Na 7. a 8. apríla
I. trieda dospelí 16. kolo 8. apríla o 15.30 h
Párnica – Or. Poruba – Adámus, Gnida, Drozd
Novoť – Zubrohlava – Badár, Matejčík, T.Janotík
Vavrečka – Klin – Katrenčík, Frančák, Masarovič
Or.Podzámok – Lokca – Karcol, Hrkeľ, Melicherčík
Dlhá - Kráľovany – L. Janotík, Gregorec, Kohár
Or.Veselé - Rabča – Pobeha, Kubaš, D. Callo
Veličná – Leštiny – Pilšáková, Živčic, Kachút
I. trieda dorast, sk. A 14. kolo 8. apríla o 13.00 h
Babín – Krivá – Juríčka, Podolák
Hruštín – Or. Podzámok – (11.00 h) Štrbáň, Hlatký
Lokca - Dlhá – (11.00 h) Pšenák, Zachar
Ťapešovo - Párnica – (13.30 h) Hlatký , Štrbáň
Veličná – Malatiná – (sobota 7. apríla o 15.30 h) Podolák, Labuda
Liesek – Podbiel – (13.30 h) Loffay, Kolena
I. trieda dorast Sk. B 16. kolo 8. apríla o 13.00 h
Novoť – Zubrohlava – Matejčík, T.Janotík
Sihelné - Klin – (13.30 h) Zachar, Pšenák
Mutné – Bobrov – (12.30 h) D. Callo, Kubaš
Zákamenné – Vavrečka – (15.30 h) Kubolek, Balák
Or. Veselé – Or. Polhora – (sobota 7. apríla o 15.30 h) Melicherčík, Kosmeľ
Breza – Beňadovo – (sobota 7. apríla o 15.30 h) Balák, Kubolek
I. trieda žiaci 16. kolo 8. apríla o 11.30 h
Medzibrodie – D. Kubín „B“ – Dibdiak, Zoreník
Or. Lesná – Zubrohlava – Kubolek, Balák
Or. Jasenica – Klin – (sobota 7. apríla o 15.30 h) Matejčík, Kubaš
Vavrečka – Bziny – (13.30 h) Masarovič, Frančák
Zakamenné – Žaškov – (13.30 h) Balák, Kubolek
Zuberec – Or. Polhora – (13.30 h) SsFZ, SsFZ
Mutné – Hruštín – (11.00 h) Kubaš, Pobeha
II. trieda žiaci 16. kolo 8. apríla o 11.30 h
Podbiel - Breza – (13.30 h) SsFZ, SsFZ
Novoť - Vasiľov – T. Janotík, Badár
Zázrivá – Istebné – Hraško, Podbrežný
Námestovo „B“ – Bobrov – odložené na 8. mája o 15.00 h
Babín – Sihelné – Podolák, Juríčka
Or. Podzámok – Krušetnica – (13.30 h) Melicherčík, Hrkeľ
Krivá – Habovka – (11.00 h) Loffay, Kolena
Stretnutia riadené SsFZ:
Žiaci
8. apríla o 11.30 a 13.30 h - II. LSMŽ – Dlhá – K. Lieskovec - Gregorec, Kohár
7. apríla o 10.00 a 12.00 h - III. LSMŽ – Tvrdošín – Nižná – Ondruš, Bušo
Dorast
7. apríla o 10.00 a 12.30 h – III. LSMD – D.Kubín – Fiľakovo – Pšenák
8. apríla o 10.00 a 12.30 h – III. LSMD – Námestovo – Sliač – Capko
7. apríla o 15.30 h - V. LD – Bziny – Sučany – Harezník, T. Janotík
8. apríla o 12.30 h – V. LD – Rabča – Nižná – Ma. Jakubjak, Kosmeľ
Nové tel. čísla: Ďurčák 0915489029, Ferianc 0910301210,
Autor: Tibor Paňko, predseda KR OFZ