Záv. Poruba – Or. Jasenica 6:0 (6:0)
ŽK: Bilek, Vráb, Čiernik
ČK: Mário Madleňák
Zostava: Žofaj, Škombár, V. Madleňák, Skočík, Kaprálik, Michal Madleňák, Bílek, Vráb, Maroš Madleňák, Mário Madleňák, striedali: P. Feranec, J. Feranec, Čiernik
Domáci otvorili skóre už v 4. min krásnou strelou do šibenice. O tri minúty nato Závažná Poruba zvýšila na 2:0. V 18. min Or. Jasenica opäť inkasovala. Po tomto góle hostia prestali hrať a behom siedmich minút inkasovali ďalšie tri góly. V druhom polčase boli domáci opäť lepším mužstvom. V 68. min ušiel obrane hostí domáci útočník a Mário Madleňák ho stiahol za dres, za čo si vyslúžil červenú kartu. Z. Poruba mala ešte niekoľko dobrých príležitostí, ale brankár Čiernik zabránil ďalším gólom. V tomto zápase ťahala Or. Jasenica za kratší koniec. Mário Madleňák

Ostatné zápasy: Rosina – K. Lieskovec 2:3 (2:1), Turany – Belá-Dulice 1:1 (0:1), Teplička – Dúbrava 1:4 (1:1), Valča – Stráňavy 2:0 (1:0),

Góly: Juráň, T. Šiška
Zostava domácich: Kovalčík, Jantačka, Hucík, V. Filek, E. Šiška, Sojčák, T. Šiška, M. Filek, Jurčo, Juráň, Maruniak, striedal: Šišila
Divákov:150
V Zuberci sa hralo na podmočenom, ale dobrom trávniku. Už v 3. min Maruniak hlavičkoval tesne vedľa brány. V 27. min sa rozvinula krásna akcia po osi Maruniak – Jurčo - Sojčák a ten sám pred bránkou hostí trafil len do nôh brankára. O minútu nato Zuberčania neodkopli loptu do bezpečia a hostia otvárajú skóre. V 35. min, po vyšachovaní domácej obrany, Dražkovce zvýšili na 0:2. V druhom polčase v 56. min strelu T. Šišku brankár vyrazil, ale lopta mierila rovno na hlavu Juráňa, ktorý znížil na rozdiel gólu. O dve minúty nato prešiel do šestnástky T. Šiška a jeho prudký center si hostia vrazili do brány sami. Zuberec pritlačil hostí v úsilí vybojovať si tri body, vypracoval si ešte dve výborne šance, tie sa však nepodarilo premeniť. A tak sa body pod Roháčmi delili. Milan Šiška

Or. Poruba – Bešeňová 2:0 (1:0)
Góly: Miloš Feranc, Peter Dudáš
ŽK: Peter Dudáš, Marko Koedam
Zostava domácich: Peter Kováč – Juraj Paprčka, Peter Hrúzik, Peter Hucko, Marián Vicáň, Ivan Dauda, Peter Dudáš, Miloš Feranc, Marko Koedam, Ján Púplava, Milan Dudáš, striedali: Peter Kiša, Martin Strapec
Na dobre pripravenom trávniku začali obe mužstvá dosť opatrne. Ako prví sa však osmelili domáci futbalisti, no šanca Púplavu v 18. min ešte neskončila medzi troma žrďami. Hostia sa dostávali za domáce hradby najmä prihrávkami nakrátko, ale ich strely si želaný cieľ nenašli. V 35. min sa však už skóre menilo, keď sa z hranice šestnástky trafil nechytateľne k tyči Feranc. Potom sa domáci celok zameral na defenzívu, aby neinkasoval zbytočný gól do šatní, a to sa mi aj podarilo. Po obrátke hrali hostia z Bešeňovej naďalej svoju kombinačnú hru, no vo finálnej fáze boli bezzubí. Domáci ohrozili hosťujúceho gólmana strelami Púplavu a Milana Dudáša, no projektily z ich kopačiek neskončili gólovými úspechmi. V 80. min sa v skrumáži pred hosťujúcou svätyňou najlepšie zorientoval Peter Dudáš a zvýšil na 2:0. Domáca obrana ani v záverečných minútach nepoľavila a aj vďaka nej si udržal Peter Kováč čisté konto. Anton Čipčala

Ostatné zápasy: Palúdzka – Sučany 2:2 (0:0), Vrútky – Ďanová 1:1 (0:1)Orav. Poruba – Bešeňová 2:0 (1:0)