Dolný Kubín – Sliač 15:0 (5:0)
Góly: Lejko 7, Hutko 4, Feranc, Jašica, Dauda, Horvát
Domáci tím podal jeden z najlepších a najzodpovednejších výkonov. Streľba Oravcov bola nesmierne efektívna. Čo strela, to gól. Gólostroj sa zastavil až na neuveriteľných 15 góloch.
Liptovský Mikuláš – Námestovo 1:0 (0:0)
Na ťažkom a rozmočenom trávniku sa odohrala vyrovnaná partia. Námestovčania mali proti tretiemu družstvu tabuľky viac z hry, no gól sa im nepodarilo streliť. Domáci rozhodli o zisku troch bodoch 8 minút pred konečným hvizdom, keď zo skrumáže dopravili loptu do siete.
Dolný Kubín – Sliač 5:3 (1:0)
Góly: Križan 2, Babík, Vojtas, Šípka
Domáci tím nepodal v 1. polčase dobrý výkon, chýbali mu až traja hráči základnej zostavy. Kapitán Križan zavelil k víťazstvu už v úvode zápasu, keď prekrásnou strelou prekonal gólmana hostí. Po obrátke to bol opäť Križan, ktorý pridal druhý gól. Hosťujúce družstvo vzápätí znížilo po chybe v obranne domácich. Potom však prišla pekná kombinačná akcia domácich, na ktorej konci bol Babík – 3:1. Tento gól akoby Dolnokubínčanov uspokojil a hostia dvoma gólmi vyrovnali na 3:3. Domáce družstvo sa až po týchto dvoch úderoch znovu prebralo, pridalo na aktivite, čo aj prinieslo vytúžené ovocie v podobe dvoch strelených gólov.
Liptovský Mikuláš – Námestovo 3:1 (0:0)
Gól: D. Jancek
Oslabení hostia o kľúčových hráčov uhrali proti mužstvu z Liptova priateľný výsledok. Námestovčania hrali do polčasu ešte bezgólovo, no po prestávke už domácich neustrážili.

Zuberec – Krásno 3:4 (2:0)
Góly: Kovalčík, Kaššák, Juráň
Dorastenci Zuberca sa nezľakli súpera vedúceho IV. ligu. V 1. polčase ho dokonale zaskočili. Po prestávke to boli skúsenejší hostia, ktorí udávali tempo hry a dokázali predčiť družstvo spod Roháčov. Domáci podali veľmi dobrý výkon, no na lídra súťaže to nestačilo.
T. Teplice – Bziny 1:0 (1:0)
Hostia sa na pôde ašpiranta na postup predstavili v lepšom svetle. Vsietili aj gól, no hlavný rozhodca ho neuznal. Rozhodcovia boli domácim súčasne „ďalším hráčom“ a dopomohli k tomu, že Bziny cestujú domov bez bodu. Víťazný gól zápasu domáci tím zaznamenal v 15. min po hrubej chybe hosťujúceho gólmana.
Tvrdošín – Or. Jasenica 3:4
(0:2)
Góly: Sirota 3 – Farský 3, Zanovit
Zápas dvoch oravských tímov priniesol gólovú úrodu, no so smolnejším koncom pre domáci celok. Tvrdošínčania prehrali najmä po chybách v obrannej činnosti, ktoré hostia kruto trestali. V stretnutí vychádzali hosťujúcemu tímu aj rýchle brejky a tie väčšinou končili za chrbtom domáceho gólmana.
Palúdzka – Trstená 1:1 (1:0)
Gól: J. Zaťko
Domáci tím vystrelil na bránu hostí iba raz, čo stačilo na gól v sieti Trstenej. Odvtedy sa domáci iba bránili. Trstená okrem jedného úspechu nedokázala dať gól ani z bránkovej čiary a dokumentovala tým nemohúcnosť zakončenia v posledných zápasoch.
Trebostovo – Nižná 1:1 (1:0)
Gól: M. Dedinský
Nižňania nastúpili proti deviatemu celku tabuľky, no po konečnom hvizde mohli byť spokojní aj s bodom. Trebostovčania si vypracovali väčšie množstvo šancí, ale ujala sa iba jediná ešte v 1. polčase. Vedúcemu mužstvu sa po prestávke podarilo aspoň vyrovnať a vybojovať si tak cenný bod.
Rabča – B. Potok 2:1 (1:1)
Góly: J. Kvasňák, J. Kovalíček
Domáci celok potvrdil stúpajúcuvýkonnosť, keď po vyrovnanom dueli porazil Biely Potok. Vďaka víťazstvu sa dostal v tabuľke pred dnešného súpera.

Lučenec – Dolný Kubín 1:1
(0:1)
Gól: M. Šmiheľ
Hostia nastúpili bez čerstvého reprezentanta Jašicu, ale aj bez Hutka a Kasanického, ktorí na zápas neprišli. Dolnooravci domácich zaskočili aktívnou hrou a už v 3. min sa ujali vedenia. Po prihrávke Petra Sopúcha nedal Marián Šmiheľ krížnou strelou brankárovi žiadnu šancu. Dolnokubínčania mali hru naďalej vo svojich rukách, no museli bojovať proti nepriazni hlavného rozhodcu. Väčšinu útokov ťahali po pravej strane Denisom Laštíkom, no viaceré centre nedotiahli do úspešného konca. V 20. min vylúčil rozhodca po dvoch žltých Jakuba Tomkuliaka a od tohto momentu sa hra vyrovnala. Domáci si nevypracovali žiadnu gólovú príležitosť, keď obranu hostí dirigoval Michal Kutlík. Po prestávke sa Dolný Kubín zameral na defenzívu a Lučenčanov nepustil do nebezpečnejšej šance. Potom opäť úradoval hlavný rozhodca, udeliac Oravcom ďalšie tri žlté karty. Vykúpením pre domácich bola 20. min druhého polčasu, keď sa presadili z 3 m ofsajdu. A tak zápas, v ktorom mohli hostia vyhrať, skončil remízou. Dolnokubínčanom treba poďakovať za bojovný a disciplinovaný výkon, veď prakticky celý zápas hrali oslabení a aj bez „hviezd“ ukázali, že futbal hrať vedia.
Lučenec – Dolný Kubín 0:1
(0:1)
Gól: Slamka
Hostia mali raketový nástup, keď hneď v úvode podnikli rýchly protiútok a ten skončil v sieti. Tento gól bol aj zároveň aj víťazný, skóre sa už do konca nezmenilo.
Dlhá – Žilina B 4:3 (1:3)
Góly: Gerát 2, Petričiak, Zmrazek
Domácemu tímu sa podaril v stretnutí dokonalý obrat. Prehrávali už trojgólovým rozdielom, no nakoniec sa tešili z víťazstva.
Námestovo – T. Teplice 9:0
(5:0)
Góly: L. Pleva 3, L. Klozík 2, J. Kurtulík, A. Kramarčík, R. Jagnešák, M. Čiernik
Už v 14. min viedol domáci tím trojgólovým rozdielom a hostia boli zrelí na uterák. V ďalšom priebehu Námestovčania predvádzali oku lahodiaci futbal a do polčasu pridali ešte dva kúsky. Do 2. polčasu nastúpili aj hráči zo striedačky, no na hre sa to vôbec neprejavilo. Vsietili ešte štyri góly a hostí tak poslali domov s poriadnou nádielkou.
Bytča – Trstená 2:0 (1:0)
Pod prehru hostí sa podpísalo najmä to, že v bránke chytal náhradník, pôsobiaci neistým dojmom. A keď sa ešte zranil aj stopér Trstenej, o víťazstve domácich nebolo pochýb.

Dlhá – Žilina B 1:0 (0:0)
Gól: J. Jendrišek
Bojovný výkon domácich bol zaslúžene odmenený v 2. polčase víťazným gólom z kopačky Jendriška.
Námestovo – T. Teplice 4:1
(4:0)
Góly: T. Trabalík, B. Lúchava, J. Hvoľka, G. Kurtulík
Úvodný tlak domácich bol až nad mieru efektívny, už v 12. min bolo 3:0. Domáci tím pridal do polčasového hvizdu ešte jeden gól, no po obrátke fyzicky zdatnejší hostia hru vyrovnali a dočkali sa aspoň čestného úspechu.
Bytča – Trstená 6:1 (2:0)
Gól: D. Maťovčík
Konečný výsledok neodzrkadľuje dianie na ihrisku. Trstenčania boli Bytči vyrovnaným súperom, no doplatili na individuálne chyby.

Rabča – Liptovský Mikuláš B
3:2 (2:0)
Góly: Miroslav Pilarčík 2, Marek Pilarčík
I keď hostia pôsobili technickejším dojmom, domáci žiaci boli efektívnejší v zakončovaní, čo v konečnom dôsledku rozhodlo aj o ich tesnom víťazstve.
Lisková – Lokca 0:0
Úvodný nápor domácich hostia ustáli a po 10 minútach sa hra vyrovnala. V závere mohli domáci strhnúť víťazstvo na svoju stranu, ale obrana hostí bola proti.
Sučany – Liesek 2:1 (0:1)
Gól: T. Koleják
Liesečania mali skvelý nástup a už v 3. min ich dostáva do vedenia Tomáš Koleják. Od tohto momentu však zaspali a mysleli si, že zápas majú vyhraný. Ich ľahkovážnosť potrestali Sučany až po zmene strán. Najprv po fatálnej chybe brankára vyrovnali a potom po hrubke v obranných radoch rozhodli , že body sa deliť nebudú.
L. Hrádok – Or. Veselé 0:1
(0:0)
Gól: L. Pňaček
Tabuľkoví susedia odohrali vyrovnanú partiu a šance sa striedali na oboch stranách. Zápas skončil šťastnejšie pre hosťujúce družstvo, keď o ich víťazstve rozhodol z priameho kopu Lukáš Pňaček.
Tvrdošín – Z. Poruba 1:0 (1:0)
Gól: T. Ferenčík
Domáci tím, líder súťaže, po katastrofálnom výkone „utrpel“ jednogólové víťazstvo v súboji so Závažnou Porubou.
S. Kríž – Nižná 3:4 (1:4)
Góly: T. Zboroň 2, E. Žuffa, S. Šveda
Po veľmi dobrom 1. polčase Nižňania po prestávke poľavili a so šťastím vyhrali tesne o gól.
5:1 (1:1)
Góly: Briliak 2, Krivanka 2, Pikoš,
Domáca Rabča jednoznačne prevýšila svojho súpera z Liptova.
Lisková – Lokca 1:1 (0:0)
Gól: M. Maťuga
Celý zápas sa odohrával vo vyrovnanom duchu. Hostia sa ujali vedenia na začiatku 2. polčasu, ale domáci 5 minút nato vyrovnali.
Sučany – Liesek 1:2 (1:1)
Góly: P. Šikyňa, J. Paľa
V polovici prvého dejstva podnikli domáci rýchly brejk, ktorý gólovo zakončili. Vyrovnanie hostí padlo z rohového kopu, keď odrazenú loptu spoza šestnástky poslal do siete Peter Šikyňa. Druhý a zároveň víťazný gól stretnutia vsietil Liesek po zmene strán. V skrumáži sa najlepšie zorientoval Ján Paľa a ten sa už nemýlil.
L. Hrádok – Or. Veselé 2:6
(1:2)
Góly: Mušák 2, Vojtas 2, Kumor, M. Stašák
Domáci boli súperovi z Oravy vyrovnaným protivníkom iba do 15. min, potom technickejší a fyzicky zdatnejší hostia Liptákov jednoznačne prevýšili.
Tvrdošín – Z. Poruba 5:0 (3:0)
Góly: Gregorec 3, Huraj, Ferenčík
Domáce družstvo bolo po celý zápas lepším tímom a s prehľadom zvíťazilo. Tvrdošínčania nestratili v trinástich stretnutiach ani bod a zaslúžene kraľujú tretej lige.
S. Kríž – Nižná 0:10 (0:4)
Góly: M. Žuffa 3, P. Jurovčík 2, M. Latka 2, Pakos, Varhoľ, M. Zboroň
Hostia využili v zápase všetky prednosti, ktorými disponujú, a dosiahli rekordný výsledok.