Skupina A – Leštiny
Veličná – Or. Poruba 0:3 (0:2) góly: Ľ. Dudášik, M. Kubačka, T. Lešťák, Istebné – Or. Poruba 3:0 (0:0) góly: A. Kohár 2, P. Melicherčík, Leštiny – Veličná 6:0 (3:0) góly: E. Pokebský 4, L. Skloa, A. Tkáč, Istebné – Veličná 14:1 (6:1) góly za domácich: A. Kohár 5, Vrábel 2, Revaj 2, Zubaj 2, Melicherčík, Hladiš, M. Kohár, Istebné – Leštiny 5:0 (3:0) góly: A. Kohár 4, Vrábel, Leštiny – Or. Poruba 1:2 (1:1) góly za hostí: Hucko, Manťo
Tabuľka:
1. Istebné 9 8 0 1 70:6 24
2. Or. Poruba 9 5 2 2 22:18 17
3. Leštiny 9 2 2 5 23:36 8
4. Veličná 9 0 2 7 8:64 2
Skupina B – Habovka
Habovka – Zuberec 2:1 góly: R. Tekeľ 2 - Ťapaják, Habovka – Bziny 0:2 góly: Ščastný, Trnovec, Zuberec – Bziny 1:0 gól: Ťapaják, Or. Podzámok – Zuberec 3:1 góly: Kostroš 2, Hárezník – Obrtáč, Bziny – Or. Podzámok 3:1 góly: Ščastný, Slovák, Habáň – Holubčík, Habovka – Or. Podzámok 1:1 góly: Jurina - Holubčík
Tabuľka:
1. Bziny 9 7 0 2 20:6 21
2. Or. Podzámok 9 4 1 4 18:19 13
3. Habovka 9 3 1 5 11:18 10
4. Zuberec 9 3 0 6 18:24 9
Skupina C – Vasiľov
(Or. Jasenica)
Vasiľov – Zákamenné B 2:4, Or. Lesná – Mutné 3:2, Zákamenné B – Or. Lesná 0:1, Mutné – Vasiľov 1:1, Zákamenné B – Mutné 1:2, Or. Lesná – Vasiľov 2:0
Tabuľka:
1. Or. Lesná 6 5 1 0 19:3 16
2. Zákamenné B 6 3 1 2 17:6 10
3. Vasiľov 6 1 1 4 9:22 4
4. Mutné 6 1 1 4 5:23 4
Skupina D – Klin
Klin – Breza 3:0 (1:0) góly: P. Jendroľ 3, Zubrohlava – Námestovo B 5:2 (2:0) góly: A. Volf 2, A. Čiernik, D. Mordel, I. Gluštík – L. Náčin, A. Medvecký, Breza – Námestovo B 2:2 (2:1) góly: P. Kršák, M. Katrák – M. Holík, L. Náčin, Klin – Zubrohlava 3:0 (1:0) góly: P. Jendroľ, T. Svetlák, P. Kršák, Zubrohlava – Breza 0:2 (0:1) góly: A. Matejčík 2, Námestovo B – Klin 0:4 (0:1) góly: A. Katrák 2, P. Kršák, P. Jendroľ
Tabuľka:
1. Klin 9 9 0 0 41:5 27
2. Breza 9 3 2 4 13:14 11
3. Zubrohlava 9 3 0 6 12:24 9
4. Námestovo B 9 1 2 6 9:32 5
Skupina E – Or. Polhora
Or. Polhora – Zákamenné A 2:1 (1:1) góly: Lavor, Piták – Buckulčík, Rabčice – Zákamenné A 0:6 (0:2) góly: Plaskúr 3, Vrábel 2, Buckulčík, Or. Polhora – Rabčice 3:0 (2:0) góly: T. Košút 2, Piták, Sihelné – Zákamenné A 1:5 (1:3) góly: Gužiňák – Buckulčík 3, Vrábel, Plaskúr, Or. Polhora – Sihelné 7:0 (3:0) góly: T. Košút 3, Berdys 3, D. Košút, Rabčice – Sihelné 3:1 (1:1) góly: Ogurek, Mihaliak, Grobarčík - Pindiak
Tabuľka:
1. Zákamenné A 9 8 0 1 40:9 24
2. Or. Polhora 9 7 0 2 34:18 21
3. Rabčice 9 3 0 6 10:28 9
4. Sihelné 9 0 0 9 10:43 0
Autor: tf