Štvrtok, 20. január, 2022 | Meniny má DaliborKrížovkyKrížovky

KAM VYRAZIŤ

DOLNÝ KUBÍN
Kino Choč
Ut, st 19. – 20. augusta o 18.30 h
Kung Fu Panda –V stredovekej Číne sa dejú veľké veci. Zloduch Tai Lang unikol rukám osudu a smeruje k podmaneniu krajiny. Preto sa rozhodne veľký majster Ugvej zvoliť bojovníka, ktorý bude čeliť Tai Langovi a ochráni ľud. K dispozícii je päť legiend bojového umenia – tiger, zmija, žeriav, modlivka a opica. Ale veľký majster si prekvapivo nevyberá ani jedného z nich, ale veľkú tlstú pandu „Po“ nažívajúcu pod chrámom so svojím otcom. Po chcel pôvodne iba vidieť, ako sa vyberá veľký bojovník, no v skutočnosti mu padá na kožuch obrovské bremeno – to on má proti Tai Langovi bojovať za krajinu...
Pi, so, ne 22. – 24. augusta o 18.30 h
Bathory – Vzkriesenie čachtickej legendy? Veľkofilm Juraja Jakubiska a súčasne najdrahší filmový projekt v strednej Európe privádza k životu legendu o Čachtickej pani. Tá sa podľa povesti kúpala v krvi panien a na svojich panstvách roky vraždila a mučila svojich poddaných. Kruté skutky doviedli grófku Erzsébet Báthory (1560-1614) až do Guinessovej knihy rekordov, kde je vedená ako najväčšia vrahyňa všetkých čias.
VÝSTAVY
ORAVSKÁ GALÉRIA
Ut – ne 10.00 – 17.00 h
Rudolf Fila a Ivan Csudai TRETIA RUKA - Autorská výstava významných slovenských maliarov. Usporiadateľ: OG Dolný Kubín. Výstava končí 7. septembra.
FAZEKAS-GNANDT-LONOVICS: Defragmentácia maľby - Výstava výtvarného umenia v rámci kultúrnych výmenných akcií V4. Usporiadateľ: OG Dolný Kubín. Výstava končí 7. septembra.
25. júna – 31. augusta
Oravská galéria Dolný Kubín – KRESLILI SME V GALÉRII. 5. ročník výstavy detských prác, vytvorených v rámci tvorivých dielní v OG. Usporiadateľ: OG Dolný Kubín.
FLORINOV DOM
Po – pi od 9.00 – 16.30 h, Ne 10.00 – 17.00 h
SKLO - Peter Šipoš a Radovan Matejovič vás pozývajú na výstavu. Výstava potrvá do 31. augusta.
PODUJATIE
NEDEĽNÉ KONCERTY 2008
Ne 24. augusta o 16.00 h
DH TVRDOŠANKA - Kde: V Parku M. Kukučína v Altánku. V prípade nepriaznivého počasia sa koncert nekoná.
PRIPRAVUJEME
Ut 26. augusta
Tvorivé dielne detského nefolklórneho tanca – Cyklické vzdelávanie pre učiteľov v oblasti detského nefolklórneho tanca. Kde: CVČ Dolný Kubín..Usporiadateľ: OKS v Dolnom Kubíne, CVČ Domček, MŠ Vavrečka
Pi 29. augusta od 16.00 h
Rockový PREDZÁBER 2008 – Hudobný štartér na 11. ročník Rockového záberu za účasti oravských kapiel. Vystúpia skupiny: FANUEL, DEEL, TICHÁ DOMÁCNOSŤ, ARIEL. Kde: areál Penziónu Koliba Dolný Kubín, vstup voľný. Usporiadateľ: OZ T.A.R.G.O. v spolupráci s mestom Dolný Kubín.

Skryť Vypnúť reklamu

NÁMESTOVO
Kino Kultúra
Ne 24. augusta o 18.00 h
Across the universe - V 60. rokoch cestuje lodný robotník Jude do Ameriky, aby našiel svojho odcudzeného otca. Tam sa zaľúbi do tínedžerky Lucy. Keď jej brat Max musí odísť bojovať do Vietnamu, obaja sa angažujú v mierových aktivitách... Originálny muzikál vznikol podľa piesní legendárnej skupiny The Beatles a jeho dej sa odohráva v Anglicku, USA a vo Vietname 60. rokov. Film a jeho hlavné postavy Lucy a Jude nesú názvy rôznych piesní od The Beatles, ich ľúbostný príbeh je prepletený s protivojnovým hnutím a sociálnymi protestmi. Do príbehu je zakomponovaných približne tridsať „beatlesáckych“ piesní s vizuálnymi odkazmi na filmy Pomoc!, Ťažký deň, Žltá ponorka a Let It Be.
PODUJATIE
Ne 24. augusta
Ranč u Edyho – Pozýva všetky deti a ich rodičov na stretnutie s nezabudnuteľným Majstrom N. Zábavný program s množstvom hostí a prekvapení začína o 15.00. Všetci majú vstup zadarmo.
VÝSTAVY
26. jún - 31. august 8.00 – 15.30 h
Gorazdovo výtvarné Námestovo – XIII. ročník celoslovenskej výtvarnej súťaže detí a mládeže zameranej na národnú históriu, ktorá sa uskutočnila v rámci XIX. Svätogorazdovských dní na Slovensku a Dekády svätého Gorazda na Slovensku 2005 – 2015. Kde: Vo výstavných priestoroch Domu kultúry v Námestove.
15. máj - 15. september
SLANICKÝ OSTROV UMENIA
V prekrásnej prírodnej scenérii Slanického ostrova umenia uprostred Oravskej priehrady sú lokalizované stále expozície tradičného ľudového umenia zo zbierok Oravskej galérie. Z piatich osád, ktoré navždy zmizli pod vodou priehrady v r. 1953, sa ako ostrov zachovalo iba návršie s barokovým kostolom a kalváriou, ktoré kedysi tvorili dominantu obce Slanica. O niekoľko rokov vznikla myšlienka vytvoriť trvalé expozície Oravskej galérie, ktoré boli otvorené v rokoch 1971 – 1973. V interiéri kostola s fasádou z obdobia klasicizmu je inštalovaná expozícia Tradičná ľudová plastika a maľba, a v exteriéri ostrova vzniklo lapidárium Oravskej kamenárskej tvorby 18. a 19. storočia. V bývalej hrobke je expozícia histórie zatopených obcí a budovania Oravskej priehrady.
Doprava: na ostrov premáva loď Oravskej galérie Slanica z prístavu č. 2 na Slanickej Osade denne počas sezóny. Prvá plavba o 9.00 h, posledná o 16.00 h.
PODUJATIE
Pi – so 22. – 23. august – začiatok o 12.00 h
ORANGE MUSIC SUMER ORAVA – hudobný festival slovenskej a českej popmusic.
Vystúpia: IMT SMILE, HEX, Aneta LANGEROVÁ, POLEMIK, P. CMORÍK, Zdenka PREDNÁ, LAVAGANCE, Karol KUČERA, METROPOLIS, HT, ŠVEPES, GOODBYE LENIN, STEREO, PEHA, GLADIATOR, TUBLATANKA, Z. SMATANOVÁ, KOMAJOTA, AIRFAIRE, PUDING PANI ELVISOVEJ, ALONE, SAKO, TUČNOLIST ALALYA. GIONO, WADDA, PB PROJECT. Kde: Nábrežie Oravskej priehrady. Usporiadateľ: Umelecká agentúra HIT Production, mesto Námestovo, Dom kultúry Námestovo.

Skryť Vypnúť reklamu

TRSTENÁ
Kino Mier
Ne 24. augusta o 19.00 h
Akty X : Chcem uveriť - Keď v mrazivých kopcoch vidieckej Virginie dôjde k únosu skupinky žien, jedinými stopami k ich zmiznutiu sú groteskné ľudské pozostatky, objavujúce sa v snehových závejoch pozdĺž diaľnice. Úrady zúfalo potrebujú nejakú stopu, a tak sa spoľahnú na sporné vízie istého kňaza, ktorý miestnych vyšetrovateľov posiela do divokého vyšetrovania, vedúceho priamo k bizarnému tajnému lekárskemu experimentu. Ten môže, ale i nemusí súvisieť so zmiznutím žien. Je to prípad priamo z Aktov X. FBI však pred rokmi toto vyšetrovanie zastavila. A najlepším tímom pre tento prípad sú bývalí agenti Fox Mulder a doktorka Dana Scullyová...
PODUJATIE
Ne 24. augusta o 19.15 h
FS KAMENČAN zo Zákamenného a muziky z pod Babej Hory - folklórne pásmo. Kde: Námestie M. R. Štefánika.
PRIPRAVUJEME
Ne 31. augusta o 19.15 h
KREDENC - Vystúpenie country skupiny. Kde: námestie M. R. Štefánika.

Skryť Vypnúť reklamu

TVRDOŠÍN
PODUJATIE
Ne 24. augusta o 18.00 h
Baví vás Milan Hrčka – Promenádny koncert. Kde: Michalské námestie.
PRIPRAVUJEME
Ne 31. augusta o 16.00 h
Otto Weiter a Andrea Uhríková – Promenádny koncert. Kde: Michalské námestie.
VÝSTAVY
Galéria Márie Medveckej - Trvalá vysunutá expozícia Oravskej galérie. Zároveň Vás pozývame na sprievodnú výstavu vo výstavnej sieni Ateliér Pohľady do zbierok 3 – Sakrálne umenie. Výstava potrvá do 30. septembra.
Ut – ne od 10.00 - 16.00 h
Art Galéria Schürger - Stála expozícia, výstava s názvom Slovenská moderna.
Ut – ne od 10.00 – 16.00 h
Gotický drevený kostolík - Historický kostolík z prvej polovice 15. storočia, ocenený organizáciou Europa Nostra, súčasť historického dedičstva UNESCO. Sprístupnený do 1. septembra (okrem pondelka) so zabezpečeným sprievodcom.
ZUBEREC
Múzeum oravskej dediny - Dominantou múzea je drevený kostol zo Zábreže z 15. storočia. Sústreďujú sa tu aj zaujímavé objekty z Oravy, ktoré reprezentujú charakteristické i vzájomne odlišné tipy stavieb ľudovej architektúry tohto regiónu ako napr. dom z Čimhovej postavený z troch stromov, murovaná plátennícka kúria zo Štefanova z r. 1789, zemianska kúria z Vyšného Kubína s expozíciou školy, kde sa učil básnik P. O. Hviezdoslav a veľa ďalších objektov rôznych spoločenských vrstiev. Môžete ho navštíviť počas augusta denne od 8.00 do 18.00 h.
REMESLÁ NA DEDINE
Každú stredu a nedeľu o 14.00 h
Múzeum oravskej dediny v Zuberci – Scénická mozaika – spracovanie ľanu a vlny, výroba ľudových odevov, hudobné náradia, oravská ľudová hudba, piesne, tance a folklórny program.
PRIPRAVUJEME
Ne 31. augusta
ROZLÚČKA S LETOM – Kultúrny program, folklórne vystúpenia. Oživené Múzeum oravskej dediny – predvádzanie remeselnej výroby. Usporiadateľ: MOD Zuberec.

JASENOVÁ
Ut – ne od 9.00 – 16.30 h
Pamätný dom M. Kukučína v Jasenovej - Nájdete tu klasický dolnooravský domček, v ktorom autor prežil svoje detstvo. Je sprístupnený do októbra.

ORAVSKÁ POLHORA
Ut – so od 9.00 – 16.30 h, Ne od 10.30 – 18.00 h
Hviezdoslavova hájovňa – Literárna expozícia v budove hájovne pod Babou horou, bola sprístupnená v októbri 1979 v rámci 25. Hviezdoslavovho Kubína. Je to prvé skutočne literárne múzeum na Slovensku, venované dielu básnika - Hájnikovej žene. Hájovňu, kedysi navštevoval P.O. Hviezdoslav a v roku 1904 sa tam narodil prozaik Milo Urban. Jemu je venovaná výstava v susednom objekte.
PODUJATIE
So 23. augusta o 7.00 h
XII. ročník výstupu k pamätníku pápeža Jána Pavla II. - Výstup k pamätníku na vrchole Babej hory, slávenie sv. omše pri pamätníku, ktorú bude celebrovať Mons. Prof. ThDr. František Tondra, zostup k Hviezdoslavovej hájovni, občerstvenie účastníkov výstupu, vystúpenie chrámových a speváckych zborov v amfiteátri pri Hviezdoslavovej hájovni.
PRIPRAVUJEME
So 31. augusta o 11.00 h
V. stretnutie pri Hviezdoslavovej hájovni v Rovniach na Podvrší pod Babou horou a XV. ročník Rabčická heligónka – Podujatie sa začína sv. omšou o 11.00 h, pokračuje prehliadkou heligonkárov. Oživením tohtoročnej akcie bude bábkové divadlo Babadlo s hrou Popolvár. Podujatie doplnia ukážky remesiel, súťaže pre deti, prehliadka expozície Hájnikova žena P. O. Hviezdoslava a výstava, venovaná životu a dielu spisovateľa Mila Urbana, rodáka z Rabčíc. Sprievodné podujatia spestrí remeselnícky jarmok, jazda na konských záprahoch a súťaže pre deti. Počas celého dňa bude celá expozícia sprístupnená bez poplatkov.

ORAVSKÁ LESNÁ
Denne od 9.00 – 17.00 h
Oravská železnička - Oravská železnica, v úseku Tanečník – sedlo Beskyd bola otvorená a sprístupnená verejnosti 31. mája tohto roku. Prevádzka železnice je sezónneho charakteru. V mieste depa nájdu návštevníci aj expozíciu o histórii Oravsko-kysuckej lesnej úvraťovej železničke, prvej dopravnej pamiatke na území Slovenska.

ORAVSKÝ PODZÁMOK
Oravský hrad
Denne od 8.30 -17.00 h
Výrazná dominanta oravského regiónu patrí medzi najvýznamnejšie pamiatky hradného staviteľstva na území Slovenska. Súčasná rozloha hradného komplexu vznikala postupným budovaním obranných obytných a hospodárskych stavieb od 13. do začiatku 20. storočia a každá časť je dokladom rôznych stavebných štýlov - od románskeho cez gotický, renesančný, barokový až po romantizmus. V hrade sú inštalované historická, etnografická a prírodovedná expozícia.
VÝSTAVY
Do 31. decembra
Wiliam Rowland – priekopník lesného hospodárstva – Výstava je súčasťou prehliadky Oravského hradu.
PODUJATIE
Ut 19. augusta o 18.00 h
Parzival – Legenda, ktorú uvedú putovné divadlá Wolfram von Eisenbach a Ordo Draconis. Dvojhodinový program plný napätia, hudby, tanca a svetelných efektov. Usporiadateľ: Oravské múzeum P. O. Hviezdoslava.
Pi 22. augusta o 22.00 h
LUCIE BÍLÁ – Koncert speváčky s klavírnym doprovodom Petra Maláska. Kde: areál pod Oravským hradom.
PRIPRAVUJEME
Pi 29. augusta od 19.45 – 22.00 h
Dracula - Obľúbená nočná prehliadka. Vstupy každých 15 minút. Oživenie prehliadky obohatí vystúpenie šermiarskych skupín, premietanie filmu Upír z Nosferatu na nádvorí Oravského hradu. Nočný svet spestrí nočné osvetlenie, rôzne scénky a strašidlá. Táto prehliadka nie je vhodná pre deti. Usporiadateľ: Oravské múzeum P. O. Hviezdoslava.

SEDLIACKA DUBOVÁ
Do 31. augusta
Dubová Colonorum – Mládežnícka aktivita pri záchrane zrúcaniny kostolíka. Usporiadateľ: Obec Sedliacka Dubová, Združenie kresťanskej mládeže.

LOKCA
PRIPRAVUJEME
Pi 29. augusta o 16.00 h
ELÁN Tour 2008 a ROCKDAY – Megashow – hudobná udalosť na Orave, legendárna skupina ELÁN. Na pódiu č. 2 vystúpia skupiny HEX, IMT Smile a amatérska skupina Noir. Vo voľnom čase bude prebiehať megadiskotéka – v znamení Hudby nádeje, na ktorej si môžete vybrať pesničky na želanie z hitov 70., 80. rokov až dnešných čias pre svojich príbuzných, priateľov, firmy... Kde: Lokca futbalový štadión.

SIHELNÉ
PODUJATIE
Ne 24. augusta o 10.00 h
SIHELSKÉ TURBO – Prehliadka a súťaž podomácky vyrobených traktorov. Sprievodné akcie: tradičný terénny rýchlostný prejazd, súťaž v rýchlosti, jazda zručnosti, súťaže pre dospelých aj detských návštevníkov. Kde: Hlavná súťaž na futbalovom ihrisku v Sihelnom. Usporiadateľ: Obec Sihelné, Klub traktoristov podomácky vyrobených traktorov Sihelné

PÁRNICA
PODUJATIE
So 23. augusta
PRVÔ PÁRNICKÔ ROCKOBRAŇÁ
Ne 24. augusta
DRUHÔ PÁRNICKÔ ŠVÁKBOBRAŇÁ – Kultúrno-spoločenské podujatie venované švábke. Nenechajte si ujsť: súťaž v kopaní švábky, v škrobaní švábky, v prenášaní 25 kg vriec, také pochúťky ako bryndzové halušky, švábkové placky, pečená švábka a samozrejme vystúpenia folklórnych skupín z celej Oravy a hlavného hosťa FS Rozsutec zo Žiliny. Sprievodné akcie: remeselný jarmok, služby božie, furmanka a Prvô párnickô rockobraňa. Kde: futbalový štadión Párnica.

VELIČNÁ
PRIPRAVUJEME
So 30. augusta od 12.00 h
11. Rockový záber – Najväčší rockový koncert na Orave. Vystúpia skupiny: ARZÉN, DOGA, SSOGE, KREYSON, DAVID KOLLER, SLOBODNÁ EURÓPA. DOGMAN, VINDEX, ATTENTION, SURFFER, ECRINS, ORAVIA, FORCE, EVERY ELSE, TARGO. Kde: Veličná, futbalový štadión.

VAVREČKA
PRIPRAVUJEME
St 27. augusta
Tvorivé dielne detského nefolklórneho tanca - Cyklické vzdelávanie pre učiteľov v oblasti detského nefolklórneho tanca. Usporiadateľ: OKS v Dolnom Kubíne, CVČ Domček, MŠ Vavrečka

ORAVSKÉ VESELÉ
PRIPRAVUJEME
Ne 31. augusta o 15.00 h
VO VESELOM VESELO – XI. stretnutie ľudových hudieb, spevákov, inštrumentalistov a ľudových rozprávačov. V programe sa predstavia: heligonkári z Oravského Veselého, detský folklórny súbor Pilsko z Or. Veselého, folklórna skupina LUŽŇAN z Liptovskej Lúžnej, ľudová hudba CAPKOVCI zo Skalitého, heligonkár Martin Čerňanský zo Žiliny a hostia z Poľska.
Kde: amfiteáter Oravské Veselé.
Usporiadateľ: OcÚ a MKS Oravské Veselé, OKS v Dolnom Kubíne.

OSÁDKA
PRIPRAVUJEME
So 30. augusta
OSLAVA SNP, Výstup na OSTRÔ – Spomienkové podujatie, turistika.
Usporiadateľ: OZ Osádka.

HABOVKA
PRIPRAVUJEME
So – ne 31. augusta o 8.00 h
HABOVSKÝ OPEN 2008– VI. ročník tenisového turnaja.
Usporiadateľ: MKS Habovka.

Najčítanejšie na My Orava

Inzercia - Tlačové správy

 1. 5 neznámych vecí, ktoré umožňujú platobné karty
 2. Európsky unikát. Kvalitné CBD funguje aj napriek neprajníkom
 3. Mecom ide na zelenú
 4. 7 predsavzatí, ktoré pomôžu nielen vám
 5. Anketa: Slováci, ako sme na tom so závislosťami?
 6. V roku 2021 kúpili Slováci kryptomeny za viac ako 25 000 000 €
 7. Marrákeš je červená perla Maroka
 8. F&F Slovensko je najdôveryhodnejšou odevnou značkou na trhu
 9. Akcie, fondy, kryptomeny. Do čoho treba tento rok investovať
 10. Predplatné SME.sk len za 29 eur
 1. 7 predsavzatí, ktoré pomôžu nielen vám
 2. Európsky unikát. Kvalitné CBD funguje aj napriek neprajníkom
 3. Medzi kritické ochorenia pribudli autizmus, celiakia či malária
 4. Poisťovne pod značkou Union prichádzajú na prvú pobočku pošty
 5. Anketa: Slováci, ako sme na tom so závislosťami?
 6. Garmin predstavil dlho očakávanú radu športových hodiniek
 7. 53 predajní, kde získate zľavy aj peniaze na ďalší nákup
 8. Mecom ide na zelenú
 9. V roku 2021 kúpili Slováci kryptomeny za viac ako 25 000 000 €
 10. Marrákeš je červená perla Maroka
 1. Predplatné SME.sk len za 29 eur 6 631
 2. Marrákeš je červená perla Maroka 4 996
 3. Akcie, fondy, kryptomeny. Do čoho treba tento rok investovať 4 220
 4. 5 neznámych vecí, ktoré umožňujú platobné karty 4 150
 5. Chyby, ktoré robíte pri platbe kartou a ani ste o nich nevedeli 3 505
 6. Cukrovkári a covid-19 2 612
 7. Mám za sebou jeden z najťažších rokov svojho života 2 525
 8. Vieme, kde získate najlepšie semienka zeleniny 2 352
 9. Anketa: Slováci, ako sme na tom so závislosťami? 2 083
 10. V roku 2021 kúpili Slováci kryptomeny za viac ako 25 000 000 € 1 941

Blogy SME

 1. Věra Tepličková: Ľudia sú lenivý poctivo sa zoznamovať s opatreniami
 2. Robert Štepaník: diel 59 - moje TOP10 za rok 2021, časť 1 (miesto 10 až 6)
 3. Anna Milanová: Identita... 2020
 4. Štefan Vidlár: Mantra referendum
 5. Anna Milanová: Nezábudky... 2022
 6. Tomáš Harustiak: Je Ježiš Boh ? Iba tak vo sne
 7. David Talian: Kuciak žije, médiá klamú!
 8. Andy Nosko: Prečo potrebujeme koalíciu proti fašistom a Ficovi?
 1. Pavol Koprda: Milan Mazurek straší vedľajšími účinkami vakcín. Čo naozaj hovoria dáta? 13 766
 2. Ondrej Prostredník: Pán biskup Haľko, ospravedlňte sa prosím. 5 787
 3. Vanda Tuchyňová: Primátor chce ukázať rešpekt a silu, Žilinu však obracia smerom k Jánovi Slotovi ! 5 205
 4. Martin Borguľa: Obranná zmluva s USA? Za mňa – NIE! 4 215
 5. Michal Porubän: Tak si tu žijeme - poslanec Blaha je zaočkovaný a Žilinka nechce zverejniť zmluvu čo podpísal v Rusku :) 3 902
 6. Tereza Krajčová: Anglický denník: 21. Posledné razy, ktoré mi zlomili srdce 3 739
 7. Martin Pilnik: Takto vyzerá budúcnosť v predpisovaní liekov 2 640
 8. Tomáš Harustiak: Biblický Exodus Izraelitov z Egypta sa nikdy neodohral 2 373
 1. Pavol Koprda: Milan Mazurek straší vedľajšími účinkami vakcín. Čo naozaj hovoria dáta?
 2. Lucia Šicková: S týmito 4 krokmi sme zaviedli kultúru feedbacku v našej firme
 3. Matúš Sarvaš: Prokurátor: Pri čítaní listov na rozlúčku je nemožné neprecítiť slová obete
 4. Valentína Sedileková: Podcast, ktorý vám odhalí svet ľudí s poruchami príjmu potravy
 5. Katarína Pázmányová: Je spoločná manželská posteľ pilierom dobrého manželstva?
 6. Milota Sidorová: Muži sa boja napadnutia, ženy znásilnenia. Bezpečnosť v meste sa týka všetkých
 7. Pavol Koprda: Erik Kaliňák používa rovnaké metódy ako Blaha. Verili by ste jemu alebo vedcom? (rozbor videa)
 8. Pavol Koprda: Šach-mat pre Pfizer? Hoaxer Blaha čítal iba nadpis, štúdiu financoval Pfizer
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Orava - aktuálne správy

Slovensko zvíťazilo v projekte hrdinov.

V Liesku sa stotožnili s postavami hrdinov a zvíťazili v 1. ročníku medzinárodnej kampane. Druhý ročník Hrdinovia Fast je na spadnutie.


9 h
Roland Galčík v drese Podbrezovej.

Roland Galčík chce dôveru Podbrezovej splatiť ešte v jarnej časti a pomôcť jej k postupu.


11 h
Od 19. januára platia nové opatrenia.

Začal platiť režim OP+, otvárajú sa wellness aj akvaparky, v niektorých prevádzkach sa ruší obmedzenie kapacity. Pozrite si najdôležitejšie zmeny.


15 h
Michal Tuka predviedol zo Slovákov štvrtý najlepší výkon.

Michal Tuka z Nižnej vidí po prvých pretekoch ešte veľa priestoru na zlepšovanie.


16 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Vodiča oslepilo slnko, prechádzajúce deti si nevšimol.


18. jan

Skialpinistu spod snehu vykopali, bolo už neskoro.


4 h

Návrh na jeho vymenovanie predložilo ministerstvo vnútra.


SITA 12 h

Tragická dopravná nehoda, pri ktorej vyhasol ľudský život sa stala v ranných hodinách v mestskej časti Považskej Bystrice. Polícia prípad vyšetruje.


14 h

Blogy SME

 1. Věra Tepličková: Ľudia sú lenivý poctivo sa zoznamovať s opatreniami
 2. Robert Štepaník: diel 59 - moje TOP10 za rok 2021, časť 1 (miesto 10 až 6)
 3. Anna Milanová: Identita... 2020
 4. Štefan Vidlár: Mantra referendum
 5. Anna Milanová: Nezábudky... 2022
 6. Tomáš Harustiak: Je Ježiš Boh ? Iba tak vo sne
 7. David Talian: Kuciak žije, médiá klamú!
 8. Andy Nosko: Prečo potrebujeme koalíciu proti fašistom a Ficovi?
 1. Pavol Koprda: Milan Mazurek straší vedľajšími účinkami vakcín. Čo naozaj hovoria dáta? 13 766
 2. Ondrej Prostredník: Pán biskup Haľko, ospravedlňte sa prosím. 5 787
 3. Vanda Tuchyňová: Primátor chce ukázať rešpekt a silu, Žilinu však obracia smerom k Jánovi Slotovi ! 5 205
 4. Martin Borguľa: Obranná zmluva s USA? Za mňa – NIE! 4 215
 5. Michal Porubän: Tak si tu žijeme - poslanec Blaha je zaočkovaný a Žilinka nechce zverejniť zmluvu čo podpísal v Rusku :) 3 902
 6. Tereza Krajčová: Anglický denník: 21. Posledné razy, ktoré mi zlomili srdce 3 739
 7. Martin Pilnik: Takto vyzerá budúcnosť v predpisovaní liekov 2 640
 8. Tomáš Harustiak: Biblický Exodus Izraelitov z Egypta sa nikdy neodohral 2 373
 1. Pavol Koprda: Milan Mazurek straší vedľajšími účinkami vakcín. Čo naozaj hovoria dáta?
 2. Lucia Šicková: S týmito 4 krokmi sme zaviedli kultúru feedbacku v našej firme
 3. Matúš Sarvaš: Prokurátor: Pri čítaní listov na rozlúčku je nemožné neprecítiť slová obete
 4. Valentína Sedileková: Podcast, ktorý vám odhalí svet ľudí s poruchami príjmu potravy
 5. Katarína Pázmányová: Je spoločná manželská posteľ pilierom dobrého manželstva?
 6. Milota Sidorová: Muži sa boja napadnutia, ženy znásilnenia. Bezpečnosť v meste sa týka všetkých
 7. Pavol Koprda: Erik Kaliňák používa rovnaké metódy ako Blaha. Verili by ste jemu alebo vedcom? (rozbor videa)
 8. Pavol Koprda: Šach-mat pre Pfizer? Hoaxer Blaha čítal iba nadpis, štúdiu financoval Pfizer

Už ste čítali?

Skryť Zatvoriť reklamu