I. Športovo – technická komisia (predseda Ing. Jozef Kahan)
1. Schvaľuje výsledky MFZ 5. kola I. triedy, II. triedy sk. A a B a dohrávaného MFZ 3. kola
II. triedy sk. A Hruštín – D. Kubín B tak, ako boli dosiahnuté na ihriskách.
2. Nariaďuje odohrať MFZ 9. kola I. triedy Veličná – Novoť dňa 1.októbra o 11:30 h.
3. Upozorňuje OŠK Bziny na čitateľné vypisovanie oboch strán zápisov – funkcionári mužstiev.
II. Komisia mládeže (predseda Bc. Ľubomír Hlatký)
1. Schvaľuje výsledky MFZ 5. kola I. tr. dorastu sk. A, B tak, ako boli dosiahnuté na ihriskách, okrem MFZ Bobrov – Novoť (nedošiel zápis).
2. Schvaľuje výsledky MFZ 5. kola I. a II. triedy SŽ tak, ako boli dosiahnuté na ihriskách .
3. Schvaľuje výsledky turnajov Prípraviek skup. C a MŽ sk. A, B, E tak, ako boli dosiahnuté na ihriskách.
4. Kontumuje zápasy 1. a 2. turnaja Prípraviek sk. A družstvu TJ Kraľovany. Súperom priznáva 3 body a aktívne skóre v zmysle SP. Dôvod: neoprávnený štart hráčov – Hrnčiarik Filip 951230 a Chmára Dominik 950619. KM odstupuje prípad DK.
5. Nariaďuje odohrať turnaj Prípraviek – 2. kolo v Or. Veselom dňa 15. septembra o 9:30 h.
6. Nariaďuje odohrať MFZ 6. kola I. tr. SŽ Mutné – Zákamenné dňa 15. septembra o 15:30 h. Dôvod: dohoda súperov.
7. Nariaďuje odohrať MFZ 10. kola I. tr. dorastu sk. B Novoť – Or. Veselé na ihrisku v Or. Veselom o 12:00 h. Dôvod: dohoda súperov.
8. KM berie na vedomie list TJ Or. Veselé zo dňa 6. septembra a potvrdzuje svoje rozhodnutie.
9. Rozpis turnajov - MŽ
Skupina A: 23. septembra o 9:00 hod. v Leštinách: 1. Leštiny, 2.Veličná, 3. Bziny,4. Istebné, 14. októbra o 9:00 hod. vo Veličnej: 1. Veličná, 2. Bziny, 3. Istebné, 4. Leštiny
Skupina B: 23. septembra o 9:00 h v Dolnom Kubíne: 1. D. Kubín, 2. Habovka, 3. Zuberec, 4.Or.Podzámok, 14. októbra o 9:00 h v Or. Podzámku: 1. Or. Podzámok, 2. D. Kubín,
3. Habovka, 4. Zuberec
Skupina C: 23. septembra o 10:00 h v Rabčiciach: 1. Rabčice, 2. Sihelné, 3. Or.Polhora Skupina D: 23. septembra o 10:00 h v Mutnom: 1. Mutné, 2. Or. Lesná, 3. Zákamenné Skupina E: 23. septembra o 9:00 h v Zubrohlave: 1. Zubrohlava, 2. Klin, 3. Or. Jasenica,
4. Breza, 14. októbra o 9:00 h v Kline: 1. Klin, 2. Or. Jasenica, 3. Breza, 4. Zubrohlava
10. Rozpis turnajov – Prípravky
Skupina A: 7. októbra o 9:00 h vo Veličnej: 1.Veličná, 2. Kraľovany, 3. Or. Poruba, 4. Istebné
Skupina B: 7. októbra o 9:00 h v Dolnom Kubíne: 1. D. Kubín, 2. Bziny, 3. Dlhá, 4. Or. Podzámok
Skupina C: 7. októbra o 9:00 h v Námestove: 1. Námestovo A, 2. Trstená, 3. Nižná, 4.Tvrdošín
Skupina D: 7. októbra o 8:00 h v Breze: 1. Breza, 2. Námestovo B, 3. Rabča, 4. Or. Veselé, 5. Zákamenné
14. 10. 2006 o 8:00 h v Námestove: 1. Námestovo B, 2. Rabča, 3. Or. Veselé, 4. Zákamenné, 5. Breza
III. Disciplinárna komisia (predseda Anton Piaček)
D-I-30 Peter Kubinda 820717 TJ Kraľovany, 3 MFZ nepodmienečne od 8. septembra 2006, podľa DP-1-3b
D-I-31 Ľubomír Mikolajčík 840912 TJ Novoť, 1 MFZ nepodmienečne, podľa DP-1-5a + 3 MFZ nepodmienečne – zmena trestu z podmienečného na nepodmienečný od 8. septembra 2006.
D-I-32 Martin Grobarčík 741123 TJ Rabčice, 1 MFZ podmienečne do 31. marca 2007, podľa DP-1-5a
D-I-33 Milan Gočal 910317 TJ Or. Veselé – pozastavenie činnosti do vyriešenia prípadu.
D-I-34 Zdenko Hellebrandt 930628 TJ Zubrohlava, 1 MFZ podmienečne do 31. marca 2007, podľa DP-1-5a
D-I-35 Pavol Bartoš, tréner TJ Lokca – zákaz výkonu akejkoľvek funkcie v súvislosti z MFZ na 4 MFZ nepodmienečne od 8. septembra podľa DP-1-3b
D-I-36 Jozef Svitek, ved. družstva dorastu TJ Babín - zákaz výkonu funkcie vedúceho družstva na 1 mesiac podmienečne do 31. marca 2007, podľa DP-9-2b
D-I-37 Jozef Kmeť, ved.družstva prípravky TJ Kraľovany – zákaz výkonu funkcie vedúceho družstva na 1 mesiac podmienečne do 31.marca 2007, podľa DP-9-2b
Proti rozhodnutiu DK je možné sa odvolať do 15 dní od zverejnenia v spravodaji OFZ.
IV. Komisia rozhodcov (predseda Tibor Paňko)
1. Pozýva na svoje zasadnutie dňa 14. septembra 2006: o 15:30 h – R. Kubolek, Balák o 15:45 h – p. Igor Matejčík, ved. družstva dorastu TJ Breza - p. Borák Vladimír, ved. družstva dorastu TJ Or. veselé - Maslaňák Peter 891206, kapitán družstva dorastu TJ Or. Veselé - Gočál Milan 910317, hráč TJ Or. Veselé
2. Teoretické previerky R sa uskutočnia 14. septembra o 16:15 h v zasadačke OFZ. Zúčastnia sa R: D. Dibdiak , P. Hraško, K. Kubolek, D. Zachar
V. Sekretariát OFZ
1. Oznamuje FK, FO, že žiacke preukazy sa na OFZ vybavujú len v dňoch: pondelok, utorok, streda príslušného týždňa.
2. Oznamuje FK, FO, TJ, že RS OFZ 2006/2007 je možné si zakúpiť na sekretariáte OFZ (1 kus á 50 Sk).
V Dolnom Kubíne
7. septembra. 2006
Vladimír Mušák,
predseda OFZ
Dagmar Ružičková,
sekretariát OFZ