Nedeľa, 20. jún, 2021 | Meniny má ValériaKrížovkyKrížovky
FUTBAL - II. TRIEDA SKUPINA B

Krivá sa vrátila na čelo tabuľky

Najprekvapivejší výsledok sa zrodil na ihrisku vo Vitanovej, kde vedúci Bobrov podľahol domácemu mužstvu 3:0. Krivá sa vďaka ľahko získanými trom bodom dostáva opäť na čelo tabuľky. Rabčice si doma poľahko poradili s Habovkou.

Najlepší strelci
5 - Michal Stoklasa (Bobrov), 4 - Marcel Zaťko (Krivá), 3 - Jaroslav Stoklasa, Miroslav Gužík (obaja Bobrov), Marek Šiška (Habovka), Miroslav Pavelek (Krivá), Jozef Tarčák (Sihelné), Martin Tabačák (Or. B. Potok), Jozef Hadár (Rabčice)
8. kolo

Rabčice – Habovka 6:2 (5:0)
Góly za domácich: Jozef Hadár 2, Peter Brandýs, Peter Kolčák, Martin Grobarčík, František Grobarčík
Domáci hrali od úvodu zápasu aktívnejšie. Už v 5. min otvoril skóre Hadár. V 15. min zvýšil Brandýs peknou strelou spoza šestnástky. O 5 minút neskôr dáva Hadár svoj druhý gól, keď prestrelil brankára spoza šestnástky. V 25. min Kolčák obišiel hosťujúceho obrancu, prestrelil brankára a zvýšil na 4:0. Päť minút pred koncom prvého polčasu domáci zvýšili gólom z jedenástky. Do druhého polčasu vstúpili lepšie hráči Habovky, keď v 50. min dali gól na 5:1. Peknou strelou spoza šestnástky hostia znížili na rozdiel troch gólov. Skóre uzavrel Martin Grobarčík, keď po peknom centri hlavou prekonal brankára. P. Kolčák

Oravský Biely Potok - Sihelné 2:2 (2:2)
Góly: Martin Tabačák, Dušan Hurťák – Ľuboš Fernéza, Dušan Kovalíček
V Oravskom Bielom Potoku sa hral od začiatku zápasu atraktívny futbal. Už v 11. min domáci vyhrávali gólom Tabačáka. O minútu neskôr už bolo 1:1, keď gól strelil Fernéza. V 31. min dáva vedúci gól hostí Kovalíček. Domáci však nezložili zbrane, zatlačili súpera a v 41. min strelil vyrovnávajúci gól Hurťák. V druhom polčase mali domáci hru pevne v rukách a vytvorili si množstvo šancí, z ktorých však ani jednu nepremenili a zápas sa napokon skončil nerozhodne 2:2. M. Herda

Vitanová – Bobrov 3:0 (0:0)
Góly: Milan Marmoľ, Marián Kubolek, Jozef Šináľ
ŽK: Marmoľ, Šináľ – Bomba, Gužík, Kurtulík
Do Vitanovej prišiel vyrovnaný súper. Prvú veľku šancu mal v 35. min Marmoľ, keď peknou strelou trafil brvno. Do druhého polčasu nastúpili oba týmy aktívne a hra sa prelínala z jednej strany na druhú. V 70. min Marmoľ peknou umiestnenou strelou z hranice jedenástky prekonáva hosťujúceho brankára. Po rohovom kope v 75. min bol v šestnástke faulovaný domáci hráč a Kubolek jedenástku bez problémov premenil. V 78. min po peknej akcii domácich Šináľ strelou k tyči prekonal brankára tretíkrát a uzavrel skóre na 3:0. M. Múdry

Krivá - Oravská Polhora 3:0 kontumačne
Mužstvo Oravskej Polhory na zápas do krivej nepricestovalo.