I. Športovo – technická komisia (predseda Ing. Jozef Kahan)
1. Schvaľuje výsledky MFZ 5. a 15. kola I. a II. triedy tak, ako boli dosiahnuté na ihriskách okrem MFZ 5. kola II. tr. Or. B. Potok – Or. Polhora.
2. Kontumuje MFZ 5. kola II. tr. TJ Tatran Or.B.Potok – TJ Družstevník Or. Polhora v prospech TJ Tatran Or. B. Potok, ktorej priznáva 3 body a aktívne skóre 3:0. Dôvod: neodôvodnený nástup na MFZ mužstva hostí po čakacej dobe.
3. Nariaďuje odohrať MFZ 9. kola TJ Liesek – ŠK Beňadovo dňa 29. septembra o 15.00 h. Dôvod: dohoda oddielov.
4.Upozorňuje TJ Sihelné, že pri opakovanom neopodstatnenom čerpaní čakacej doby, prípad odstúpi DK.
5. Upozorňuje TJ Babín na dôslednú prípravu HP pred každým MFZ v zmysle Futbalových noriem.
6. ŠTK prejednala žiadosť TJ Družstevník Veličná. Po obhliadke HP v Zábreži túto neschvaľuje ako spôsobilú ani ako pomocnú HP.
7. Berie na vedomie pripomienku TJ Sihelné.
8. ŠTK upozorňuje R p. Jozefa Strežu na dôsledné vypisovanie zápisu (chýba výsledok MFZ).
II. Komisia mládeže (predseda Bc. Ľubomír Hlatký)
1. Schvaľuje výsledky MFZ 5. kola I. a II. tr. dorastu tak, ako boli dosiahnuté na ihriskách.
2. Schvaľuje výsledok MFZ 4. kolo I. dorastu Liesek – Or. Podzámok 2:0.
3. Schvaľuje výsledky MFZ 5. kola I. a II. tr. SŽ tak, ako boli dosiahnuté na ihriskách okrem Beňadovo – Zázrivá a Zákamenné – Zuberec.
4. Schvaľuje výsledok MFZ 6. kola I. tr. SŽ (predohrávka) Istebné – Klin 0:0.
5. Schvaľuje výsledky turnajov 1. kolo MŽ sk. B, D, E a 2. kolo Prípravky sk. D tak, ako boli dosiahnuté na ihriskách.
6. Kontumuje MFZ 5. kola I. tr. SŽ TJ Zákamenné – TJ Zuberec v prospech TJ Zákamenné, ktorej priznáva 3 body a aktívne skóre 3:0. Dôvod: hostia na MFZ nepricestovali. KM akceptuje ospravedlnenie TJ Zuberec.
7. Kontumuje MFZ 5. kola II. tr. SŽ ŠK Beňadovo - TJ Zázrivá v prospech ŠK Beňadovo, ktorému priznáva 3 body a aktívne skóre 3:0. Dôvod: hostia pricestovali na MFZ po čakacej dobe.
8. Nariaďuje odohrať MFZ 9.kola II. tr. SZ Breza – Kraľovany dňa 29. septembra o 13.00 h.
Dôvod: dohoda súperov.
9. KM odstupuje DK prípad nezaslania požadovaných súpisiek žiackych družstiev MŠK Námestovo I. liga a MFK D. Kubín – Prípravka A.
III. Disciplinárna komisia (predseda Anton Piaček)
D-I-39 Igor Matejčík 690126 OŠK Breza, 1 MFZ podmienečne do 30. novembra 2007 (DP-1-1a), D-I-40 Libor Kubala 760320 TJ Krivá, 1 MFZ nepodmienečne od 7. septembra (DP-1-4a)
D-I-41 Ľubomír Pepucha 800403 ŠK Beňadovo, 3 MFZ nepodmienečne od 7. septembra 2007, (DP-1-3b) D-I-42 Ján Kolčák 770816 TJ Sihelné, 1 MFZ podmienečne do 30. novembra 2007 (DP-1-5a), D-I-43 Róbert Florek 830219 TJ Zákamenné, 1 MFZ podmienečne do 30. novembra 2007 (DP-1-5a), D-I-44 Martin Kurčinka 891208 TJ Dlhá, 1 MFZ nepodmienečne od 7. septembra 2007 (DP-1-4a), D-I-45 Rastislav Očkaják 890422 OŠK Hruštín 2 MFZ podmienečne do 30. novembra 2007, (DP-I-5a), D–I-46 Miroslav Gemeľa 920127 TJ Vasiľov, 2 MFZ nepodmienečne od 7. septembra 2007 (DP-1-2a)
Zastavenie činnosti na 1 MFZ za 4žk: Igor Otruba 711022 TJ Párnica
D-II-7 DK na návrh KM trestá MŠK Námestovo peňažitou pokutou 500 Sk (DP-2-6, čl. 40 SP, RS OFZ bod 7. Podmienky účasti hráčov v súťažiach, písm.e) Zaplatiť poplatok 150 Sk za prejednanie previnenia.
D-II-8 DK na návrh KM trestá MFK D. Kubín peňažitou pokutou 500 Sk (DP-2-6, čl. 40 SP, RS OFZ bod 7. Podmienky účasti hráčov v súťažiach, písm.e) Zaplatiť poplatok 150 Sk za prejednanie previnenia.
DK berie na vedomie žiadosť TJ Tatran Klin a zároveň pozýva na svoje zasadnutie
dňa 20. septembra o 16.30 h. Ing. Petra Gužíka z TJ Tatran Klin.
Proti rozhodnutiu DK je možné sa odvolať do 15 dní od zverejnenia v Spravodaji OFZ.
IV. Matričná komisia (predseda Milan Hančiak)
1. Upozorňujeme FK, FO, že žiacke preukazy sa vybavujú len v dňoch pondelok, utorok a v stredu príslušného týždňa.
2. Prestupy a hosťovanie hráčov – august 2007:
schválené: Oto Blažeňák 930307/7916 Mutné – Or. Veselé, Andrej Tužôň 880919/8079 Babín – Vasiľov HP do: 30. júna 2008, Tomáš Trabalík 950531/7932 Námestovo - Ružomberok HP do: 30. júna 2008, Jozef Jadroň 931119/7951 Lokca – Ružomberok,Tomáš Gerát 930516/7927 Dlhá – Ružomberok, Ján Ordančík 890126/7947 Dlhá – Or. Podzámok HP do: 31. júla 2008, Andrej Domovec 930731/7921 Lokca – Or. Jasenica, Jakub Hvolka 940909/7951 Námestovo – Or. Jasenica HP do: 30. júna 2008, Jakub Vrábel 930812/7477 D. Kubín – Istebné, Marián Ferenčík 950202/7931 Tvrdošín HP do: 31. júla 2008, Michal Kasan 951231/7947 Vavrečka – Námestovo HP do: 31. januára 2008, Daniel Dendis 960503/4395 Vavrečka – Námestovo HP do: 31. januára 2008, Ivan Doroš 930905/7934 Vavrečka – Námestovo HP do: 31. januára 2008, Juraj Kurtulík 930714/7927 Vavrečka – Námestovo HP do: 31. januára 2008, Štefan Baraniak 931111/7915 Vasiľov – Námestovo HP do: 31. januára 2008, Matej Hnojčík 940221/7913 Vasiľov – Námestovo HP do: 30. júna 2008
(pokračovanie v budúcom Spravodaji)
V. Komisia rozhodcov (predseda Tibor Paňko)
Predvoláva na svoje zasadnutie dňa 13. septembra o 15.30 h rozhodcov Juríčku a Márera.
VI. Sekretariát OFZ
1. Žiadame FK, FO, ktorým družstvá štartovali v turnaji NIKE PREMIER CUP 2007/8, aby obratom poslali na sekretariát OFZ kópie dokladov – vyúčtovanie R.
2. Oznamujeme FK, FO, rozhodcom a iným záujemcom, že Rozpis súťaží OFZ pre roč. 2007/2008 si je možné kúpiť na sekretariáte OFZ
V Dolnom Kubíne 6. septembra 2007
Vladimír Mušák, predseda OFZ
Dagmar Ružičková, sekretariát OFZ