Na 30. 9 a 1. 10. 2006
I. trieda dospelí 9. kolo 1. októbra o 14:30 h
Lokca – Párnica – Capko, Karcol, Masarovič
Kráľovany - Klin – Kubáš, L. Janotík, Badár
Rabča - Zubrohlava – Loffay, Ďurčák, Katrenčík
Leštiny – Or.Poruba – Volf, Melicherčík, T. Janotík
Veličná - Novoť – (11:30 h) Badár, T. Janotík, Frančák
Or.Veselé - Vavrečka – Ferianc, Adámus, Kolena
Dlhá – Or. Podzámok – Hlatký, Štrbáň, Kohár
II. trieda dospelí, sk. A 9. kolo 1. októbra o 14:30 h
Bziny – Zázrivá – Frančák, Labuda,Podbrežný
Hruštín – Istebné – Pšenák, Zoreník, Hraško
D. Kubín „B“ – Vasiľov – Pobeha, Ma. Jakubjak
Beňadovo – Breza – Hrkeľ, Kosmeľ, Zachar
Or. Lesná – Zakamenné – Kachút, Drozd
Sk. B
Sihelné – Vitanová - Kvietok, Juríčka, D. Callo
Or. Polhora – O. B. Potok – Strežo, Kubolek, Dibdiak
Habovka - Krivá – Matejčík, Balák
I. trieda dorast, sk. A 9. kolo 1. októbra o 12:00 h
Podbiel – Babín – (11:00 h) Ďurčák, Loffay
Párnica – Dlhá – (sobota 30. septembra o 14:30 h) Zoreník, Dibdiak
Malatiná – Or. Podzámok – Melicherčík, Hrkeľ
Veličná – Krivá – (sobota 30. septembra o 14:30 h) I. Callo, Podolák
Ťapešovo – Hruštín – (11:00 h) Karcol, Zachar
Liesek – Lokca - (14:00 h) Bandík
Sk. B
Vavrečka – Klin – (11:30 h) Zoreník, Pšenák
Or. Polhora – Zubrohlava - Kubolek, Dibdiak
Beňadovo – Or. Lesná – Kosmeľ, Hrkeľ
Breza - Novoť – (sobota 30. septembra o 14:30 h) Kubolek, Balák
Or. Veselé - Sihelné – Adámus, Kolena, Ferianc
Mutné – Zakamenné – (11.30 h) Drozd, Kachút
I. trieda žiaci 9. kolo 1. októbra o 10:30 h
Bziny – Medzibrodie – (12:30 h) Labuda, Podbrežný
Žaškov – Klin – (12:30 h) SsFZ, SsFZ
Or. Polhora – Zubrohlava – Dibdiak, Kubolek
Hruštín – D. Kubín „B“ – (12:30 h) Hraško
Mutné – Or. Lesná – (10:00 h) Kachút, Drozd
Zuberec – Or. Jasenica – (12:30 h) SsFZ, SsFZ
Vavrečka – Zakamenné – (10:00 h) Pšenák, Zoreník
II. trieda žiaci 9. kolo 1. októbra o 10:30 h
Bobrov – Podbiel – D. Callo, Kvietok
Sihelné – Istebné – (12:30 h) Juríčka, D. Callo
Krušetnica – Vasiľov – (10:00 h) Hrkeľ, Kosmeľ
Habovka – Breza – (12:30 h) Balák, Matejčík
Krivá – Novoť – Matejčík, Balák
Or. Podzámok – Zázrivá – (11:30 h) L. Janotík, Kubáš
Babín – Námestovo „B“ – (9:30 h) Hrkeľ, Melicherčík
Turnaje MŽ
Sk. D – Mutné 30. septembra o 10:00 h – Matejčík
Sk. E – Zubrohlava 30. septembra o 9:00 h – Melicherčík, Hrkeľ
Stretnutia riadené SsFZ:
Žiaci
30. 9. o 10:00 a 12:00 h II.LSMŽ 9. kolo Trstená – T. Teplice – Paňko, Reguly
30. 9. o 10:00 a 12:00 h II. LSMŽ 9.kolo Námestovo – Žilina „B“ – Ma. Jakubjak, Frančák ml.
1. 10. o 10:30 a 12:30 h II. LSMŽ 9. kolo Dlhá – Belá – Hlatký, Kohár
1. 10. o 10:30 a 12:30 h III.LSMŽ 9. kolo Lokca – Nižná - Capko, Masarovič
1. 10. o 10:30 a 12:30 h III. LSMŽ 9.kolo Rabča – Or.Veselé – Katrenčík, Strežo
1. 10. o 10:00 a 12:00 h III. LSMŽ 9.kolo Liesek – L. Mikuláš „B“ – Štrbáň, Bandík
Dorast
30. 9. o 10:00 a 12:30 h III. LSMD 9. kolo D. Kubín – Bytča – SsFZ, SsFZ Pobeha
30. 9. o 14:30 h IV. LD 9. kolo Zuberec – Košťany n. T. – Harezník, Frančák st.
30. 9. o 14:30 h V. LD 7. kolo Tvrdošín – Sučany – Paňko, Reguly
1. 10. o 12:00 h V. LD 9. kolo Trstená – Bziny – SsFZ, SsFZ
1. 10. o 12:00 h V. LD 9. kolo Or. Jasenica – Nižná – SsFZ, SsFZ
Ospravedlnení R: Gregorec 30. septembra – 1. októbra, Gnida 30.9 – 1. októbra, Živčic 30. septembra – 1. októbra, KR upozorňuje R na dodržiavanie FN a pravidiel futbalu, kto sa môže zdržiavať v technickej zóne pri hráčskej lavičke (náhradníci uvedení v zápise o stretnutí max. 7 a funkcionári družstiev uvedení na druhej strane zápisu max. 6). Tréner a ostatní oficiálni funkcionári, ktorí sú oprávnení zdržiavať sa v technickej zóne sa nesmú chovať nešportovo.
Autor: Tibor Paňko, predseda KR OFZ