Pondelok, 18. január, 2021 | Meniny má BohdanaKrížovkyKrížovky

III. LIGA STARŠÍ DORAST
N. Baňa – Námestovo 4:3 (2:2)
Góly: Pindiak, Brňák, Trabalík
Z pohľadu Námestova to bol smolný zápas, lebo ešte dve minúty pred koncom zápasu vyhrávali 3:2 a behom dvoch minút to bolo opačne. Veľkú zásluhu mal na tom hlavný rozhodca, ktorý dopomohol domácim k víťazstvu.
Č. Balog – Dolný Kubín 4:1
(2:1)
Gól: Beran
Bleskový gól Dolnokubínčanov domácich nezaskočil a ešte do polčasu stačili otočiť nepriaznivý výsledok vo svoj prospech. Po zmene strán padali góly už iba do siete hostí a to hneď dvakrát.
III. LIGA MLADŠÍ DORAST
N. Baňa – Námestovo 5:1 (4:0)
Gól: Čiernik
O zápase bolo rozhodnuté už po desiatich minútach, keď hostia nezachytili úvod a inkasovali štyri góly. Potom hru vyrovnali, ale na lepší výsledok to už nestačilo.
Č. Balog – Dolný Kubín 3:0 (1:0)
Dolný Kubín prehral rozdielom triedy, no na trávniku to vôbec tak nevyzeralo. So svojím súperom hrali vyrovnanú partiu, ale zabúdali na zadné vrátka. Všetky góly inkasovali z rýchlych protiútokov.

IV. LIGA DORAST
Zuberec – L. Hrádok 9:1 (4:0)
Góly: R. Juráň 4, O. Jurčo 3, D. Chovančák, M. Kaššák
Pod Roháče pricestovalo posledné mužstvo a tak chceli domáci zaznamenať prvé víťazstvo v tejto sezóne. To sa im aj podarilo, keď svojho súpera deklasovali hokejovým výsledkom.
V. LIGA DORAST
Vrútky – Bziny 1:6 (0:4)
Góly: Bakala 2, Janotík 2, Janota, Šeliga
Hostia cestovali do Vrútok s jediným úmyslom - zvíťaziť. V ich prospech hovorilo aj tabuľkové postavenie a už v 10. min bolo 2:0 v ich prospech. V ďalšom priebehu hosťujúci tím celkovo ovládol hru a hosťom ešte nadelil štyri kúsky.
Nižná – Sučany 4:1 (2:0)
Góly: J. Mikulaj, T. Dedinský 2, L. Matejek
O výsledku rozhodla najmä lepšia fyzická a technická vyspelosť na strane domácich.
Trstená – B. Potok 3:1 (1:1)
Góly: J. Zaťko, Š. Vajdečka, J. Gelčinský
Trstenčania boli lepším tímom, no dlhší čas sa nemohli presadiť. Streleckú nemohúcnosť prelomili 7 minút pred koncom zápasu, keď sa presadil Vajdečka. V závere ešte výsledok prikrášlil Gelčinský.
Or. Jasenica – Rabča 5:2 (4:0)
Góly za domácich: M. Pavč 2, M. Zanovit, K. Feranec, D. Farský
Oravské derby bolo jednoznačnou záležitosťou domáceho družstva, ktorý už do polčasu viedol štvorgólovým rozdielom.
Tvrdošín – L. Lužná 3:2 (2:0)
Góly: M. Hutira 2, T. Betuštiak
Domáci dorastenci vyhrávali už trojgólovým rozdielom, no potom poľavili a hostia znížili na rozdiel jediného gólu. V závere už potom domáci tesné víťazstvo uhájili.

I. LIGA STARŠÍ ŽIACI
Žiar – Dolný Kubín 0:2 (0:1)
Góly: Tomáš Hutko, Matúš Bartoš
Dolnokubínčania začali úvodným tlakom a už strela Jašicu si pýtala gól, ale brankár Žiaru bol pozorný. V 4. min sa hostia ujímajú vedenia, keď po centri Žúbora sa v šestnástke najlepšie zorientoval Hutko a a krížnou strelou otvoril skóre zápasu. To domácich zaskočilo a prakticky v 1. polčase ani vážnejšie neohrozili bránu hostí. V 2. polčase sa domáci žiaci snažili zmeniť stav, ale hosťujúci tím im to disciplinovanou a pozornou hrou nedovolil. Postupom času začali dominovať hostia a viaceré strely spoza šestnástky v podaní Jašicu a Bartoša končili buď tesne, alebo mimo brány. Najväčšiu príležitosť spálil v 60. min Vajdiar, keď iba z tesnej blízkosti napálil do gólmana Žiaru. Druhý gólový úder Dolnokubínčanov padol z kopačky Bartoša, ktorý nedal brankárovi strelou z hranice šestnástky žiadnu šancu. Za predvedený výkon si zaslúži pochvalu celý tím, no najmä Bartoš a Jašica.
I. LIGA MLADŠÍ ŽIACI
Žiar – Dolný Kubín 1:4 (1:0)
Góly: A. Balek, J. Buška, T. Verníček, P. Rypák
Už v úvodných sekundách pohrozili domáci nebezpečnou strelou, s ktorou si Frelich s prehľadom poradil. Potom dali o sebe vedieť aj hostia, ale šance Verníčka a Bušku ostali nevyužité. Domáci žiaci sa ujali vedenia v 27. min a do polčasu sa už nič na skóre nemenilo. Dolnokubínčania vyrovnali hneď po obrátke Balekom a o pár minút už dokonca viedli, keď sa výborným lobom prezentoval Buška. V závere zápasu hostia ešte prikrášlili výsledok dvoma gólmi.

II. LIGA STARŠÍ ŽIACI
Trstená – Martin 0:4 (0:2)
Martinčania jednoznačne diktovali tempo hry, boli lepší v osobných súbojoch a aj po kombinačnej stránke. Po zmene strán zomkli Trstenčania svojho súpera na jeho polovicu, no gólového úspechu sa nedočkali. To sa však nedá povedať o hosťoch, ktorí udreli ešte dvoma gólmi, a uzavreli tak rezultát stretnutia.
Ružomberok B – Dlhá 5:1
(1:1)
Gól: Roman Spišiak
Hostia mali skvelý úvod, keď domácich zaskočili v 10. min gólom Spišiaka. Od tohto momentu Ružomberčania prebrali iniciatívu, ktorú okorenili piatimi gólmi.
Námestovo – Belá 5:1 (3:1)
Góly: Jagnešák, Pleva 2, Jancek, J. Kurtulík
Námestovčania boli oproti svojmu súperovi menej fyzicky zdatnejší, ale na konečnom výsledku sa to neodzrkadlilo.
II. LIGA MLADŠÍ ŽIACI
Trstená – Martin 3:3 (2:2)
Góly: Kamil Železniak 3
Obaja súperi predviedli kvalitný zápas, v ktorom diváci videli aj množstvo gólov. Hra mala počas celého stretnutia spád. Z domácich radov podali veľmi dobrý výkon Kamil Železniak, strelec hattricku a brankár, ktorý neraz zneškodnil šance Martina.
Ružomberok B – Dlhá 6:0
(1:0)
Od 2. min hrala Dlhá oslabená o jedného hráča, čo sa prejavilo aj na priebehu hry. Domáci dominovali a zaslúžene vyhrali rozdielom dvoch tried.
Námestovo – Belá 8:1 (2:0)
Góly: Trabalík 2, B. Luchava 2, Majchrák, Jagnešák, S. Kurtulík, Pajta
Domáci nastúpili bez dvoch hráčov základnej zostavy a tak dostali šancu hráči zo striedačky. Tí nesklamali, no naopak prekvapili výborným výkonom.

III. LIGA STARŠÍ ŽIACI
Or. Veselé – L. Mikuláš B
6:2 (3:0)
Góly: Pňaček 3, Volšák 2, J. Mušák
Za domácich nastúpili piati žiaci od mladších kolegov, no aj tak si poradili so slabým súperom z Liptova.
Nižná – Vrútky
Zápas sa neuskutočnil kvôli oneskorenému príchodu družstva Vrútok.
Liesek – Z. Poruba 5:2 (2:1)
Góly: Dávid Tješ 3, Mário Bandík, Matúš Masák
Domáci predviedli proti svojmu súperovi výborný výkon, boli lepšími po kombinačnej stránke a to aj v konečnom dôsledku rozhodlo.
Lokca – Tvrdošín 0:6 (0:1)
Góly: T. Ferenčík, Precner 2, Sojka, Dreveňák
Prvé dejstvo bolo v celku vyrovnané, hostia nevyužili sľubné šance a na druhej strane mali aj šťastie, keď sa rútil sám hráč Lokce na brankára, no zaváhal. Po obrátke sa už hralo iba na polovici Lokce a hostia z prevahy vyťažili päť gólov.
Rabča – Blatnica 2:1 (2:0)
Góly: D. Brišák 2
Bol to zápas dvoch odlišných polčasov. V prvom dominovali domáci, po obrátke prevzali taktovku hry žiaci Blatnice.

III. LIGA MLADŠÍ ŽIACI
2:5 (0:3)
Góly: M. Stašák 2
Piatich žiakov, ktorí nastúpili za starších, nahradili prípravkári, čo bolo badať na ich slabšej fyzickej zdatnosti.
Nižná – Vrútky 13:0 (7:0)
Góly: J. Tomaga 3, T. Bača 3, J. Pakos 2, D. Varhoľ, T. Hvolka, M. Žuffa, P. Kanderka, F. Kuboš
Nižňania privítali posledné mužstvo tabuľky a nadelili mu poriadny debakel. V zápase sa zaskveli hattrickmi Ján Tomaga a Tomáš Bača.
Liesek – Z. Poruba 1:0 (0:0)
Gól: D. Poláček
I keď Liesek vyhral len o jediný gól, bola to jednoznačná záležitosť domáceho tímu. O zisku troch bodov rozhodol z trestného kopu Dávid Poláček.
Lokca – Tvrdošín 1:3 (1:3)
Góly: M. Gregorec, P. Huraj, F. Janček
Tvrdošín mal územnú prevahu, ktorú aj pretavil do troch gólov. Domáci podnikali nebezpečné protiútoky, z ktorých im jeden vyšiel. Domáci mali ešte príležitosť pokutového kopu, no ten skončil iba na tyči.
Rabča – Blatnica 3:3 (2:2)
Góly: E. Briliak, P. Krivanka, P. Kvasňák
Domáci mali územnú prevahu, no doplatili na chyby v obrane.

1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  2. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  3. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  4. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  5. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  7. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  8. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie
  9. Oktagon 20: Pikantné súboje prinesú aj zápas o titul!
  10. Tipni si na Petru Vlhovú a získaj 10 eur
  1. Najobľúbenejšie auto Slovákov je opäť ŠKODA
  2. PLANEO Elektro funguje aj počas lockdownu - má akčný výpredaj
  3. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  4. MATADOR Group mení vizuálnu identitu značky
  5. Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon
  6. Turizmus za účelom estetickej chirurgie v čase pandémie
  7. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  9. Akčný výpredaj v PLANEO Elektro – to sú ceny nižšie až o 60 %!
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?

Zuzana Remeňová napodobnila sestry Fialkové

Tak tomu sa povie husársky kúsok. Prvý štart medzi dospelými a hneď na bodovom mieste.

Juniorka Zuzana Remeňová absolvovala úspešný debut medzi dospelými.