí objavitelia
 4. Organizácia muskulárnych dystrofikov v SR: Moderátor Junior: Nezmením a nevyliečim nikoho, ale môžem pomôcť zviditeľniť
 5. Soňa Fröhlichová: Aj ženy už budú môcť ochraňovať pápeža
 6. Robert Škerko: Ďalší životný zážitok !
 7. Miroslav Lisinovič: Z mojej papierovej dielne: Kostol nanebovzatia Panny Márie v Tismicích
 8. Igor André: Generačná chudoba, no a?!
 1. Róbert Ďurec: Slovensko ako daňový raj? Takto to robia bohatí 26 493
 2. Pavol Koprda: 90% hospitalizovaných ľudí je nezaočkovaných. Čo nám to hovorí o vakcínach? Takmer nič. 13 654
 3. Martin Dorčák: DPH podľa Remišovej 6 005
 4. Dušan Koniar: Ostávajú možno dva mesiace 5 767
 5. Radovan Kulín: Kováčik má šťastie, že nevyrábal mastičky z konope 5 464
 6. Lucie Meisnerová: Svadba v polovici života 4 681
 7. Stanislav Martinčko: Zatýkanie za spevu pápežskej hymny !! 3 851
 8. Marek Mačuha: Boris Kollár preráža dno 3 809
 1. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 1: O hrách a systémoch
 2. Róbert Ďurec: Slovensko ako daňový raj? Takto to robia bohatí
 3. Pavol Koprda: 90% hospitalizovaných ľudí je nezaočkovaných. Čo nám to hovorí o vakcínach? Takmer nič.
 4. Karolína Farská: Do Ficovej éry sa vraciame aj bez neho
 5. Adam Valček: Vyšetrovateľ dal Bödörovi pokutu za to, že mlčal
 6. Karolína Farská: Dva rozdielne protesty za slobodu
 7. Adam Valček: Neexistujúca kancelária aj termín. Výpovede proti Výbohovi nesedia
 8. Pavol Koprda: Očkovacia lotéria: Čo môže priniesť a kde sú jej úskalia? Pohľad cez dáta, teóriu hier a hazardné hry
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Orava - aktuálne správy

Nenechajte si ujsť ďalší diel LIVE diskusie na tému zelenej energie s fundovanými hosťami už v utorok 28. septembra o 11:00 hod.


10 h

Keď sa v zime cítite na začiatku behu z pohľadu teploty pohodlne, budete mať problém! Konštatoval v našom podcaste odborník na behanie Rastislav Magna z Intersportu.


20 h
Nový chodník v Žaškove.

Konečný účet zvýšil rast cien stavebných materiálov.


23 h
Študentky Strednej zdravotníckej školy nemocnicu potrebujú na vzdelávanie.

Petíciu za Dolnooravskú nemocnicu podpísalo za deväť dní viac ako 22-tisíc ľudí.


23. sep

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Opitý vodič BMW zrovnal so zemou stĺp verejného osvetlenia. Ťažko zranenému vodičovi druhého auta poskytol prvú pomoc hasič mimo služby.


22 h

V ankete uspelo až päť žilinských lekárov.


23. sep

Z miesta, na ktoré pred dvadsiatimi rokmi ľudia prichádzali s radosťou, sa stal objekt, od akého obyvatelia radšej odvrátia zrak. Avšak, možno už nie nadlho.


23. sep

Dôvodom sú práce na protipovodňových opatreniach.


23. sep

Blogy SME

 1. Anton Kovalčík: Len aby si neublížil(a)!
 2. Jozef Sitko: Zákonnosť či spravodlivosť? Že by neaktuálna téma?
 3. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 17. - Antarktída a jej zabudnutí objavitelia
 4. Organizácia muskulárnych dystrofikov v SR: Moderátor Junior: Nezmením a nevyliečim nikoho, ale môžem pomôcť zviditeľniť
 5. Soňa Fröhlichová: Aj ženy už budú môcť ochraňovať pápeža
 6. Robert Škerko: Ďalší životný zážitok !
 7. Miroslav Lisinovič: Z mojej papierovej dielne: Kostol nanebovzatia Panny Márie v Tismicích
 8. Igor André: Generačná chudoba, no a?!
 1. Róbert Ďurec: Slovensko ako daňový raj? Takto to robia bohatí 26 493
 2. Pavol Koprda: 90% hospitalizovaných ľudí je nezaočkovaných. Čo nám to hovorí o vakcínach? Takmer nič. 13 654
 3. Martin Dorčák: DPH podľa Remišovej 6 005
 4. Dušan Koniar: Ostávajú možno dva mesiace 5 767
 5. Radovan Kulín: Kováčik má šťastie, že nevyrábal mastičky z konope 5 464
 6. Lucie Meisnerová: Svadba v polovici života 4 681
 7. Stanislav Martinčko: Zatýkanie za spevu pápežskej hymny !! 3 851
 8. Marek Mačuha: Boris Kollár preráža dno 3 809
 1. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 1: O hrách a systémoch
 2. Róbert Ďurec: Slovensko ako daňový raj? Takto to robia bohatí
 3. Pavol Koprda: 90% hospitalizovaných ľudí je nezaočkovaných. Čo nám to hovorí o vakcínach? Takmer nič.
 4. Karolína Farská: Do Ficovej éry sa vraciame aj bez neho
 5. Adam Valček: Vyšetrovateľ dal Bödörovi pokutu za to, že mlčal
 6. Karolína Farská: Dva rozdielne protesty za slobodu
 7. Adam Valček: Neexistujúca kancelária aj termín. Výpovede proti Výbohovi nesedia
 8. Pavol Koprda: Očkovacia lotéria: Čo môže priniesť a kde sú jej úskalia? Pohľad cez dáta, teóriu hier a hazardné hry

Už ste čítali?

Skryť Zatvoriť reklamu