I. LIGA DORAST
25. kolo
L. Mikuláš - D. Kubín 9:2 (1:0, 4:0, 4:2)
Góly hostí: Matúš Duriš, Michal Vozár
Hosťujúci dorastenci sa pomalšie rozbiehali. Kým sa dostali do správneho tempa, prehrávali už 8:0. V druhej 20-minútovke bol pomer striel vyrovnaný 10:10, no pomer gólov bol diametrálne odlišný. Dolnému Kubínu to začalo sypať až tesne pred koncom. Najprv v 57. min prišiel prvý gól z hokejky M. Duriša a zakrátko druhý po zakončení M. Vozára. Okamžite po ňom dali Mikulášania bodku za stretnutím.

26. kolo
Kežmarok - D. Kubín 2:2 (0:1, 1:1, 1:0)
Góly hostí: Boris Vraňák, Dominik Chmara
Na ľade druhého tímu súťaže nepôsobili Oravci odovzdaným dojmom. Už v 3. min prekonal brankára Kežmarku kapitán B. Vraňák. Autorom druhej gólovej strely bol v 29. min D. Chmara. Toto trochu prekvapujúce, ale zaslúžené vedenie sa D. Kubínu nepodarilo udržať. Päť sekúnd pred koncom prostrednej časti hry inkasovali na 2:1. Domáci vyrovnali na začiatku záverečnej tretiny. Hokejisti D. Kubína po výbornom kolektívnom výkone dosiahli cennú remízu, s ktorou sú spokojní.

I. LIGA STARŠÍ ŽIACI A
9. ŠHT - 19. kolo
Dubnica n/ V. - D. Kubín 15:2
(3:0, 7:2, 5:0)
Góly hostí: Lukáš Sluka 2
Domáci kolektív, patriaci spolu so Žilinou, L. Mikulášom a Martinom medzi špičku v súťaži, predviedol na vlastnom ľade dokonalé gólové hody. Prvý presný zásah do brány Dolného Kubína prišiel už v 5. min, dokonca z oslabenia. Oravci držali s ním ako-tak krok len do polovice duelu. Vtedy dokázali vsietiť svoje jediné dva góly. Autorom obidvoch bol v 21. a 25. min L. Sluka. Potom skóre začalo rapídne narastať v prospech Dubničanov. Oravci neboli schopní eliminovať ich výnimočnú streleckú efektivitu a tak odchádzali domov s poriadnym výpraskom.

9. ŠHT - 20. kolo
D. Kubín - B. Bystrica 0:6 (0:1, 0:3, 0:2)
Proti piatemu celku tabuľky hrali domáci nerozhodne až do predposlednej minúty úvodnej tretiny. Potom sa hostia prvýkrát presadili. Ich výrazná prevaha v počte striel na súperovu bránu sa v ďalšom priebehu prejavila aj na narastajúcom skóre. Po druhom dejstve to bolo 0:4. V záverečnej 20-minútovke skórovali Banskobystričania ešte dva razy. Po ďalšej hladkej prehre sú deviataci MHK D. Kubín s troma výhrami naďalej ôsmi.

I. LIGA STARŠÍ ŽIACI B
8. ŠHT - 19. kolo
D. Kubín - Dubnica n/ V. 3:6
(0:1, 1:2, 2:3)
Góly domácich: Michal Telúch, Oto Kelčík, Roman Zajac
Dolnokubínskym ôsmakom sa v tomto stretnutí dávali väčšie šance na úspech, než ich starším kolegom. Hostia sa ujali vedenia v 16. min. Vyrovnanie prišlo v prostrednej časti, v 31. min sa presadil M. Telúch. Následne sa do streleckej listiny štyrikrát za sebou zapísali Považania. Definitívne tým zlomili odpor snaživého domáceho družstva. Dolnokubínčania sa už potom zmohli len na menšie korektúry nepriaznivého stavu. Najprv v 54. min znižoval na 2:5 O. Kelčík, o 184 sekúnd prikrášlil prehru svojho tímu R. Zajac.

8. ŠHT - 20. kolo
B. Bystrica - D. Kubín 4:3 (3:1, 0:1, 1:1)
Góly hostí: Oto Kelčík, Lukáš Klein, Marek Kohút
Aj keď bol hosťujúci celok snaživejší pri zakončovaní, v konečnom účtovaní zaznamenal o jeden gólový zápis menej. O jeho prehre rozhodla predovšetkým úvodná tretina, ktorú prehral 3:1. Dolnokubínčania vsietili po jednom góle v každom dejstve. V 11. min vyrovnával na 1:1 O. Kelčík. Druhýkrát prekonal banskobystrického brankára v 32. min L. Klein, keď znížil na 3:2. Záverečná presná strela hostí prišla v čase 59:49, tesne pred záverečnou sirénou. V presilovke bol úspešný M. Kohút.

I. LIGA MLADŠÍ ŽIACI A
7. ŠHT - 19. kolo
Dubnica n/ V. - D. Kubín 2:5
(1:2, 0:1, 1:2)
Góly hostí: Marek Penciak 2, Tomáš Rusina, Róbert Pečner, Juraj Šeliga
Tento súboj odštartovali lepšie hostia z Oravy. Na koňa ich posadili dva rýchle góly v rozmedzí úvodných 7 minút. Prvý raz dvíhali ruky nad hlavu už po 48 sekundách hry, kedy mieril presne M. Penciak. Po ňom urobil radosť hosťujúcej lavičke T. Rusina. Dolnokubínčania kontrolovali priebeh zápasu a nedovolili súperovi postarať sa o zvrat. Svoj druhý gólový zápis predviedol v 36. min M. Penciak. Aj v záverečnej tretine prešli puky za bránkovú čiaru Dubnice. V 44. min využil početnú výhodu R. Pečner a posledný úspešný pokus zaznamenal v 58. min J. Šeliga, ktorý si v tomto zápase pripísal na svoje konto aj dve asistencie.

7. ŠHT - 20. kolo
D. Kubín - B. Bystrica 5:7 (2:1, 2:3, 1:3)
Góly domácich: Ján Slašťan 2, Marek Penciak, Jakub Šinál, Samuel Dvorštiak
Siedmaci v tomto stretnutí trikrát viedli, no ani to im nestačilo na šieste víťazstvo v tomto ročníku. V 6. min bol gólman B. Bystrice bezmocný po koncovke J. Slašťana. Po druhý raz poslal domácich do vedenia v 17. min M. Penciak. Na 3:3 vyrovnával v 37. min J. Šinál. Už o dve minúty boli bližšie k výhre Oravci, keď sa do streleckej listiny zapísal S. Dvorštiak. Následné štyri puky v domácej bráne však znamenali zásadný obrat. V 50. min už len na prijateľných 5:7 znižoval opäť J. Slašťan.

I. LIGA MLADŠÍ ŽIACI B
6. ŠHT - 19. kolo
D. Kubín - Dubnica n/ V. 1:1
(0:1, 0:0, 1:0)
Gól domácich: Branislav Feja
Stretnutie najmladších hokejových zanietencov bolo chudobné na gólové momenty. Domáci šiestaci sú v tabuľke o stupienok vyššie a to ich predurčovalo do úlohy mierneho favorita. Zakončovali podstatne častejšie, než ich súper, no zlyhávali v premieňaní šancí. Napokon obidva celky skórovali len raz. Stalo sa tak v power-play o jedného hráča. Dlho boli bližšie k víťazstvu Považania, no o deľbe bodov rozhodol v 53. min B. Feja.