Sobota, 28. máj, 2022 | Meniny má Viliam

Spravodaj č. 2– 2007/2008

I. Športovo – technická komisia (predseda Ing. Jozef Kahan)
1. Schvaľuje výsledky MFZ 1. kola I. triedy a II. triedy tak, ako boli dosiahnuté na ihriskách, okrem MFZ I.tr. Veličná – Podbiel.
2. Kontumuje výsledok MFZ Veličná – Podbiel nasledovne: v neprospech TJ Družstevník Veličná 0 : 3 z dôvodu neoprávneného štartu hráča Jaroslava Vicáňa 710808 (po 4 žk) v neprospech ŠK Podbiel 0:3 z dôvodu predčasného odchodu z HP. Prípad postupuje DK.
3. Berie na vedomie oznámenie MFK Dolný Kubín o odstúpení družstva MFK D. Kubín „B“ zo súťaže I. triedy. Prípad postupuje DK.
Upozorňuje FO, že v termíne vylosovaných zápasov s MFK D. Kubín „B“ budú mať voľno.
4. Anuluje výsledok MFZ 1. kola I. tr. Or. Veselé – D. Kubín „B“ z dôvodu odstúpenia družstva MFK D. Kubín „B“ zo súťaže.
5. Nariaďuje odohrať MFZ 5. kola I. tr. Veličná – Dlhá dňa 17. augusta v ÚHČ.
Dôvod: dohoda oddielov
Nariaďuje odohrať MFZ 6. kola I. tr. Párnica – Veličná dňa 24. augusta v ÚHČ.
Dôvod: dohoda oddielov
Nariaďuje odohrať MFZ 9. kola I. tr. Breza – Or. Podzámok dňa 28. septembra v ÚHČ.
Dôvod: dohoda súperov
Nariaďuje odohrať MFZ 6. kola II. tr. Mutné – Istebné v opačnom poradí v Istebnom
Nariaďuje odohrať MFZ 3. kola I. tr. Dlhá – Or. Podzámok o 11.00 h.
Nariaďuje odohrať MFZ 4. kola II. tr. Or. Polhora - Krušetnica o 11.00 h.
Z dôvodu kolidovania HČ s mládež. mužstvami ŠTK nariaďuje odohrať MFZ II. triedy:
MFZ 5. kola Krušetnica – Liesek v opačnom poradí v Liesku, MFZ 6. kola Liesek – Klin v opačnom poradí v Kline, MFZ 7. kola O. B. potok – Liesek v opačnom poradí v Liesku, MFZ 8. kola Liesek – Mutné v opačnom poradí v Mútnom, MFZ 9. kola Beňadovo – Liesek v opačnom poradí v Liesku, MFZ 10.kola Liesek – Hruštín v opačnom poradí v Hruštíne
5. Berie na vedomie žiadosť FC Or. Podzámok – bezpredmetná.

SkryťVypnúť reklamu

II. Komisia mládeže (predseda Bc. Ľubomír Hlatký)
1. Schvaľuje výsledky MFZ 1. kola I. a II. tr. SŽ tak ako boli dosiahnuté na ihriskách, okrem
MFZ Zuberec – Vavrečka (odložený), Zázrivá – Podzámok (nedošiel zápis R – Uhorskai), Krušetnica – Podbiel (nedošiel zápis R – Zachar)
2. Schvaľuje výsledky MFZ 1. kola I. a II. tr. dorastu tak, ako boli dosiahnuté na ihriskách.
3. Dôrazne upozorňuje FO dorastu TJ Klin a SŽ TJ Zubrohlava, že v prípade opakovaného oneskoreného príchodu na MFZ, KM odstúpi prípad DK.
4. Nariaďuje odohrať MFZ 2. kola II. tr. SŽ Zázrivá – Babín dňa 29. augusta (streda) o 12.00 h. Dôvod: dohoda oddielov
5. Nariaďuje odohrať MFZ 4. kola I. tr. dorastu Liesek – Or. Podzámok dňa 29. augusta (streda) o 13.30 h. Dôvod: čl. 58 SP – zmena termínov
6. Nariaďuje odohrať MFZ 6. kola II. tr. dorastu Mutné – Klin dňa 24. augusta (piatok) o 16.30 h. (predohrávka). Dôvod: dohoda oddielov
7. KM po prerokovaní žiadosti TJ Mutné – SŽ o zmene miesta odohratia MFZ – tejto Nevyhovuje. Dôvod: chýba dohoda súperov
8. Z dôvodu kolidovania zápasov KM nariaďuje odohrať MFZ I. tr. dorastu: MFZ 5. kola Liesek – Podbiel dňa 2. septembra, MFZ 6. kola Novoť – Liesek dňa 9. septembra, MFZ 7. kola Liesek – Zubrohlava dňa 16. septembra, MFZ 8. kola Párnica – Liesek dňa 23. septembra, MFZ 11. kola Liesek – Hruštín dňa 14. októbra, MFZ jarnej časti sa odohrajú v opačnom poradí.

SkryťVypnúť reklamu

9. Mladší žiaci – rozpis turnajov
Skupina „A“ - 9.00 h.
1. septembra - Or. Poruba – 1. Or. Poruba, 2. Istebné, 3. Leštiny, 4.Veličná
15. septembra - Istebné – 1. Istebné, 2. Leštiny, 3. Veličná, 4. Or. Poruba
29. septembra - Leštiny – 1. Leštiny, 2.Veličná, 3. Or. Poruba, 4. Istebné
13. októbra -Veličná – 1. Veličná, 2. Or. Poruba, 3. Istebné, 4.Leštiny
Skupina „B“ - 9.00 h.
8. septembra – Habovka – 1. Habovka, 2. Zuberec, 3.Or. Podzámok, 4. Bziny
22. septembra – Zuberec – 1. Zuberec, 2. Or. Podzámok, 3. Bziny, 4. Habovka
1. septembra – Or. Podzámok -1. Or. Podzámok, 2. Bziny, 3. Habovka, 4. Zuberec
6. októbra – Bziny – 1. Bziny, 2. Habovka, 3. Zuberec, 4. Or. Podzámok
Skupina „C“– 10.00 h.
8. septembra – Or. Lesná – 1. Or. Lesná, 2. Zákamenné, 3. Mutné
22. septembra – Zákamenné „B“ – 1. Zákamenné B 2. Mutné 3. Or. Lesná
6. októbra – Mutné – 1. Mutné, 2. Or. Lesná, 3. Zákamenné
Skupina „D“ – 9.00 h.
1. septembra – Zubrohlava -1. Zubrohlava, 2. Námestovo, 3. Breza, 4. Klin
15. septembra – Breza – 1. Breza, 2. Klin, 3. Zubrohlava, 4. Námestovo
29. septembra – Klin – 1. Klin, 2. Zubrohlava, 3. Námestovo, 4. Breza
19. októbra – Námestovo – 1. Námestovo, 2. Breza, 3. Klin, 4. Zubrohlava
Skupina „E“ – 9.00 h.
1. septembra – Rabčice – 1. Rabčice, 2. Sihelné, 3. Or. Polhora, 4. Zákamenné A
15. septembra – Sihelné – 1. Sihelné, 2. Or. Polhora, 3. Zákamenné A, 4.Rabčice
29. septembra – Or. Polhora – 1. Or. Polhora, 2. Zákamenné A, 3. Rabčice, 4. Sihelné
13. októbra – Zákamenné – 1. Zákamenné, 2. Rabčice, 3. Sihelné, 4. Or. Polhora

SkryťVypnúť reklamu

Prípravka – rozpis turnajov
Skupina „A“ – 9.00 h.
25. augusta – D. Kubín „B“ – 1. D. Kubín, B 2. Istebné B, 3. Dlhá, 4.Bziny
1. septembra – Istebné „B“– 1. Istebné, 2. Dlhá, 3. Bziny, 4. D. Kubín B
15. septembra – Bziny – 1. Bziny, 2.D. Kubín B 3. Istebné, B, 4. Dlhá
22. septembra – Dlhá – 1. Dlhá, 2. Bziny, 3. D. Kubín, B 4. Istebné B
Skupina „B“ – 9.00 h.
8. septembra – D. Kubín „A“ – D. Kubín A, 2. Istebné, 3. Nižná, 4. Trstená
22. septembra – Trstená – 1.Trstená, 2. D. Kubín, A 3. Istebné, 4. Nižná
29. septembra – Nižná – 1. Nižná, 2. Trstená, 3. D. Kubín, A, 4. Istebné A
6. októbra – Istebné „A“ – 1. Istebné A, 2. Nižná, 3. Trstená, 4. D. Kubín A
Skupina „C“ – 9.00 h.
25. augusta – Sihelné – 1. Sihelné, 2. Námestovo, 3. O. Veselé B, 4. Rabča
15. septembra - Námestovo – 1. Námestovo, 2. Or. Veselé B, 3. Rabča, 4. Sihelné
22. októbra – Rabča – 1. Rabča, 2. Sihelné, 3. Námestovo, 4. Or. Veselé B
30. septembra – Or. Veselé „B“ – 1. Or. Veselé B, 2. Rabča, 3. Sihelné, 4. Námestovo
Skupina „D“ – 9.00 h.
25. augusta – Or. Veselé „A“ – Or. Veselé A, 2. Novoť, 3. Breza, 4. Lokca
1. septembra – Lokca – 1. Lokca, 2. Or. Veselé A, 3. Novoť, 4. Breza
8. septembra – Breza – 1. Breza, 2. Lokca, 3. Or. Veselé A, 4. Novoť
22. septembra – Novoť – 1. Novoť, 2. Breza, 3. Lokca, 4. Or. Veselé A
Skupina „E“ – 10,00 hod.
8. septembra – Tvrdošín – 1. Tvrdošín, 2. Zuberec, 3. Vasiľov
15. septembra – Vasiľov – 1.Vasiľov, 2. Tvrdošín, 3. Zuberec
22. septembra – Zuberec – 1. Zuberec, 2.Vasiľov, 3. Tvrdošín
Vasiľov turnaj odohrá na ihrisku v Lokci.

III. Disciplinárna komisia (predseda Anton Piaček)
D-I-1 Jaroslav Hoľma 760323 TJ Vavrečka, 3 MFZ podmienečne do 30. novembra 2007 (DP-6-1a), D-I-2 Pavol Brčák 800623 TJ Vavrečka, 3 MFZ podmienečne do 30. novembra 2007 (DP-6-1a), D-I-3 Marek Hutko 891121 MFK D. Kubín, 3 MFZ podmienečne do 30.novembra 2007 (DP-6-1a), D-I-4 Marek Duraj 830218 OŠK Bziny, 1 MFZ podmienečne do 30. novembra 2007 (DP-1-5a), D-I-5 Stanislav Kurjak 900124 TJ Zubrohlava, 1 MFZ podmienečne do 30. novembra 2007 (DP-1-5a), D-I-6 Stanislav Goľák 890929 TJ Or. Polhora, 1 MFZ podmienečne do 30. novembra 2007 (DP-1-5a), D-I-7 Jaroslav Vicáň 710808 TJ Veličná, 1 mesiac nepodmienečne podľa DP-1-9-1b za štart hráča v MFZ v zastavenej činnosti. Trest začne plynúť po uplynutí trestu za 4 žk. Zaplatiť 150 + 150 Sk (2006/2007). Zaplatiť poplatok 150 Sk za prejednanie previnenia.
D-I-.8 Dušan Zvara, vedúci družstva TJ Veličná, 1 mesiac nepodmienečne zákaz výkonu akejkoľvek funkcie v MFZ (DP-1-9-2b). Zaplatiť poplatok 150 Sk za prejednanie previnenia.
D-I-9 Michal Cisárik 941101 ŠK Bobrov, 4 MFZ nepodmienečne (DP-1-3b)
D-I-10 Jaroslav Vicáň, tréner družstva TJ Veličná, 1 mesiac nepodmienečne zákaz výkonu akejkoľvek funkcie v MFZ (DP-1-9-2b) Zaplatiť poplatok 150 Sk. Dňom 10. augusta DK zastavuje činnosť vedúcemu družstva ŠK Podbiel – Ladislav Scheling a trénerovi družstva ŠK Podbiel – Oto Móres a výkon funkcie kapitána družstva dospelých – Miroslav Betušiak.
DK zároveň menovaných predvoláva na svoje zasadnutie dňa 16. augusta o 16.30 h.
Neprerokované priestupky – porušenie čl. 16 SP: Michal Koňúch TJ Lokca – chýba poplatok za čk.

IV. Sekretariát OFZ
1. Oznamujeme FK, FO, rozhodcom a iným záujemcom, že „Rozpis súťaží OFZ pre roč. 2007/2008 si je možné kúpiť na sekretariáte OFZ .
2. Upozorňujeme FK, FO, že žiacke reg. preukazy sa vybavujú len v dňoch pondelok, utorok a v stredu príslušného týždňa.
V Dolnom Kubíne 9. augusta
Vladimír Mušák, predseda OFZ
Dagmar Ružičková, sekretariát OFZ

Najčítanejšie na My Orava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Kali, Tina, Yael i Spievankovo vandrujú po slovenských vodách
  2. Top jedenásť pláží na Baleárskych ostrovoch: ktorú si vyberiete?
  3. Odliv mozgov pokračuje. Ako dostať mladých domov?
  4. Lenivá kuchárka: Zdravý obed či večeru uvaríte za pár drobných
  5. Kúpele sú liečivý celok, Thermia jeho kráľovná!
  6. Slovenských tridsiatnikov láka zakladanie fondov
  7. Bratislavský realitný trh oživí GALVANIA rezidencie
  8. Leto v Rakúsku: Keď vás cisár pozve k stolu
  1. Poškriabali vám auto, keď ste niekde parkovali?
  2. Ako si vyberať pohodlnú obuv nielen do práce? Toto sú naše tipy!
  3. Agresívne brzdenie alebo poistný podvod? Mal palubnú kameru!
  4. Darček na Deň detí? Repasovaný telefón môže byť skvelou voľbou
  5. Zdravé zateplenie za jeden deň: čo neviete o fúkanej izolácii
  6. Wüstenrot minulý rok úspešne naštartoval nový obchodný model
  7. Dve zľavy na jedného: Toto predĺženie v PLANEO je vaša šanca!
  8. Top jedenásť pláží na Baleárskych ostrovoch: ktorú si vyberiete?
  1. Lenivá kuchárka: Zdravý obed či večeru uvaríte za pár drobných 14 717
  2. Leto v Rakúsku: Keď vás cisár pozve k stolu 6 412
  3. Top jedenásť pláží na Baleárskych ostrovoch: ktorú si vyberiete? 6 312
  4. Odliv mozgov pokračuje. Ako dostať mladých domov? 5 602
  5. Ako umocniť svoju lásku k Chorvátsku? Vlastným apartmánom! 2 011
  6. Stovky hodín výcviku. Stať sa gondolierom je zaslúžená prestíž 1 867
  7. Kali, Tina, Yael i Spievankovo vandrujú po slovenských vodách 1 814
  8. Zodpovedné nakupovanie chráni biodiverzitu pre budúce generácie 1 304

Blogy SME

  1. Miro Jankes: Májový výber (2022)
  2. Helena Smihulova Laucikova: Májové snenie
  3. Miriam Studeničová: Nepremeškajme jedinečný deň – 30. máj!
  4. Peter Slamenik: Špeciálna amnestia
  5. Věra Tepličková: Revolúcia zamatová versus za/Matovičová
  6. Kristína Behúňová: Bikepacking po španielsky: Z Valencie cez Castilla-La Mancha
  7. Štefan Vidlár: Navrácený syn
  8. Ján Škerko: Viktor Orbán je rozbíjač európskej jednoty a trieska pod nechtom
  1. Ján Valchár: Bitka pri Cušime, Admirál Kuznecov alebo dve frašky ruskej flotily 9 825
  2. Juraj Kumičák: Ako Rusi veľkú vojnu vyhrali... (časť III) 9 649
  3. Monika Kusendová: Malofatranská hrebeňovka alebo 4-dňové sólo dobrodružstvo s ruksakom po horách 4 793
  4. Monika Nagyova: Výhody emočného prejedania sa 4 158
  5. Ján Valchár: Odvaha plukovníka Chodarjonoka alebo ako to nie je o odvahe 2 871
  6. Jana Melišová: Oplatí sa žiť na dlh? 2 770
  7. Slovenské národné stredisko pre ľudské práva: Kam až zájdu návrhy na obmedzovanie prístupu k interrupciám? 2 684
  8. Juraj Kumičák: Ako Rusi veľkú vojnu vyhrali... (časť I) 2 550
  1. Jiří Ščobák: Bude nový II. pilier lepší? Dožijeme sa exodu z dlhopisových fondov?
  2. Monika Nagyova: Výhody emočného prejedania sa
  3. Lívia Hlavačková: Je Ajurvéda naozaj taká prastará, ako vravia?
  4. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 39. - Arktída - Letecká expedícia Amundsena s Ellsworthom na severný pól -1925
  5. Jiří Ščobák: Víte, co je Gerasimova doktrína?
  6. Jiří Ščobák: Vydrží Rusko dlhú ekonomickú vojnu? Nevyčerpajú sa spojenci?
  7. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 38. - Arktída - Amundsenova expedícia na lodi Maud (1918 - 1925)
  8. Jiří Ščobák: Mohu zemřít, ale nebudu žít jako otrok
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Orava - aktuálne správy

Odvodňovacie potrubie predĺžili k potoku.

Betónovú rúru bolo potrebné podsypať kameninovm do metrovej výšky.


12 h
V Námestove sa hrala druhá liga historicky prvú sezónu.

Prezident námestovského klubu je presvedčený, že na Oravu budú ostatné mužstvá spomínať len v tom dobrom.


27. máj
Ukrajinské ženy a deťmi čakajúce pred skladom na materiálnu  pomoc.

Zlodeji sklad navštevovali dlhšiu dobu, ukradnuté veci konzumovali aj vo vedľajších miestnostiach.


27. máj
Deti mali znovu veľkú radosť zo súťaženia.

Odmenou pre organizátorov bol rekordný počet.


26. máj

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Prípadom sa zaoberá mestská polícia aj sociálne oddelenie.


27. máj

Prezident námestovského klubu je presvedčený, že na Oravu budú ostatné mužstvá spomínať len v tom dobrom.


27. máj

Festival Pohoda tento rok oslávi 25. výročie svojho založenia.


25. máj

Polícia prípady vyhodnotila ako priestupok proti majetku.


10 h

Blogy SME

  1. Miro Jankes: Májový výber (2022)
  2. Helena Smihulova Laucikova: Májové snenie
  3. Miriam Studeničová: Nepremeškajme jedinečný deň – 30. máj!
  4. Peter Slamenik: Špeciálna amnestia
  5. Věra Tepličková: Revolúcia zamatová versus za/Matovičová
  6. Kristína Behúňová: Bikepacking po španielsky: Z Valencie cez Castilla-La Mancha
  7. Štefan Vidlár: Navrácený syn
  8. Ján Škerko: Viktor Orbán je rozbíjač európskej jednoty a trieska pod nechtom
  1. Ján Valchár: Bitka pri Cušime, Admirál Kuznecov alebo dve frašky ruskej flotily 9 825
  2. Juraj Kumičák: Ako Rusi veľkú vojnu vyhrali... (časť III) 9 649
  3. Monika Kusendová: Malofatranská hrebeňovka alebo 4-dňové sólo dobrodružstvo s ruksakom po horách 4 793
  4. Monika Nagyova: Výhody emočného prejedania sa 4 158
  5. Ján Valchár: Odvaha plukovníka Chodarjonoka alebo ako to nie je o odvahe 2 871
  6. Jana Melišová: Oplatí sa žiť na dlh? 2 770
  7. Slovenské národné stredisko pre ľudské práva: Kam až zájdu návrhy na obmedzovanie prístupu k interrupciám? 2 684
  8. Juraj Kumičák: Ako Rusi veľkú vojnu vyhrali... (časť I) 2 550
  1. Jiří Ščobák: Bude nový II. pilier lepší? Dožijeme sa exodu z dlhopisových fondov?
  2. Monika Nagyova: Výhody emočného prejedania sa
  3. Lívia Hlavačková: Je Ajurvéda naozaj taká prastará, ako vravia?
  4. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 39. - Arktída - Letecká expedícia Amundsena s Ellsworthom na severný pól -1925
  5. Jiří Ščobák: Víte, co je Gerasimova doktrína?
  6. Jiří Ščobák: Vydrží Rusko dlhú ekonomickú vojnu? Nevyčerpajú sa spojenci?
  7. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 38. - Arktída - Amundsenova expedícia na lodi Maud (1918 - 1925)
  8. Jiří Ščobák: Mohu zemřít, ale nebudu žít jako otrok

Už ste čítali?

SkryťZatvoriť reklamu