Štvrtok, 4. marec, 2021 | Meniny má KazimírKrížovkyKrížovky

Delegačný list KR OFZ č. 17

I. trieda dospelí 17. kolo 6. apríla o 15.30 h
Zubrohlava – Or. Podzámok – Kachút, Hlatký, Karcol
Or.Veselé – Vavrečka – Reguly, D.Callo, L.Janotík
Lokca – Bobrov – Volf, Melicherčík, Juríčka
Breza – Podbiel – Masarovič, Pobeha, Frančák
Veličná – Krivá – (13.00 h) Capko, Loffay, Adámus
Párnica – Leštiny – Loffay, Adámus, Capko
Dlhá – Rabča – (10.30 h) Kubolek , Pšenák, Kubaš

II. trieda dospelí 17. kolo 6. apríla o 15.30 h
Habovka – Liesek – Pšenák, Kubaš, Kubolek
Rabčice - Istebné –Balák, Matejčík
Zákamenné – Klin – Gnida, Štrbáň, Gnidová
Mutné – Bziny – Kvietok, Hraško,
Beňadovo – Hruštín – Badár, Dibdiak, Zoreník
O. B. Potok Vasiľov – Drozd, Kolena
Krušetnica –Sihelné – Labuda, Zaťko, Márer
Or. Polhora –Or. Lesná – Kohár, Ďurčák

Skryť Vypnúť reklamu

I. trieda dorast 15. kolo 6. apríla o 13.00 h
Zubrohlava – Sihelné – Hlatký, Kachút
Novoť - Párnica – (12.00 h) Hraško, Kvietok
Podbiel - Dlhá – (sobota 5. apríla o 15.30 h) Hlatký, Kohár
Or. Podzámok - Lokca – (sobota 5. apríla o 15.30 h) Karcol, Labuda
Zákamenné - Hruštín – Štrbáň, Gnidová
Or. Polhora - Liesek –Ďurčák, Kohár
Vavrečka –Or. Lesná – (12.30 h) Pobeha, Masarovič

II. trieda dorast 15. kolo 6. apríla o 13.00 h
Ťapešovo - Mútne – (12.30 h) Zoreník, Dibdiak
Rabčice – Bobrov – Matejčík, Balák
Habovka – Klin – (sobota 5. apríla o 15.30 h) Loffay, Ďurčák
Beňadovo - Breza – Dibdiak, Badár
Veličná - Vasiľov – (10.30 h) Adámus, Capko
Babín – Malatiná – (sobota 5. apríla o 15.30 h) Zoreník, Dibdiak

I. trieda žiaci 15. kolo 6. apríla o 11.30 h
Zubrohlava – Mútne – Kachút, Hlatký
Námestovo“B“- Istebné – (10.00 h) Drozd, Kolena
Habovka – Žaškov – (13.30 h) Kubaš, Kubolek
Medzibrodie – Klin – (10.00 h) Podbrežný, Zachar,
Zákamenné - Hruštín – Gnidová, Gnida
Or. Polhora – Vavvrečka – Kohár, Ďurčák
Zuberec – Or. Lesná – (13.00 h) Kolena, Drozd

Skryť Vypnúť reklamu

II. trieda žiaci 15. kolo 6. apríla o 11.30 h
Rabčice – Or. Podzámok – Balák, Matejčík
Bziny – Novoť – (12.00 h) Zachar, Podbrežný
Breza – Bobrov – (13.30 h) Frančák
Beňadovo - Krivá – Badár, Dibdiak
Kraľovany - Podbiel – (11.00 h) Uhorskai
Krušetnica – Sihelné – (13.30 h) Zaťko, Labuda
Babín - Zázriva – (13.00 h) Kvietok, Hraško

Stretnutia riadené SsFZ:
Žiaci
5. apríla o 10.00 a 12.00 h – II. LSMŽ 15. kolo sk sever – Trstená – T. Teplice – Farský, Melicherčík
5. apríla o 10.00 a 12.00 h – III. LSMŽ 15. kolo sk. B – Nižná – Or. Jasenica – Pilšáková, Nemček
6. apríla o 11.30 a 13.30 h – III. LSMŽ 15. kolo sk. B – Or. Veselé – Sučany - D. Callo, L. Janotík
6. apríla o 11.30 a 13.30 h – III. LSMŽ 15. kolo sk. B – Lokca – Rabča - Melicherčík, Volf
6. apríla o 14.00 a 16.00 h – III. LSMŽ 15. kolo sk. B – D. Kubín B – Z. Poruba – Bušo, Katrenčík

Skryť Vypnúť reklamu

Dorast
5. apríla o 10.00 a 12.30 h III. LSMD 17. kolo – D. Kubín – Č. Balog – SsFZ, SsFZ, D. Callo
5. apríla o 15.30 h IV. LD 15. kolo Sk. sever - Zuberec – Lisková – Harezník, Uhorskai
6. apríla o 13.00 h IV. LD 15. kolo sk. Sever – Tvrdošín - Hôrky – SsFZ, SsFZ
5. apríla o 15.30 h V. LD 15. kolo sk. B – Bziny – T. Kľačany – Katrenčík, Juríčka
5. apríla o 15.30 h V. LD 15. kolo sk. B – Or. Veselé – Žabokreky - Baranček, Dvorštiak
5. apríla o 14.00 h V. LD 15. kolo sk. B – Nižná – L. Lužná - Nemček, Pilšáková
6. apríla o 13.00 h V.LD 15. kolo sk. B – Or. Jasenica – Trebostovo – SsFZ, SsFZ
6. apríla o 13.00 h V. LD 15. kolo sk. B – Trstená – Palúdzka – SsFZ, SsFZ

Stretnutia riadené SFZ
5. apríla o 10.00 a 12.00 h I. LSMŽ 17. kolo Námestovo – Ružomberok – Ondruš, Ma.Jakubjak, Mi.Jakubjak
6. apríla o 10.00 a 12.00 h I. LSMŽ 17.kolo D. Kubín – Fiľakovo – SsFZ, SsFZ, SsFZ KR pozýva na svoje zasadnutie 3. apríla o 16.30 h R: Badár, Zachar, Reguly, Troják absolventov školenia: M. Pazúrik, M. Kubášek, L. Gura, Ferneza, Juráš - priniesť preukaz R a písacie potreby.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Za kvalitným vzdelaním nemusíte do sveta! Príďte na EkF TUKE
  2. Získaj náskok pred štartom
  3. Buďte v najlepšej spoločnosti!
  4. Desať dôvodov, prečo študovať na Trnavskej univerzite
  5. Oplatí sa teraz kupovať byt alebo je lepšie si počkať?
  6. Korona zlacňuje elektroniku. Tento týždeň je až o 50 % lacnejšia
  7. Skutočná vanilka a čokoláda. Čo robí potraviny kvalitnými?
  8. Denník SME spolu s knihou Rozhovory o ľudskom tele
  9. Petra Vlhová venuje svoju prilbu do súťaže pre Plamienok
  10. AGEL spustil testovanie expresnými PCR testami
  1. Veolia dostala exkluzívne do správy projekt SKY PARK
  2. AS EUBA vyhlasuje protest proti novele zákona o VŠ
  3. Firmy sa spojili s učiteľmi, rozhodli sa pomôcť chudobným žiakom
  4. Počas pandémie vzrástli obavy z právnych sporov
  5. Oplatí sa teraz kupovať byt alebo je lepšie si počkať?
  6. A new, multifunctional centre will revive the Danube embankment
  7. BILLA má nový vernostný program pre deti – „SuperOsma“
  8. Korona zlacňuje elektroniku. Tento týždeň je až o 50 % lacnejšia
  9. WESTech je distribútorom Dell Technologies na Slovensku
  10. Petra Vlhová venuje svoju prilbu do súťaže pre Plamienok
  1. 5 najčastejších dôvodov, pre ktoré sa v noci budíme 19 030
  2. Maldivy, Emiráty, Egypt z Bratislavy aj s poistením liečby COVID 15 770
  3. Oplatí sa teraz kupovať byt alebo je lepšie si počkať? 12 880
  4. Skutočná vanilka a čokoláda. Čo robí potraviny kvalitnými? 8 135
  5. Korona zlacňuje elektroniku. Tento týždeň je až o 50 % lacnejšia 7 590
  6. Dovolenka v Egypte: Vyskúšali sme, ako sa aktuálne cestuje 7 515
  7. Telo v karanténe, jar a domácnosť, rozhovor s Denisou Dvončovou 7 259
  8. Spoznajte Olomouc – univerzitné mesto a svoju budúcnosť 6 833
  9. AGEL spustil testovanie expresnými PCR testami 6 717
  10. 10 vecí, kvôli ktorým do banky už chodiť nemusíte 6 381
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Orava - aktuálne správy

Preliezky na sídlisku Západ vybudované z projektu.

Do projektu investujú skoro dvadsaťtritisíc eur.

2 h
Akvaparky využili pandemickú prestávku na opravy.

Moderná technika nahradila starú hrdzavú.

6 h
Z bratského tria Michlíkovcov je najstarší Dávid (v červenom).

Každý je iný, výborne sa dopĺňajú a panuje medzi nimi zdravá súťaživosť.

7 h
Domiešavače vozia na nelegálnu stavbu betón.

Stavbe sa nedarí zabrániť.

9 h

Už ste čítali?