Dolný Kubín – L. Mikuláš 3:2 (2:1)
Góly: J. Kubala, M. Lejko, T. Jašica
Domáci celok mal raketový úvod, keďže dvoma zlepenými gólmi viedol už v 4. min dvojgólovým rozdielom. Toto rýchle vedenie malo vniesť do domácich radov pohodu, no opak bol pravdou. Iniciatívu prebrali hostia a zaslúžene vsietili aj kontaktný gól. Druhá štyridsaťpäťminútovka sa vyvíjala v nervóznom duchu. Domáci v snahe zvýšiť vedenie, inkasovali vyrovnávajúci gól. O 2 min nato mohol vsietiť Lejko vedúci gól, no sám zoči-voči brankárovi netrafil bránu. To, čo sa nepodarilo jemu, však napravil Jašica a dostal domácich opäť do vedenia. Výkon domáceho tímu sa v tomto zápase ani len nepriblížil k tým predošlým, no vďaka bojovnosti a disciplíne vydreli všetky tri body.
Fiľakovo – Námestovo 3:0 (3:0)
O zápase rozhodla nevydarená desaťminútovka v 1. polčase a veľmi lacný prístup kľúčových hráčov Námestova, ktorý nepodali adekvátny výkon k ich možnostiam. Po obrátke sa hra hostí o čosi zlepšila, gólového efektu sa však nedočkali.

Dolný Kubín – L. Mikuláš 2:0 (1:0)
Góly: D. Kubačka, F. Maslo
Domáci dorastenci neodohrali stretnutie podľa predzápasových predstáv. Na umelej tráve sa totiž nevyvarovali zbytočných chýb. Tak ako v predošlých dueloch, aj v tomto zápase sa dostali rýchlym gólom na koňa po nacvičenej štandartnej situácii, na konci ktorej bol Kubačka. Druhý presný a upokojujúci zásah prišiel až po zmene strán. Loptu potiahol Križan, našiel Jablonského, ktorý loptu naservíroval Maslovi a ten sa už nepomýlil. Domáce víťazstvo je úplne zaslúžené, i keď výkon domáceho celku mohol byť ešte lepší.
Fiľakovo – Námestovo 2:6 (2:3)
Góly: M. Čiernik 2, Ľ. Verníček 2, M. Rémeš 2
Hosťujúci tím začal proti poslednému celku výborne a ujal sa vedenia 0:2, ktoré však lacným prístupom stratil. Až dva inkasované góly Námestovčanov opäť prebudili a opraty hry zobrali pevne do svojich rúk. Hostia zaknihovali už piaty zápas bez prehry a potvrdzujú tak výbornú fazónu na jar.

Zuberec – Lisková 3:2 (1:1)
Góly: D. Chovančák 2, M. Chovančák
O všetkom mohlo byť rozhodnuté do prestávky, no domáci z množstva vyložených šancí využili iba jednu a tak sa odchádzalo do šatní za nerozhodného stavu. V 2. polčase už mali Zuberčania presnejšiu mušku a zaslúžene ostávajú všetky body pod Roháčmi.

L. Lužná – Bziny 2:1 (0:0)
Gól: J. Šeliga
V súboji o záchranu sa ujali vedenia hostia z Oravy, no domáci dokázali ešte nepriaznivý stav otočiť. Domácemu celku výrazne dopomohol k plnému bodovému zisku aj hlavný rozhodca.
Palúdzka – Rabča 2:1
Gól: Kvasňák
Súboj tabuľkových susedov vyznel lepšie pre domácich.
Tvrdošín – B. Potok 4:2 (1:1)
Góly: M. Sirota 3, M. Hutira
Domáci nastupovali do zápasu s jediným cieľom a to pokračovať vo víťaznej eufórií. To sa im aj nakoniec podarilo, i keď prvé dejstvo tomu vôbec nenasvedčovalo. V zápase sa blysol hattrickom Milan Sirota, čím výrazne dopomohol k domácemu víťazstvu a zachovaniu postupových ambícií.
Or. Jasenica – Vrútky 3:2 (2:1)
Góly: M. Zanovit, S. Polák, D. Farský
Vedúci tím súťaže potvrdil na ihrisku, prečo mu patrí prvé miesto. Hostí pokoril najmä svojím futbalovým umením.
Trstená – Nižná 3:0 (1:0)
Góly: J. Zaťko, R. Pajung, P. Gelčinský
Hostia pricestovali na derby iba s desiatimi hráčmi. Keď sa im v 10. min zranil ďalší hráč, zdalo sa byť o zápase rozhodnuté. I keď Nižňania prehrali, podali sympatický výkon a nemali sa začo hanbiť. Domáceho trénera potešila výhra, no nie predvedený výkon na ihrisku.

Žarnovica – Dolný Kubín 2:1 (0:1)
Gól: M. Bartoš
Po opatrnom začiatku začali ako prví vystŕkať rožky hostia a už v 11. min sa dostali vďaka pohotovej strele Bartoša do vedenia. Hra bola v 1. polčase pomerne vyrovnaná a väčšinou sa odohrávala v strede ihriska. Hosťujúci celok podnikal nebezpečné protiútoky, no bez gólového efektu. Domáci hrozili iba sporadicky a s ich pokusmi Murín nemal vážnejšie problémy. V závere polčasu mal na kopačke tutovku Otruba, no v bezprostrednej blízkosti neprekonal domáceho gólmana. V 2. polčase Žarnovica vycítila, že nepriaznivý výsledok môže otočiť a za prispenia rozhodcu sa im to aj nakoniec podarilo. V 50. min hlavný rozhodca odpískal sporný priamy kop a po nedôslednom odkope hosťujúcich obrancov, domáci vyrovnávajú na 1:1. Vedenie mohol na hosťujúcu stranu strhnúť Bartoš a Otruba, no tí vo výborných šanciach zlyhali. V závere sa potvrdilo známe nedáš-dostaneš, keď domáci mali možnosť pokutového kopu, ktorý aj pohodlne premenili.

Žarnovica – Dolný Kubín 0:8 (0:4)
Góly: J. Buška 2, T. Verníček 2, M. Trabalík 2, F. Kolorédy (11m), J. Chomistek
V úvode stretnutia sa dvoma nebezpečnými únikmi prezentoval Chomistek, no jeho prihrávky nedokázali Buška a Verníček zúžitkovať. Hostia sa dočkali v 7. min, keď skóre zápasu otvoril krížnou strelou Buška a od tohto momentu bol Dolný Kubín jediným mužstvom na ihrisku. O ďalšie gólové úspechy sa dvakrát postaral Verníček a bodku za polčasom dal Chomistek. Po obrátke sa priebeh hry nezmenil a Oravci naďalej diktovali tempo hry. V 40. min bol v šestnástke faulovaný Rypák a ponúknutú jedenástku bezpečne premenil Kolorédy. Potom prišli chvíle Trabalíka, ktorý dvoma gólmi zvyšoval už na 0:7. To však nebolo z hosťujúcej strany všetko. V závere obišiel Buška všetko, čo mu stálo v ceste a stanovil konečný výsledok na 0:8 pre Dolnokubínčanov.

Dlhá – T. Teplice 1:0 (0:0)
Gól: J. Petričiak
O najtesnejšom víťazstve domáceho tímu rozhodla až predposledná minúta stretnutia, keď sa z priameho kopu nechytateľne trafil Petričiak.
Námestovo – V. Rovné 3:0 (0:0)
Góly: L. Pleva 2, D. Jancek
Po nervóznom 1. polčase, kde domáci tím nepremenil množstvo vyložených šancí, sa dočkal až po prestávke. Prvý gól vniesol do domácich radov pohodu a od tohto momentu dominovali na ihrisku a zaslúžene zvíťazili rozdielom triedy.
Trstená – Zborov 4:1 (2:1)
Góly: D. Štober 3 (1 z 11m), V. Frelich
Domácim výrazne v zápase pomohlo vylúčenie hosťujúceho brankára, ktorý sa musel porúčať z ihriska už v 10. min. Trstená výhodu o jedného hráča dokonale využila, no z domácich hráčov najviac prekvital Dávid Štober, ktorý v stretnutí zaznamenal aj hattrick.
Dohrávka:
Martin B – Námestovo 3:3 (2:2)
Góly: J. Kurtulík 2, L. Pleva

Dlhá – T. Teplice 1:1 (0:1)
Gól: P. Zrnčík
Nedeľní aktéri na ihrisku odohrali vyrovnanú partiu, čo dokumentuje aj konečný výsledok.
Námestovo – V. Rovné 6:0 (3:0)
Góly: P. Jagnešák 3, B. Lúchava, T. Majchrák, T. Trabalík
Celé stretnutie sa odvíjalo na polovici hosťujúceho mužstva, o čom hovorí aj vysoké víťazstvo domáceho celku.
Trstená – Zborov 12:1 (2:1)
Góly: K. Železniak 7, M. Šurina 2, K. Lofaj 2, Ľ. Lepáček
Po neslanom 1. polčase najmä z domácej strany, prišla po zmene strán nevídaná gólová kanonáda domácich, ktorí hosťom nasúkali neuveriteľných 12 gólov.
Dohrávka:
Martin B – Námestovo 2:1 (1:0)
Gól: J. Lúchava

Sučany – Tvrdošín 0:1 (0:0)
Gól: A. Dubovský
Hostia nastúpili proti veľmi dobrému súperovi a hra sa odvíjala prevažne v strede ihriska, pričom Tvrdošínčania mali viac gólových príležitostí. Domáci však nebezpečne hrýzli, no napokon sa z najtesnejšieho víťazstva radovali Oravci gólom Andreja Dubovského.
Rabča – Vrútky 1:0 (1:0)
Gól: M. Pilarčík
Celkový rezultát neodzrkadľuje dianie na ihrisku, lebo domáci mohli pohodlne vyhrať aj vyšším rozdielom.
Lokca – Or. Veselé 2:2 (2:2)
Góly za domácich: Ľ. Baľák, A. Lech (11m)
Po vyrovnanom 1. polčase mali po prestávke navrch domáci žiaci, no v koncovke boli bezzubí. Šancí mali možno na dva zápasy, no víťazný gól už streliť nedokázali.

Góly: P. Huraj, Gonda
Hosťujúci celok cestoval do Sučian vo veľmi oklieštenej zostave, čo sa výrazne podpísalo pod ich nedeľný výkon. V zápase sklamali aj kľúčoví hráči Tvrdošína. Konečná remíza bola teda spravodlivým odzrkadlením diania na ihrisku.
Rabča – Vrútky 6:2 (3:1)
Góly: P. Krivanka 4, M. Pikoš, M. Adamčík
Domáci si robili so slabučkými hosťami, čo chceli a nadelili im šesť kúskov.
Lokca – Or. Veselé 2:4 (0:2)
Góly za domácich: Bartoš, Tomčík
V 1. polčase sa domáci dvoma chybami pripravili o víťazstvo. V 2. dejstve pridala Lokca na úsilí a dôraze a za stavu 0:3 dokázala zápas ešte zdramatizovať. Posledné slovo však mali opäť hostia, ktorí v závere upravili na konečných 2:4.
L. Hrádok – Nižná 3:0 (1:0)
L. Mikuláš B – Nižná 2:2 (0:0)
Góly: M. Žuffa, M. Latka