Na 22. a 23. septembra
I. trieda dospelí 8. kolo 23. septembra o 15.00 h
Or. Podzámok – Bobrov – Živčic, D. Callo, Drozd
Podbiel – Vavrečka – Strežo, Karcol, Pšenák
Leštiny – Zubrohlava – Hlatký, Gnida, Kohár
Rabča – Novoť – Pobeha, Ďurčák, Kachút
Dlhá – Or.Veselé – Kubaš, Kubolek, Volf
Párnica – Lokca – Masarovič, L. Janotík, Adámus
Veličná – Breza – Gregorec, Štrbáň, Baranček
II. trieda dospelí 8. kolo 23. septembra o 15.00 h
Mutné – Liesek – Labuda, Márer
Hruštín – Klin – Melicherčík, I. Callo, Dibdiak
Vasiľov – Istebné – Kolena, Bandík
Sihelné – Habovka – Matejčík, Podbrežný, Zachar
Or. Lesná – Rabčice – Kvietok, Juríčka,
Or. Polhora – Zákamenné – Badár, Zoreník,Zaťko
Krušetnica – Bziny – Frančák, T.Janotík,Balák
O. B. Potok – Beňadovo – Loffay, Gnidová
I. trieda dorast 8. kolo 23. septembra o 12.30 h
Sihelné – Lokca – Zachar, Matejčík
Hruštín – Dlhá - (sobota 22. septembra o 15.00 h) - Hraško, Dibdiak
Párnica – Liesek - (sobota 22. septembra o 15.00 h) - Masarovič, Márer
Vavrečka – Novoť – (12.00 h) Kachút, Ďurčák
Or. Polhora – Podbiel – Zoreník, Badár, Zaťko
Zákamenné – Or. Podzámok – (12.00 h) Juríčka, Kvietok,
Dohrávka 6. kolo 21. septembra, piatok o 16.00 h
Lokca- Párnica – Volf, Melicherčík
II. trieda dorast 8.kolo 23. septembra o 12.30 h
Breza – Klin - (sobota 22. septembra o 15.00 h) - Zoreník, Zachar
Vasiľov – Bobrov – Bandík, Kolena
Malatiná – Ťapešovo - (12.00 h) Gnida, Kohár
Babín – Rabčice – (12.00 h) T. Janotík, Frančák
Veličná – Habovka – Štrbáň, Gregorec
Beňadovo – Krivá – (11.30 h) Podbrežný, Pobeha
I. trieda žiaci 8. kolo 23. septembra o 11.00 h
Mutné – Klin – (13.00 h) Márer, Labuda
Hruštín – Žaškov – (13.00 h) Dibdiak, Melicherčík
Vavrečka – Istebné – (10.30 h) Ďurčák, Kachút
Zuberec – Námestovo – (13.00 h) SsFZ, SsFZ
Or. Polhora – Habovka – Zaťko, Badár
Zákamenné – Medzibrodie – (10.30 h) Kvietok, Juríčka
Dohrávka 6. kolo 18. septembra, streda o 15.00 h
Námestovo “B“ – Or. Lesná – Matejčík, Kubaš
II. trieda žiaci 8. kolo 23. septembra o 11.00 h
Or. Podzámok – Krivá – (13.00 h) Drozd, Živčic
Podbiel – Bobrov – (13.00) Pšenák, Karcol
Sihelné – Novoť – Matejčík, Zachar
Zázrivá – Rabčice – D. Callo, I. Callo
Babín – Bziny – (10.30 h) Frančák, T. Janotík
Krušetnica – Breza – (13.00 h) Balák
Kraľovany – Beňadovo – (12.30 h) Adámus
Turnaje MŽ
Sk. B Zuberec 22. septembra o 9.00 h – Kachút, Kohár
Sk. C Zákamenné „B“ 23. septembra 9.00 h – Balák, Kubolek
Turnaj prípravka
Sk. A Dlhá – 22. septembra o 9.00 h – Uhorskaiová, Karcol
Sk. B Trstená – 22. septembra o 9.00 h – Živčic, Gnidová
Sk. C Rabča – 22. septembra o 9.00 h - Melicherčík
Sk. D Novoť - 22. septembra o 9.00 h – Kubaš, Matejčík
Stretnutia riadené SsFZ:
ŽIACI
23. septembra o 11.00 a 13.00 h – III. LSMŽ – Dlhá – Martin“B“ – SŽ: Kubolek, Kubaš, MŽ: Volf, Kubolek
22. septembra o 12.00 a 14.00 h – III. LSMŽ – Liesek – Blatnica – Nemček, Pilšáková
22. septembra o 13.00 a 15.00 h – III LSMŽ – Or. Jasenica – Rabča – Mi. Jakubjak, Ma. Jakubjak
23. septembra o 10.00 a 12.00 h – III. LSMŽ – D. Kubín“B“ – Or. Veselé – Baranček, Uhorskai
22. septembra o 10.00a 12.00 h – III LSMŽ – Nižná – L. Mikuláš“B“ - Katrenčik, I. Callo
DORAST
23. septembra o 10.00 a 12.30 h III. LSMD – Námestovo – L.Mikuláš – SsFZ, SsFZ, SsFZ
23. septembra o 12.30 h IV. LD – Tvrdošín – Zuberec – SsFZ, SsFZ
22. septembra o 15.00 h V. LD – Rabča – L. Kokava – Šalata, Melicherčík
22. septembra o 15.00 h V. LD – Or. Veselé – Or. Jasenica - Farský
23. septembra o 14.00 h V. LD – Nižná – Trstená – Katrenčík, I. Callo
Stretnutie riadené SFZ
22. septembra o 10.00 a 12.00 h – Námestovo – Podlavice – SsFZ, SsFZ, SsFZ
Autor: Tibor Paňko, predseda KR OFZ