Zvolen – Námestovo 1:0 (1:0)
Vo veľmi kvalitnom dueli, v ktorom podali obe mužstvá výborné výkony, vstúpili lepšie do zápasu domáci, keď sa im už v 7. min podarilo šťastným gólom ujať vedenia. Hostia mali v druhej časti prvého polčasu viac hry, z ktorej sa im však nepodarilo premeniť viacero vyložených šancí. V druhom polčase bolo opäť viacero šancí na oboch stranách, avšak ani jedno mužstvo už nedokázalo streliť gól, a tak hostia mohli ľutovať svoje nevyužité vyložené šance.
D. Kubín – Čadca 2:2 (1:1)
Góly: Kozáčik, Kasan
Domáci vstúpili do zápasu lepšie, keď si vytvorili viaceré šance a podarilo sa im otvoriť skóre, ale náskok sa im nepodarilo udržať, keď po chybe inkasovali vyrovnávajúci gól. V druhom polčase bola hra vyrovnaná so šancami na oboch stranách a zápas napokon skončil zaslúženou remízou, keď obe mužstvá pridali ešte po jednom góle.
Martin – Tvrdošín 5:1 (3:1)
Gól: Kováč
Ostatné výsledky
Bytča – Bánová 1:3 (0:1), Kamas (Bytča). Zvolen – Námestovo 1:0, V. Krtíš – K. N. Mesto 3:2, Krásno – Podbrezová B 1:4, L. Mikuláš – N. Baňa 2:0 (1:0), D. Kubín – Čadca 2:2 (1:1), Martin – Tvrdošín 5:1.

Gól: Hrkeľ
Vo výbornom a vyrovnanom zápase sa hostia ujali vedenia pred koncom polčasu gólom do šatne. Po prestávke si obe mužstvá vypracovali viaceré šance, ktoré sa im však nepodarilo využiť. Zvolen strelil vyrovnávajúci gól až v nadstavenom čase, a tak Námestovčania nešťastne prišli o víťazstvo.
D. Kubín – Čadca 3:4 (1:2)
Hostia boli počas prvého a na začiatku druhého polčasu aktívnejší a podarilo sa im v druhom polčase viesť už 1:4. Potom sa domáci zmobilizovali, zatlačili súpera a podarilo sa im dať dva góly. Vyrovnávajúci gól napriek snahe už nestačili streliť, a tak napokon podľahli o jeden gól.
Martin – Tvrdošín 4:2 (3:2)
Góly: Mensár, Žuffa
V prvom polčase podali mladí Tvrdošínčania dobrý výkon. Proti súperovi zo špice tabuľky však doplatili na lacné góly, a tak si na prvé body musia ešte počkať.
Bytča – Bánová 2:4 (1:3), F. Čička 2 (Bytča). Zvolen – Námestovo 1:1 (0:1), V. Krtíš – K. N. Mesto 3:2, Krásno – Podbrezová B 1:3, L. Mikuláš – N. Baňa 3:1 (1:0), D. Kubín – Čadca 3:4, Martin – Tvrdošín 4:2.

Gól: Chovančák
Zuberec odohral so svojím súperom vyrovnanú partiu, no pod prehru domácich sa podpísalo dlhodobé zranenie brankára, ktorého musel nahradiť štandardný hráč z poľa, ktorému prirodzene chýbali brankárske skúsenosti.
Or. Jasenica – Z. Poruba 7:0 (5:0)
Góly: Jancek 2, Polák 2, Graňák, Socha, Vajdiar
Jaseničania predčili svojho súpera po všetkých stránkach aj bez štyroch hráčov základnej zostavy. Celý zápas sa hralo prakticky len na jednu bránu. Domáci rozhodli o víťazovi už v prvom polčase a zaslúžene si nechali všetky tri body doma.
Rajec – Predmier 3:0 (3:0), Kašiak, Sudor, Dorinský. Hôrky – Belá 6:1 (2:1), Zajaček 2, Sudorka, Kirner, Šupej, Mráz (Hôrky). Terchová – Černová 2:2 (1:0), P. Tlacháč, Miho (Terchová). Štiavnik – Stráňavy 2:1 (0:1), Zuberec – L. Sliače 1:5 (1:2), Lisková – L. Hrádok 2:4 (1:3), O. Jasenica – Z. Poruba 7:0 (5:0).

Liesek – T. Teplice 0:3 (0:1)
Vo vyrovnanom zápase, v ktorom si obe mužstvá dokázali vypracovať viacero šancí boli menej úspešní domáci hráči, ktorí nedokázali využiť ani jednu svoju šancu, preto si zo zápasu neodniesli ani bod.
Rabča – Diviaky 3:1 (1:1)
Góly: Kolčák 2, L. Brišák
Prvý polčas zápasu bol vyrovnaný, keď si obe mužstva dokázali vypracovať šance a do polčasu sa im podarilo streliť po góle. Po prestávke začali byť domáci aktívnejší, čo sa prejavilo aj na viacerých vypracovaných šanciach a ďalších dvoch strelených góloch. Rabča si pripísala na svoje konto ďalšie tri body.
Nižná – Or. Veselé 6:1 (1:1)
Góly: Dedinský 3, Mikulaj 2, Zboroň – Gočal
Dorastenci Nižnej nastúpili v plnom zložení, čo sa aj odrazilo na ich hre. Hoci počas celého zápasu boli futbalovejší domáci, hostia sa ujali z ojedinelého útoku vedenia. Nižná ešte do polčasu vyrovnala a v druhom polčase potvrdila ďalšími piatimi gólmi svoju výbornú hru a zaslúžene vyhrala.
Trstená – L. Lužná 6:1 (4:0)
Góly: Vittek 3, Gelčinský, Gočal, Gembala
V tomto zápase domáci jasne predčili svojho súpera, keď po výbornej kombinačnej hre a lepšej fyzickej kondičke si dokázali vypracovať vyložené šance, ktoré aj premenili a poľahky vyhrali.
Bziny – Palúdzka 3:0 (1:0)
Góly: Záhora 2, Márer
V prvom polčase bol zápas vyrovnaný, keď si šance dokázali vytvoriť obe mužstvá, ale zlyhávali v koncovke. V 35. min po rýchlej akcii sa domácim podarilo otvoriť skóre. V druhom polčase si opäť obe mužstva vytvorili niekoľko šancí a na hosťujúci narastajúci tlak hráči Bzin odpovedali druhým gólom. Ku koncu zápasu domáci ešte poistili svoje víťazstvo gólom a pripísali si prvé body.

Podbrezová – Námestovo 3:0 (2:0)
Domáci predviedli v tomto zápase peknú hru, keď boli zohranejší a fyzicky zdatnejší ako ich súper a už v prvom polčase sa im podarilo ujať sa dvojgólového vedenia. V druhom polčase svoju dominanciu na ihrisku potvrdili tretím gólom.
Žilina – D. Kubín 4:2 (1:1)
Góly: Verníček, Slamka
Domáci celok ako ašpirant na víťazstvo v lige predviedol opäť výborný výkon, keď tentokrát úspešne zdolal mužstvo z Kubína. Hostia stačili gólovo konkurovať v prvom polčase, ale v druhom polčase Žilina zlomila odpor súpera a vyhrala.
Námestovo – D. Kubín 3:2 (0:2)
Góly: Železňák 2, Jagnešák – Buška, Krišanda
V prvom polčase bol duel vyrovnaný so šťastnejším koncom pre hostí, ktorým sa podarilo využiť obe svoje šance, zatiaľ čo Námestovo nevyužilo ani jednu zo štyroch príležitostí. Po prestávke nastúpili domáci s cieľom zlepšiť výsledok a ich snaha bola okorenená dvoma gólmi na začiatku polčasu. Napriek vyrovnaniu Námestovo pokračovalo v aktívnej hre a tri minúty pred koncom sa im podarilo streliť víťazný gól.
Tvrdošín – Martin 0:4
Domáce prostredie ani bojovný výkon tvrdošínskych starších žiakov nepomohli získať prvé body do tabuľky.

Podbrezová – Námestovo 0:0
Mladší žiaci Námestova odohrali so svojím súperom vyrovnaný duel, z ktorého sa im napokon podarilo odniesť si aspoň jeden bod.
Žilina – D. Kubín 4:0 (3:0)
Domáci predčili svojho súpera po všetkých stránkach a o svojom víťazstve rozhodli už v prvom polčase, keď strelili tri góly. V druhom polčase poistili svoje víťazstvo ešte jedným gólom.
Námestovo – D. Kubín 0:0
Mladší žiaci oboch celkov predviedli vyrovnaný zápas, keď sa hra odohrávala prevažne medzi šestnástkami s minimom šancí na oboch stranách.
Tvrdošín – Martin 2:7
Góly za domácich: Gerát, Galas
Hoci fyzicky zdatnejší a zohranejší hostia zvíťazili, domáci mladší žiaci potešili viacerými peknými akciami, z ktorých sa im podarilo streliť čestné dva góly a ukázali svoj potenciál do ďalších zápasov.
Dukla B. Bystrica – Žilina 1:6 (1:2), Čmelík 2, Lojdl, Krčula, Šušoliak, Káčer (Žilina). 3. kolo – utorok 19. augusta: Žilina – D. Kubín 4:0 (3:0), Nemčík 2, Čmelík 2.

Trstená – Belá 1:0 (0:0)
Gól: Tomčík
V prvom polčase boli hostia technickejší a mali prevahu, avšak domácich podržal brankár. V druhom polčase domáci vyrovnali hru, hráčom Belej sa nepodarilo premeniť zopár šancí a domáci ku koncu zápasu šťastne strelili gól. Z minima sa im podarilo vyťažiť maximum a nechali si všetky tri body.
Krásno – Dlhá 1:1 (0:1)
Gól: Jendrišek
V prvom polčase mali hráči Dlhej jasnú prevahu, vypracovali si viacero vyložených šancí, z ktorých sa im podarilo premeniť len jednu. V druhom polčase sa hra vyrovnala a domácim sa podarilo zo skrumáže streliť šťastný gól. Hostia tak po dobrom prvom polčase utrpeli remízu.
Rajec – Rabča 3:1 (2:0)
Gól: Jagelka
Do zápasu lepšie vstúpili domáci a podarilo sa im do prestávky streliť dva góly. V druhom polčase Rabča hru vyrovnala, ale stav zápasu sa jej už nepodarilo zvrátiť.
T. Teplice – K. N. Mesto 0:2 (0:2), Vavrek, Lončík. Ružomberok B – Žilina B 2:1 (1:1), L. Mikuláš – Bytča 1:2, Trstená – Belá 1:0 (1:0), Krásno – Dlhá 1:1, V. Rovné – Martin 1:2 (0:1), Rajec – Rabča 3:1 (2:0), Kašuba 2, Baláž (Rajec). 1. kolo: V. Rovné – Rajec 2:0 (0:0).

Góly: Hajduch, Javorek
Oba celky predviedli dobrý kolektívny futbal so šťastnejším koncom pre bojovnejších domácich, ktorým sa podarilo streliť o jeden gól viac ako súperovi.
Krásno – Dlhá 0:4 (0:1)
Hostia mali počas celého zápasu jasnú prevahu, dokázali predčiť svojho súpera po všetkých stránkach, a tak zaslúžene vyhrali o štyri góly.
Rajec – Rabča 2:1 (2:1)
Gól: Ladňák
Hráči Rabče boli počas zápasu lepším mužstvom, vypracovali si viacero výborných príležitostí, ale zlyhali v koncovke, keď sa im podarilo využiť iba jednu šancu. Domáci využili svoje dve šance, vďaka ktorým šťastne zvíťazili.
Rajec – Rabča 2:1 (2:1), Pekný, Bucha (Rajec). T. Teplice – K. N. Mesto 4:3 (4:1), Ružomberok B – Žilina B 7:0 (1:0), L. Mikuláš – Bytča 9:1, Trstená – Belá 3:1, Krásno – Dlhá 0:4, V. Rovné – Martin 0:18 (0:10). 1. kolo: V. Rovné – Rajec 0:3 (0:3), Náležinský, Bucha, Paršo.

Or. Jasenica – Námestovo „B“ 5:1 (2:1)
Góly: Graňák, Trabalík, Miškovič, Grácik, Ďurica – Ujmiak
Domáci napriek rozpačitému prvému polčasu viedli do prestávky o jeden gól. V druhom polčase ovládli hru, podarilo sa im streliť ďalšie tri góly a poistili si polčasové vedenie.
Istebné – Z. Poruba 1:1
V priemernom ligovom zápase sa vyskytli šance na oboch stranách, ale len po jednej dokázali obe mužstva premeniť.
Habovka – Or. Veselé 3:4 (3:2)
Góly: Tekeľ, Jandura, Laičin
V prvom polčase, v ktorom si obe mužstva vypracovali gólové príležitosti, sa viac darilo domácim, keď sa im podarilo do prestávky ujať jednogólového vedenia. V druhom polčase však už svoje šance využili len hostia, a tak vo vyrovnanom zápase boli hráči Veselého o jeden gól lepší.
Nižná – Vrútky 5:3 (3:0)
Góly: Tomaga 3, Reguli, Žuffa
Domáci mali hru v prvom polčase pevne v rukách, keď po všetkých stránkach dokázali svojho súpera predčiť a podarilo sa im streliť tri góly. V druhom polčase hráči Nižnej poľavili, hosťom sa podarilo znížiť na 4:3, ale potom domáci opäť začali hrať naplno a potvrdili svoje víťazstvo ešte jedným gólom.
Lokca – L. Hrádok 0:10
Domáci nastúpili s pozliepaným mužstvom, keď museli hrať starší aj mladší dohromady, kvôli nedostatku starších hráčov. To sa odrazilo aj na výkone. Lokca hladko podľahla súperovi.
Liesek – D. Kubín „B“ 1:5 (1:4)
Góly: Šikiňa – Chomistek 3, Bugan, Zrnčík
Hostia nastúpili do zápasu lepšie, keď sa im podarilo streliť úvodný gól. Liesek ešte stačil vyrovnať, ale ďalej už nedokázal gólovo odpovedať.

Or. Jasenica – Námestovo „B“ 2:1 (2:0)
Góly: Madleňák, Voška – Krnáč
Mladší žiaci oboch družstiev predviedli pekný futbalový zápas, v ktorom technickejších hostí predčili Jaseničania svojou bojovnosťou.
Istebné – Z. Poruba 1:5
Hostia v tomto zápase predčili svojho súpera po všetkých stránkach, vytvorili si viaceré šance a zaslúžene vyhrali.
Habovka – Or. Veselé 1:0 (0:0)
Gól: Pilarčík
V tomto zápase dominovali domáci hráči, ktorí tlačili súpera, vypracovali si viacero tutoviek, z ktorých však všetky zahodili až na jednu, vďaka ktorej aj zvíťazili. Hostia hrozili z ojedinelých útokov, ale domácemu brankárovi nenarobili veľa starostí a tak aj napriek šťastiu že domáci v koncovke zlyhávali prehrali o jeden gól.
Nižná – Vrútky 7:1 (2:1)
Góly: Hvolka 3, Reguli 2, Lacka, Píš
Domáci odohrali so svojím súperom pekný futbal s lepším koncom pre hráčov Nižnej, ktorým tento zápas vyšiel excelentne, keď dokázali takmer každú svoju šancu využiť, zatiaľ čo hráčom Vrútok sa v koncovke v tomto zápase moc nedarilo.
Lokca – L. Hrádok 0:3 kontumačne, domáci nenastúpili, pretože nemali dostatok hráčov
Liesek – D. Kubín „B“ 0:7 (0:3)
Góly: Bugan 2, Briestenský, Ťapaják, Maruniak, Čupaj
Domáci nastúpili do zápasu o jedného hráča menej, čo sa taktiež podpísalo pod prehru proti silnému súperovi z Kubína, ktorý dominoval na ihrisku počas celého zápasu a zaslúžene si odniesol víťazstvo.