Sobota, 23. január, 2021 | Meniny má MilošKrížovkyKrížovky

Delegačný list KR OFZ č. 7

Na 14. 9. , 15. a 16. 9. 2007
I. trieda dospelí 14. kolo 14. septembra o 15.30 h
Or. Podzámok – Leštiny – Adámus, Mi. Jakubjak, Pšenák
Rabča – Krivá – Matejčík, Kosmeľ, Melicherčík
Dlhá – Podbiel – Loffay, Hlatký, Harezník
Párnica – Bobrov – Frančák, Strežo, Kubolek
Veličná – Vavvrečka – Živčic, Kohár, Drozd
Lokca – Zubrohlava – Karcol, kvietok, Pobeha
Or. Veselé – Novoť – D.Callo, Badár, I. Callo
I. trieda dospelí 7. kolo 16. septembra o 15.00 h
Veličná – Or. Podzámok – Gregorec, Kosmeľ, Melicherčík
Breza – Párnica – Badár, Gnida, Kohár
Lokca – Dlhá – Štrbáň, Kachút, Živčic
Or. Veselé – Rabča – Reguly, Frančák, Kvietok
Novoť – Leštiny – Kubolek, Loffay, Bandík
Zubrohlava – Krivá – L. Janotík, T. Janotík, Adámus
Vavrečka – Bobrov – Kubaš, Pobeha, Labuda
II. trieda dospelí 14. kolo 14. septembra o 15.30 h
Liesek – Sihelné – Balák, Kubaš
Or. Lesná – Vasiľov – Labuda, Uhorskai, Uhorskaiová
Or. Polhora – Hruštín – Štrbáň, Kachút, Bandík
Krušetnica – Mutné – L. Janotík, Podbrežný, Dibdiak
O.B.Potok – Klin – Gnida, Paňko
Beňadovo – Istebné – Zoreník, Juríčka, Zaťko
Bziny – Habovka – T. Janotík, Kolena, Ďurčák
Zakamenné – Rabčice – Zachar, Hraško, Márer
II. trieda dospelí 7. kolo 16. septembra o 15.00 h
Liesek – O. B. Potok – Karcol, Zachar, Uhorskaiová
Beňadovo – Krušetnica – Hraško, Dibdiak, Podbrežný
Bziny – Or. Polhora – Matejčík, Balák
Zakamenné – Or. Lesná – Kolena, Ďurčák
Rabčice – Sihelné – Drozd, Hlatký, Gnidová
Habovka – Vasiľov – Juríčka, D.Callo
Istebné – Hruštín – Masarovič, Pšenák, Márer
Klin – Mutné – Juríčka, Zoreník,
I. trieda dorast 7. kolo 16. septembra o 12.30 h
Zakamenné – Sihelné – Ďurčák, Kolena
Or. Podzámok – Or. Polhora - (sobota 15. septembra o 15.00 h) I.Callo, D.Callo
Podbiel – Vavrečka – (sobota 15. septembra o 15.00 h) Loffay, Kolena
Novoť – Or. Lesná – Bandík ,Loffay,
Liesek – Zubrohlava – Zachar, Uhorskaiová, Karcol
Párnica – Hruštín - (sobota 15. septembra o 15.00 h) Kvietok, Podbrežný
Dlhá – Lokca - (sobota 15. septembra o 15.00 h) Hlatký, Ďurčák
II. trieda dorast 7. kolo 16. septembra o 12.30 h
Beňadovo – Mutné – Dibdiak, Podbrežný
Krivá – Veličná - (sobota 15. septembra o 15.00 h) Živčic, Kohár
Habovka – Babín - (sobota 15.9 o 15.00 / Loffay, Kolena
Rabčice – Malatina – Hlatký, Drozd
Ťapešovo – Vasiľov - (12.00 h) Pobeha, Labuda
Bobrov – Breza – (12.00 h) Zoreník, Juríčka
I. trieda žiaci 7. kolo 16. septembra o 11.00 h
Zakamenné – Mutné – Kolena, Ďurčák
Medzibrodie – Or.Polhora – (12.30 h) Melicherčík, Kosmeľ
Habovka – Zuberec – (13.00 h) D. Callo, Juríčka
Námestovo B – Or. Lesná – (10.00 h) Kosmeľ
Zubrohlava – Vavrečka – (13.00 h) T. Janotík, L. Janotík
Istebné – Hruštín – (13.00 h) Pšenák, Márer
Žaškov – Klin – (13.00 h) SsFZ, SsFZ
II. trieda žiaci 7. kolo 16. septembra o 11.00 h
Kraľovany – Or. Podzámok – 10.30 h Márer, Pšenák
Beňadovo – Krušetnica – Podbrežný, Hraško
Breza – Babín – (13.00 h) Gnida, Kohár
Bziny – Zázrivá – (13.00 h) balák, Matejčík
Rabčice – Sihelné – Drozd, Hlatký
Novoť – Podbiel – Loffay, Kubolek
Bobrov – Krivá – Juríčka, Zoreník

Skryť Vypnúť reklamu

Turnaje MŽ
Sk. A – Istebné- 15. septembra o 9.00 h – Hraško, Márer
Sk. D – Breza – 15. septembra o 9.00 h – Zoreník, Zaťko
Sk. E – Sihelné – 15. septembra o 9.00 h – Matejčík, Balák
Turnaje prípravka
Sk. A – Bziny – 15. septembra o 9.00 h - Pšenák, Uhorskaiová
Sk. C – Námestovo – 15. septembra o 9.00 h – Melicherčík, Kosmeľ
Sk. E – Vasiľov (Lokca) – 15. septembra o 9.00 h – Dibdiak, Juríčka

Stretnutia riadené SsFZ:
Žiaci
15. septembra o 10.00 a 12.00 h II.LSMŽ - Trstená – V.Rovné – Dvorštiak, Pilšáková
15. septembra o 10.00 a 12.00 h II. LSMŽ – Tvrdošín – Belá - Paňko, Kachút
15. septembra o 10 a 12.00 h III. LSMŽ Nižná – Liesek – Katrenčík, Nemček
16. septembra o 11.00 a 13.00 h III.LSMŽ - Lokca – D.Kubín „B“- SŽ: Živčic, Štrbáň MŽ: Kachút, Živčic
16. septembra o 11.00 a 13.00 h III. LSMŽ - Rabča – Blatnica – SŽ a MŽ Adámus, Gnidová
16. septembra o 11.00 a 13.00 h III. LSMŽ Or.Veselé – Z.Poruba – Frančák, Kvietok
Dorast
15. septembra o 10.00 a 12.30 h III. LSMD – D. Kubín – Námestovo – SsFZ, SsFZ, Labuda
15. septembra o 15.00 h IV. LD Zuberec – Hôrky – Paňko, Kachút
15. septembra o 14.00 h V. LD - Nižná – B. Potok – Nemček, Katrenčík
15. septembra o 15.00 h V. LD - Bziny – Rabča – Ma Jakubjak, Pšenák
15. septembra o 14.00 h V. LD - Trstená – Or.Veselé – Pilšáková, Dvorštiak
16. septembra o 12.30 h V. LD – Or. Jasenica – T. Teplice – SsFZ, SsFZ
Stretnutia riadené SFZ
16. septembra o 10.00 a 12.00 h I. LSMŽ – D. Kubín – Čadca – Paňko, Ma. Jakubjak, Gregorec

Skryť Vypnúť reklamu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  2. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  4. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  5. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  9. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  1. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  4. Hygge ako životný štýl
  5. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  6. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  7. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  8. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  9. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  10. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 37 797
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 36 346
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 10 993
  4. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 9 238
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 929
  6. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 8 257
  7. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 272
  8. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 885
  9. Ohlúpli sme počas Covid roka? 6 656
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 553
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Orava - aktuálne správy

V Zábiedove skončilo približne sedemtisíc ton úletu.

V katastri Hladovky a Zábiedova skončilo 32-tisíc ton úletu z OFZ Istebné. Inšpekcia životného prostredia tvrdí, že nesprávnym skladovaním a uložením sa z neho stal nebezpečný odpad.

7 h
V roku 2019 sa v Novoti narodilo 81 detí, minulý pribudlo 71 novorodencov.

Novoť sa rozrastá, v dedine chýbajú nájomné byty

22. jan
Jedno srdce je v centre mesta.

Ich obsah pomôže aj ľuďom v núdzi.

21. jan
Michal Suroviak začal s maratónmi vo veku 45 rokov.

Prvý maratón chcel odbehnúť v Košiciach a študentský sen si aj splnil.

20. jan

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

V druhom kole malo pozitívne testy 1,02 percenta testovaných. Na Borovej ulici však číslo vyskočilo na 6,45 percenta.

22. jan

Prednostka neodpísala, rezort vnútra poslal len všeobecné stanovisko.

19 h

Hudečková je hlavnou odborníčkou na epidemiológiu ministerstva zdravotníctva.

21. jan

Policajti začnú novú technológiu využívať od soboty.

18 h

Už ste čítali?