13. Stráňavy 3 0 1 2 4:8 1
14. Rosina 3 0 1 2 2:6 1

Tvrdošín – Oščadnica 0:0
Zostava: Kazík, Repka, Kulijovský, Krivda, Hutira, Baláž, Habľák, Jamečný, Novák, Sirota, Palider, striedali: Betuštiak
Hosťujúci celok prišiel na horúcu pôdu Tvrdošína bez rešpektu. Už v 2. minúte sa po centri objavili v šanci, ale domáci Juraj Krivda strelu v poslednej chvíli zblokoval. Tvrdošín odpovedal o minútu. Centroval Emil Baláž, ale Anton Palider na loptu nedosiahol. V 7. min rozohrala dobrú kombináciu dvojica domácich – Habľák, Palider. Strela Palider však mieril len do rúk brankára. Onedlho nasledoval trestný kop Milana Sirotu. Hra sa odvíjala predovšetkým v strede poľa. Hostia pohrozili v 24. min., keď po trestnom kope zazvonila ľavá tyč Kazíkovej brány. Do konca prvého dejstva diváci sledovali skôr komorný futbal, než futbalové divadlo. Na úvod druhého polčasu sa vytiahol domáci Habľák, no vo výbornej pozícii zvolil zlú prihrávku. V 55. min sa ocitol v šanci F. Novák. Jeho strelu v poslednej chvíli zblokovali. Veľká škoda Novákovej hlavičky o desať minút neskôr. V 87. min Habľákova strela volala po góle. Brankár Oščadnice však s námahou vyráža. Oščadnica sa do výraznejších šancí nedostávala. Tvrdošínčania ich útočné snaženie eliminovali výbornou obranou. Domáci však neboli o nič efektívnejší. Remíza je preto spravodlivá. Jozef Ženčuch

Or. Jasenica – Rosina 3:0 (1:0)
Góly: Mário Madleňák 2, Zdeno Čiernik
ŽK: Kaprálik
Zostava domácich: Peter Čiernik ml, Škombár, Vladimír Madleňák, Skočík, Kaprálik, Binek, Maroš Madleňák, Mário Madleňák, Godiš, Zdeno Čiernik, Miloš Vrab, striedali: Michal Madleňák, Pavč, Feranec
Zápas nepriniesol žiaden oslnivý futbal, ale o hru sa viac pokúšali domáci, než hostia. Rosina hrala defenzívnejšie a pokúšali sa o rýchle brejky. V 14. min padol úvodný gól, keď Mário Madleňák po peknej kombinácii poslal loptu po zemi. Potom sa hralo hlavne medzi šestnástkami, príležitostí bolo málo, ale viac ich mali domáci. V druhom polčase sa Jasenica prispôsobila hosťom. Snažili sa o zvýšenie vedenia, tlačili na bránu, ale hostia boli nebezpeční svojimi brejkami. V 75. min Peťovi Čiernikovi v bráne Jasenice pomohla tyč. O pár minút nato v 78. min Jasenica Máriom Madleňákom zvyšuje na 2:0, a v 81. min Zdenom Čiernikom na konečných 3:0. Víťazstvo je zaslúžené. Roman Polák

Ostatné zápasy: Valča – Z. Poruba 5:0 (2:0), Stráňavy – Teplička 2:4 (1:1), Kotr. Lúčka – Turany 3:1 (1:0), Dúbrava – Trebostovo 0:2 (0:1). Belá-Dulice – K. Lieskovec 3:2 (0:2)

ŽK: T. Šiška, Hucík
Zostava domácich: Kováč, Hrúzik, Vicáň, Hucko, Paprčka, Mikušiak, P. Dudáš, Feranc, Koedam, Púplava, M. Dudáš, striedali: Bardys, Strapec
Zostava hostí: Kovalčík, T. Šiška, Hucík, Sojčák, Chovančák, Miloš Šiška, Filek, Marek Šiška, Juráň, Petrek, Bažík, striedali: Šišila, Chovančák
Domáci chceli, po prehre v Černovej, na domácom poli bodovať naplno. Od začiatku hrali aktívne, z čoho plynuli aj šance. Už v 9. min domáci strieľajú gól, keď Púplava po nahrávke M. Dudáša prestrelil brankára. O 2 min neskôr sa tí istí hráči postarali o ďalší gól, keď presne mieril opäť Púplava. Na začiatku druhého polčasu v 52. min hostia znížili gólom Petreka na 2:1. O 5 minút nato Mikušiak po samostatnej akcii zvýšil na rozdiel dvoch gólov. V 60. min sa Zuberčanom opäť podarilo znížiť, keď sa Juráň ocitol voľný v obrane domácich a prestrelil domáceho brankára. V šestnástke Zuberca bol v 68. min faulovaný M. Dudáš a následný pokutový kop aj ám premenil. Gólový účet hetrikom uzavrel Púplava, keď v 72. min si našiel priestor v šestnástke hostí a presne zakončil. Domáci zaslúžene vyhrali a napravili si reputáciu z posledného zápasu. Anton Čipčala

Lisková – Nižná 1:2 (0:0)
Góly: 70. min Adamčiak (11 m) – 58. min Pavčo, 62. Orčo
ŽK: Olejník – Juraj Orčo
Zostava hostí: Kulošťák, Adamus, Michal Kuboš, Chladný, Matejek, Daňa, Marek Kuboš, Orčo, Pavčo, Roman Šeling, Andrej Brčák, striedali: Dedinský, Majerník
Diváci videli v Liskovej priemerné stretnutie s množstvom nepremenených šancí zo strany Oravcov. Už v 10. min Marek Kuboš hlavičkoval tesne ponad brvno, o dve min nato Aďo Brčák vnikol do domácej 16-ky, krásne vypálil, no brankár domácich obdivuhodne vyrazil. Domáci gólman bol vôbec najzaneprázdnenejším mužom na ihrisku, Nižňania len kvôli jeho umeniu nepremenili množstvo šancí a do šatní sa šlo za bezgólového stavu.
Do druhého polčasu Nižná nastúpila s ofenzívnejšou hrou, z čoho onedlho rezultovali aj góly. V 58. min krásne vystrelil Pavčo, pričom využil svoju skúsenosť, silu strely čiastočne nahradil presnosťou – a rozvlnil sieť za chrbtom domáceho brankára. O 4 min nato strieľa Orčo krásnu strelu, umiestnenú do vinkla. V 70. min rozhodca posúdil súboj dvoch hráčov v neprospech Nižnej – nasledoval pokutový kop a gól v bráne Nižnej. Okrem tohto ponúknutého gólu domáci vážnejšie pohrozili iba jediný raz za celý zápas. Naopak, Nižná mala ešte dostatok šancí, no chlapci ich nezvládali rýchlostne a kondične. Výsledok sa už nemenil a tak mohol konečne v šatni Nižnej, po veľmi dlhom čase, zaburácať bojový pokrik mužstva. Celý tím si zaslúži uznanie za predvedený výkon a želanie, aby touto výhrou konečne prelomili smolu, ktorá sa ich drží už poriadne dlho. Pavol Cabada

Trstená – Vrútky 3:2 (1:0)
Góly: Pánik, M. Bednár, Hvolka
Zostava domácich: Suroviak, Vittek, Maniak, Tropek, Vladimír Pánik, Marcel Bednár, Jendrišek, Machajda, Hvolka, Chovan, Václavík, striedali: Kubačka, Koleják, Martin Pánik
Začiatok zápasu bol opatrnejší, do 10. min sa hralo len medzi šestnástkami. V 10. min po peknej kombinácii strieľajú hostia tesne vedľa. O minútu nato mali hostia veľké šťastie, pretože po nedorozumení pri malej domov sa lopta zastavila na bránkovej čiare. V 25. min Suroviak zázračne zakročil a vytlačil nebezpečnú hlavu na roh. O desať minút neskôr Pánik pekným centrom otvoril skóre hlavou. Druhý polčas bol futbalovejší, v 49. min vo veľkej šanci skĺzla lopta z kopačky Marcelovi Bednárovi. Nasledujúcim protiútokom hostia vyrovnali. V 62. min Marcel Bednár krásne zakončil hlavou, ale lopta trafila len brvno. O pár minút nato Pánik nasmeroval loptu nižšie, a bolo 2:0. Tretí gól padol v 88. min, keď Hvolka chladnokrvne vystrelil. Po nedorozumení domáceho obrancu a brankára hostia znížili na 3:2. V závere zápasu sa na ihrisku iskrilo kvôli rozhodcovskej trojici, ktorá dovolila súperom veľmi tvrdú hru. Peter Medvecký

L. Sliače – Žaškov 1:0 (0:0)
ŽK: Kováč, Bakoš
Zostava hostí: Buzák, Pavlovčík, Galo, Hanko, Katreniak, Kubačka, Bakoš, Kováč, Ondrík, Mikuš, Strapec, striedali: Farko, Surový
Zápas sa v Liptovských Sliačoch odohrával prevažne medzi šestnástkami, s ojedinelými šancami. Hostia dali v prvom polčase dva góly, ktoré však pre sporné ofsajdy neboli uznané. V 90. min strieľajú L. Sliače gól z rohového kopu - strela preletela šestnástkou a osamotený domáci hráč pohodlne skóroval. Remízový priebeh skončil nešťastnejšie pre Žaškov. Ján Drígeľ

Ostatné zápasy: Bešeňová – Černová 1:3 (0:0), Dražkovce – Palúdzka 2:1 (1:0), Ďanová – Sučany 2:1 (2:1), Doboš 2 - Frkáň.