I. trieda dospelí 16. kolo 4. novembra o 13.00 h
Or. Podzámok – Rabča – Reguly, Karcol, Kohár
Leštiny – Dlhá – Loffay, Hlatký, Capko
Krivá – Párnica – Gnida, Frančák, Kachút
Podbiel – Veličná – Kubaš, Kubolek, Badár
Bobrov – Breza – Pobeha, Labuda, Juríčka
Vavrečka – Lokca – Živčic, Strežo, T. Janotík
Zubrohlava – Novoť – Gregorec, Kvietok, Masarovič
II. trieda dospelí 16. kolo 4. novembra o 13.00 h
Liesek – Or. Lesná – (10.00 h) Melicherčík, Matejčík
Sihelné – Or. Polhora – Zoreník, Zachar
Vasiľov – Krušetnica – D. Callo, Podbrežný, Zaťko
Hruštín – Or. B. Potok – Pšenák, Márer
Mutné – Beňadovo – Drozd, Kolena
Klin – Bziny – Adámus, Balák, L. Janotík
Istebné – Zákamenné – Štrbáň, Ďurčák
Habovka – Rabčice – (10.00) Kachút, Gnida
I. trieda dorast 14. kolo 4. novembra o 10.30 h
Sihelné – Or. Lesná – Zachar, Zoreník
Liesek – Vavrečka – (sobota 3. novembra o 13.00 h) Adámus, Kachut
Hruštín – Or. Polhora – (sobota 3. novembra o 13.00 h) Podolák, Labuda
Lokca – Zákamenné – (sobota 3. novembra o 13.00 h) Zoreník, Márer
Dlhá – Or. Podzámok – (sobota 3. novembra o 13.00 h) Živčic, Ďurčák
Párnica – Podbiel – (sobota 3. novembra o 13.00 h) Hraško, Juríčka
Zubrohlava – Novoť – Kvietok, Masarovič
II. trieda dorast 14. kolo 4. novembra o 10.30 h
Mutné – Malatina – Kolena, Drozd
Vasiľov – Babín – Podbrežný, D. Callo, Zaťko
Veličná – Breza – (10.00 h) Capko, Hlatký
Klin – Krivá – L. Janotík, Balák
Bobrov – Habovka – Labuda, Juríčka, Pobeha
Ťapešovo – Rabčice – (10.00 h) T. Janotík, Strežo
Dohrávka I. trieda žiaci 12. kolo streda 31. októbra o 14.00 h
Zuberec – Klin – Capko, Kohár
Turnaj MŽ o 9.00 h
3. novembra sk. C – Or. Lesná – Matejčík, Kubolek
Stretnutia riadené SsFZ:
ŽIACI
3. novembra o 10.00 a 12.00 h – II. LSMŽ 14. kolo sk. sever – Tvrdošín – Trstená – Bušo, Uhorskai
4. novembra o 12.00 a 14.00 h – III. LSMŽ – 14. kolo sk. “B“ – Liesek – Z. Poruba – Matejčík, Melicherčík
3. novembra o 12.30 a 14.30 h – III. LSMŽ 14. kolo sk. “B“ – Or. Jasenica – Lisková – Hareznik, Mi. Jakubjak
4. novembra o 10.00 a 12.00 h – III. LSMŽ 14. kolo sk. “B“ – Rabča – L. Mikuláš“B“ – Dibdiak, Uhorskaiová
DORAST
4. novembra o 10.00 a 12.30 h III. LSMD 16. kolo – Námestovo – Krásno – SsFZ, SsFZ, Gnidová
KR žiada rozhodcov, aby zápisy z MFZ hraných 27. – 28. októbra poslali v pondelok prioritnou poštou resp. doručili na sekretariát OFZ najneskôr v utorok. KR predvoláva na svoje zasadnutie dňa 31. októbra o 16.00 h R Juraj Podolák.
Chyby v zápisoch: Juríčka (nedošiel zápis) Loffay, Pobeha
Autor: Tibor Paňko, predseda KR OFZ