Savon Banská Bystrica – Dolný Kubín 0:14 (0:7)
Góly: M. Kubala 4, M. Lejko 3, M. Hutko 3, Š. Revaj, T. Jašica (11m), T. Móres, M. Feranc
Od prvej do poslednej minúty vládlo na ihrisku jediné mužstvo - Dolný Kubín. Už v 5. min svietilo na tabuli 0:2, čo bol vzhľadom na nekvalitný terén veľmi sľubný úvod. Hráči hosťujúceho tímu pokračovali naďalej v nastúpenom tempe a bránu domácich zaťažili do prestávky ešte piatimi presnými zásahmi. Po zmene strán sa priebeh hry nezmenil, na trávniku dominovali hráči Dolného Kubína a ich gólostroj sa zastavil na neuveriteľných štrnástich góloch.
Podbrezová B – Námestovo
2:3 (0:3)
Góly: F. Marčok, M. Réhm 2
V 1. polčase sa námestovskí dorastenci prezentovali výbornou hrou, dodržiavali pokyny a prišlo aj vytúžené ovocie. Tri strelené góly iba dokumentovali ich prevahu na ihrisku. V 2. polčase sa hosťom zranili obaja stopéri, čo bolo citeľné v zadných radoch. Rozháranosť obrany využila Podbrezová na vsietenie dvoch gólov, no vyrovnania sa už nedočkala.

Savon Banská Bystrica – Dolný Kubín 0:2 (0:2)
Góly: Tomáš Babík 2
Hosťujúci hráči nastupovali do zápasu s úmyslom hneď v úvodných minútach vsietiť gólový úspech. Na veľmi zlom teréne sa im to podarilo, keď už v 7. min po priamom kope a nacvičenej štandardke otvoril skóre zápasu Tomáš Babík. O 10 min neskôr to bol opäť strelec vedúceho gólu, kto využil zaváhanie domáceho obrancu a svoj samostatný nájazd premenil v druhý poisťujúci gól. Hra bola potom rozháraná a oba celky sa pokúšali súpera prekvapiť nakopávanými loptami. Tie však končili na pozornej obrane a gól už do konca stretnutia nepadol.
2:0 (0:0)
Druhá Podbrezová potvrdila v tomto zápase úlohu favorita, i keď hostia boli v niektorých častiach lepším celkom. Domácich hnal dopredu aj hlavný rozhodca, ktorý už v 1. polčase odpískal pokutový kop. Ten bravúrne zneškodnil Grobarčík. Domáci tím rozhodol o zisku troch bodov až v závere stretnutia.

Zuberec – Liptovské Sliače
2:3 (1:2)
Góly: Chovančák, Juráň
Mužstvo spod Roháčov hralo so svojim dnešným súperom vyrovnanú partiu, no zlyhávali v koncovke. Po prestávke vrhli domáci všetky sily do útoku a zabúdali pritom na zadné vrátka. Hostia to využili na strelenie tretieho ukľudňujúceho gólu. I keď sa domácim ešte podarilo znížiť, body putujú na Liptov.

Tvrdošín – Bziny 4:1 (2:0)
Góly za domácich: M. Sirota 2, M. Hutira, S. Zaťko
Začiatok sezónny zastihol v lepšej forme Tvrdošínčanov, ktorí od úvodného výkopu udávali tempo zápasu. Domáci za stavu 4:0 už stretnutie iba dohrávali a hosťom dovolili zaznamenať aspoň čestný úspech.
Oravská Jasenica – Trebostovo 0:1 (0:0)
O osude stretnutia rozhodla 80. min, keď rozhodca odpískal nezmyselnú penaltu. Tú hostia premenili a vzhľadom na priebeh bol konečný výsledok pre domácich dosť krutý.
Trstená – Lužná 3:2 (2:0)
Góly: Š. Vajdečka, Ľ. Vajdečka (11m), R. Paldian
Domáci dorastenci mali viac z hry, súpera zatlačili na jeho polovicu a hostia útočili iba sporadicky.
Nižná – Iľanovo 0:2 (0:0)
Domáci dorastenci nestačili na dobre pripravený hosťujúci kolektív, ktorý využil veľké chyby v obrane Nižňanov na strelenie oboch presných zásahov.
Vrútky – Rabča 3:4 (1:2)
Góly: Jendreas 2, Marek Chutniak, Matuš Chutniak
V stretnutí bohatom na góly skončil víťazne oravský celok, ktorý sa týmto víťazstvom dostane už na tretie miesto.

Žilina – Dolný Kubín 2:1 (1:1)
Gól: A. Veselský
Dolnokubínčania zaskočili favorita zápasu už v úvodnej časti, keď sa gólovo presadil Anton Veselský. Domácim tento moment nepridal na pohode a začali byť nervózni. Prvú vážnejšiu šancu domáci útočník nevyužil a trest mohol prísť z opačnej strany. Výborne unikol strelec vedúceho gólu, jeho strela však skončila iba na žrdi domácej svätyne. Žilinčania hrozili predovšetkým zo štandardných situácií, no hostia si s nimi poradili. Osudnou sa stala 27. min, keď po dlhom odkope a zaváhaní obrany i brankára domáci poľahky vyrovnali. Druhé dejstvo už patrilo domácemu celku, ktorý svoju prevahu pretavil do víťazného gólu 15 minút pred koncom. Vzhľadom na zraneniami zdecimovaný káder predviedli Dolnokubínčania pod Dubňom sympatický a bojovný výkon.

Žilina – Dolný Kubín
1:1 (0:1)
Gól: M. Otruba (11m)
Stretnutie začalo úvodným tlakom hostí, no domáci hru postupne vyrovnali a v dvoch prípadoch aj nebezpečne pohrozili. V 20. min rýchly Laura potiahol loptu po ľavej strane, centrom na vzdialenej tyči našiel nekrytého Kolorédyho a jeho strelu jeden zo Žilinčanov zastavili nedovolene rukou. Nasledoval pokutový kop, ktorý nekompromisne premenil Otruba. V 2. polčase už v 5. min domáci tím vyrovnal a to ich vyburcovalo ešte k nátlakovejšiemu futbalu. Hostia obetavou a snaživou hrou už remízu ubránili a vydreli tak cenný bod. Čiernym momentom zápasu bol surový faul žilinského hráča na brankára Mareka Frelicha, ktorý bol ihneď prevezený sanitkou do nemocnice.

Námestovo – Bytča 4:0 (0:0)
Góly: M. Čiernik, R. Jagnešák, D. Kurtulík, L. Pleva
V prvom polčase bolo vidieť na oboch mužstvách, že hrajú prvý jarný zápas. Na ich kopačky sa vkrádala nervozita a nepresnosť. Po prestávke prišiel hneď v úvodných minútach vedúci gól domáceho tímu a ďalšie minúty už boli pod ich taktovkou.
Trstená – Dlhá 2:1 (0:0)
Góly: M. Vlkolinský, P. Gočal – vlastný
V prvej štyridsaťpäťminútovke bola prevaha na domácej strane, no bez gólového zakončenia. Po obrátke sa hneď v úvode dostala Dlhá kurióznym gólom do vedenia, keď si domáci dali nešťastného vlastenca. Tento moment domácich konečne prebral a dvoma presnými zásahmi výsledok zvrátili.

Námestovo – Bytča 7:1 (6:1)
Góly: D. Brčák 2, J. Lúchava 2, T. Trabalík 2, T. Majchrák
Domáci kolektív rozhodol o svojom jednoznačnom víťazstve už do polčasu, keď na hostí spustil šesťgólovú spŕšku. Po zmene strán už Námestovčania umnou hrou výsledok kontrolovali.
Trstená – Dlhá 5:0 (3:0)
Góly: K. Železniak 2, M. Šurina, P. Dzurek, Ľ. Lepáček
Celý zápas bol v réžii domácej Trstenej, ktorá nedala svojmu oravskému súperovi ani najmenšiu šancu. Svoj výkon okorenili piatimi gólmi a zaslúžene vyhrali.

Rabča – Sučany 3:1 (1:1)
Góly: D. Brišák 2, M. Pilarčík
Súboj tímov, ktorých delili pred stretnutím iba tri body, bol v dosť vyrovnaný. No všetky body ostali nakoniec doma.
Lokca – Svätý Kríž 2:0 (1:0)
Góly: vlastný, Lipničan
Z množstva šancí, ktoré vyprodukovala domáca Lokca, sa ujali iba dve. Hostí nepúšťali do vážnejších príležitostí a zaslúžene si pripísali tri body.
Liesek – Liptovský Hrádok
2:1 (1:0)
Góly: M. Macák, D. Tješ
Skóre sa prvýkrát menilo tesne pred prestávkou, keď sa nechytateľnou strelou z 25 m prezentoval Macák. Druhý polčas bol vyrovnaný a domáci už jednogólový náskok ustrážili.
Nižná – Blatnica 2:0 (1:0)
Góly: T. Kovalík, M. Dedinský
Proti fyzicky zdatnejším hosťom odohrali domáci výborný zápas. V oboch dejstvách vsietil domáci celok po jednom presnom zásahu a všetky body ostali právom doma.
Oravské Veselé – Tvrdošín
1:3 (1:1)
Góly: Vonšák – Pikna, Kuloštiak, Dubovský
Hosťujúci celok pôsobil lepším a kompaktnejším dojmom, čo sa odzrkadlilo aj na konečnom výsledku.

Rabča – Sučany 3:0 (0:0)
Góly: Krivanka, Adamčík, Bajčičák
Po bezgólovom prvom polčase sa domáci poriadne zahryzli do súpera. Ich odmenou boli tri góly v sieti gólmana Sučian.
Lokca – Svätý Kríž 10:0
(5:0)
Góly: A. Vajdiar 2, Maťuga 2, R. Vajdiar, Bartoš, Kurťák, Jančiga, Kramarčík, Kupčulík
Hostia nastúpili na zápas iba s desiatimi hráčmi. Domáci prevahu o jedného hráča dokonale využili. Svojmu súperovi nadelili až desať kúskov.
3:1 (2:0)
Góly: D. Poláček (11m), L. Klimčík, P. Šikyňa (11m)
O víťazstve domácich rozhodol najmä výborný vstup do zápasu, keď už v 6. min bolo 2:0. To vnieslo do domáceho družstva pohodu, ktorú hostia nedokázali narušiť.
Nižná – Blatnica 8:0 (4:0)
Góly: J. Tomaga 2, M. Bažík 2, P. Jurovčík, M. Latka, M. Žuffa, M. Drozd
Tabuľkové postavenie hovorilo jednoznačne v prospech domácich. Tí papierové predpoklady do bodky naplnili. Hostí poslali domov s osemgólovou nádielkou.
3:0 (1:0)
Góly: Mušák, Gočal, Stašák
V súboji dvoch oravských tímov predčili domáci suverénneho lídra z Tvrdošína po všetkých herných stránkach a uštedrili mu prvú prehru v súťaži.