Liga sa blíži k záveru základnej časti a tak naberá na atraktívnosti, pretože každý bojuje o čo najlepšie umiestnenie a o možnosť hrať v play off s ľahším súperom.
Skupina C:
Čierne šípy – Žltí bojovníci 1:3
D. Klimčík – T. Žuffa 3
Žltý Bojovníci – Zelení tátoši 2:4
M. Móres 2 – M. Piši 3, T. Belopotočan
Čierne šípy – Zelení tátoši 1:3
D. Klimčík – M. Piši 3
Tabuľka C skupiny:
1. Žltí bojovníci12 6 2 4 10:5 20
2. Oranžový Uragán12 6 1 5 9:4 19
3. Čierne šípy 12 5 1 6 11:12 16
4. Zelení tátoši 12 4 3 5 9:7 15
5. Farební indiáni 7 0 1 6 0:8 1
Najlepší strelec C skupiny:
1. Matúš Piši, Zelení tátoši 15
2. Marián Móres
Žltí bojovníci 10
3. Dávid Klimčík,
Čierne šípy 8
4. Tomáš Belopotočan
Oranžový Uragán 6
Tomáš Žuffa, Žltí bojovníci 6
6. Miloš Pleva, Čierne šípy 4
Filip Kuráň
Oranžový Uragán 4
8. Adam Judiak, Čierne šípy 1
Skupina B:
Dark Devils – Maniaci 10:2
(4:1)
M. Klimčík, M. Latka 4, T. Hvolka 3, Š. Zemančík, E. Hujo – M. Bažík, J. Zajac
Black Cats – Smajlíci 1:8 (0:5)
L. Dreveniaková – J. Tomaga 5, J. Čáni 2, T. Bača
Palculienky – Power Huricannes 4:8 (2:4)
M. Drozd 3, D.Kakačka – P. Bachan 5, D. Hlavaj, M. Matys 2
Slnečná sústava – Ohnivé Tornádo 0:5 kontumačne
Tabuľka B skupiny:
1. Dark Devils6 6 0 0 49:15 18
2. Smajlíci 6 5 0 1 38:11 15
3. Power Huricanes 6 4 0 2 36:20 12
4. Black Cats 6 2 1 3 14:20 7
5. Ohnivé tornáda 6 2 1 3 11:19 7
6. Palculienky 6 2 0 4 16:26 6
7. Maniaci 6 1 0 5 12:38 3
8. Slnečná Sústava 6 1 0 5 10:37 3
Najlepší strelec B skupiny:
1. Ján Tomaga, Smajlíci 19
2 Martin Latka Dark Devils 17
3. Patrik Bachan P. Huricanes 16
4. Dávid Hlavaj P. Huricanes 11
5. Marián Klimčík Dark Devils 9
Skupina A:
Power Huricanes – ZVK Malá Orava 4:5 (1:4)
P. Bachan 3, J. Čáni – M. Hruboš(Brčko) 3, M. Mačňák 2
Wild Babes – Diabli 1:12 (0:7)
L. Dreveniaková – J. Kuboš 4, B. Bulla 3, M. Dedinský 3, M. Homola 2
Simsonovci – CQ Team 4:8 (1:6)
M. Medžo 3, P. Čuporák 3, V. Varhoľ 2 – L. Mintáľ 2, T. Kendrala 2
Lavíny - CBA Podbieľ preložený zápas PN
Tabuľka A skupiny:
1. Diabli5 5 0 0 40:8 15
2. Lavíny 5 3 1 1 39:14 10
3. CQ Team 5 3 1 1 34:22 10
4. ZVK Malá Orava 4 2 1 1 18:15 7
5. CBA Podbieľ 4 1 1 2 14:16 4
6. Wild Babes 5 1 1 3 12:38 4
7. Simsonovci 5 1 0 4 14:40 3
8. Shadow Kings 5 0 1 4 16:36 1
Najlepší strelec A skupiny:
1. Matúš Medžo, CQ Team 18
2. Jakub Kuboš, Diabli 18
3. Peter Čuporák, CQ Team 14
4. Matej Homola, Diabli 11
Matúš Dedinský, Diabli 11
VII. kolo – Piatok 9.februára
Skupina B:
14.00 h Ohnivé Tornádo – Dark Devils
14.20 h Power Huricanes – Slnečná sústava
14.40 h Smajlíci - Palculienky
15.00 h Maniaci – Black Cats
Skupina A:
15.20 h CQ Team - Diabli
15.55 h ZVK Malá Orava - Simsonovci
16.20 h CBA Podbieľ – Shadow Kings
16.45 h ZVK Malá Orava – Wild Babes
17.10 h CBA Podbiel - Lavíny