Na 26. a 27. 4. 2008
Žiadame R aby zápisy zo stretnutí odohraných v dňoch 26 a 27. apríla zaslali na ObFZ listom 1.triedy doporučene v pondelok 28. apríla do 14.00 h.
I. trieda dospelí 20. kolo 27. apríla o 16.00 h
Or. Podzámok – Párnica – Matejčík, Kubolek, Kubaš
Rabča - Breza – Kosmeľ, Drozd, Capko
Leštiny – Lokca – Gregorec, Štrbáň, Hlatký
Krivá – Or. Veselé – Pobeha, Pšenák, Kohár
Podbiel – Novoť – L. Janotík, Zoreník, Badár
Bobrov – Zubrohlava – (13.00 h) Strežo, Labuda, Reguly
Dlhá – Veličná – Loffay, Adámus, Gnidová
II. trieda dospelí 20. kolo 27.apríla o 16.00 h
Krušetnica – Liesek – Hraško, Masarovič, Uhorskaiová
Or. Polhora – O. B. Potok – Labuda, Strežo
Or. Lesná – Beňadovo – Kachút, Kolena, Balák
Sihelné –Bziny – Gnida, Ďurčák
Vasiľov – Zákamenné – (Lokca) Juríčka, Dibdiak, Frančák
Hruštín – Rabčice – Volf, Melicherčík, Podbrežný
Mutné – Habovka – D.Callo, Zachar, Márer
Klin – Istebné – Reguly, Karcol, Zaťko
I. trieda dorast 18. kolo 27. apríla o 13.30 h
Sihelné –Or. Polhora – Ďurčák, Gnida
Vavrečka – Zakamenné – (13.00 h) Masarovič, Uhorskaiová,
Or. Lesná – Or. Podzámok – Kolena, Balák
Podbiel – Liesek – (sobota 26. apríla o 16.00 h) Kolena, Ďurčák
Hruštín – Novoť - (sobota 26. apríla o 16.00 h) Kosmeľ, Melicherčík
Lokca – Zubrohlava – (sobota 26. apríla o 16.00 h) Labuda, Zachar
Dlhá –Párnica – (sobota 26. apríla o 16.00 h) Gregorec, Loffay
II. trieda dorast 18. kolo 27. apríla o 13.30 h
Veličná – Mutné – (12.30 h) Pšenák, Pobeha
Babín – Beňadovo – (13.00 h) Frančák, Podbrežný
Malatina - Krivá – (13.00 h) Hlatký, Štrbáň
Vasiľov - Habovka – (Lokca) Dibdiak, Juríčka
Breza – Rabčice – (sobota 26. apríla o 16.00 h) D. Callo, Hraško
Klin - Bobrov – Karcol, Zaťko
I. trieda žiaci 18. kolo 27. apríla o 12.00 h
Mutné - Or.Polhora – (14.00 h) Zachar, Márer
Zuberec – Zakamenné – (14.00 h) SsFZ, SsFZ
Or. Lesná - Medzibrodie – Balák, Kachut
Vavrečka – Habovka – (11.30 h) Hraško, Uhorskaiová
Hruštín – Námestovo B – (14.00 h) Melicherčík, Volf
Klin – Zubrohlava – Zaťko, Karcol
Žaškov - Istebné – (14.00 h) SsFZ, SsFZ
II. trieda žiaci 18. kolo 27. apríla o 12.00 h
Or. Podzámok – Krušetnica – (14.00 h) Kubaš, Kubolek
Babín - Kraľovany – (11.30 h) Pobrežný, Frančák
Zázrivá – Beňadovo – (11.00 h) Zoreník
Sihelné - Breza – Gnida, Ďurčák
Podbiel - Bziny – (14.00 h) Zoreník
Krivá – Rabčice – (14.00 h) Kohár
Bobrov – Novoť – (11.30 h) Labuda, Strežo
Predohrávka 19. kolo
Bziny – Sihelné - (piatok 25. apríla o 17.00 h) Juríčka, Zachar,
Turnaje prípravka 26. apríla o 9.00 h
Sk. A Bziny – Uhorskiová, Márer
Sk. C Sihelné – Matejčík, Kubaš
Sk. D Or. Veselé – Kubolek, Balák
Sk. E Zuberec o 10.00 h – Kubášek, Pazúrik
Stretnutia riadené SsFZ:
Žiaci
27. apríla o 12.00 a 14.00 h – II. LSMŽ 18. kolo sk. sever – Dlhá – Bánová – SŽ Adámus, Loffay MŽ Gnidová, Adámus
26. apríla o 14.00 a 16.00 h – III. LSMŽ 18. kolo sk.B – Or.Jasenica – Or.Veselé – Kachút, Kohár
27. apríla o 12.00 a 14.00 h – III. LSMŽ 18. kolo sk.B – Liesek – Lisková – Badár, L.Janotík
26. apríla o 10.00 a 12.00 h – III. LSMŽ 18. kolo sk.B – D.Kubín B – Nižná – Ondruš, Bušo
26. apríla o 13.00 a 15.00 h – III. LSMŽ 18. kolo sk.B – Rabča – Sučany – Harezník, Farský
Dorast
27. apríla o 10.00 a 12.30 h – III. LSMD 20. kolo – Námestovo – Revúca – SsFZ,SsFZ,SsFZ
27. apríla o 13.30 IV. LD 18. kolo sk.sever – Tvrdošín – Stráňavy – SsFZ, SsFZ
27. apríla o 13.30 h V. LD 18. kolo sk. B – Rabča – Trstená – Capko, Drozd
KR nariaďuje rozhodcom uviesť na zadnú stranu zápisu, čas kedy bol zápis predložený rozhodcom + uvádzať presný začiatok stretnutia na prednej strane zápisu. Pri neskoršom začiatku ,zdôvodnenie na zadnej strane. Nový rozhodcovia zaradený na nominačnú listinu: Michal Zaťko 0902494665, Patrik Márer 0915362844, Lenka Uhorskaiová 0915252788, Tatiana Gnidová 0904998708, Lukáš Gura 0949452570, Milan Kubášek 0907806913, Martin Pazúrik 090891285
Autor: Tibor Paňko, predseda KR OFZ