III. LIGA STARŠÍ DORAST
Námestovo – Podlavice 1:1 (1:0)
Gól: Brišák
Námestovčania podali v 1. polčase proti vedúcemu mužstvu tabuľky výborný výkon. Keby viedli aj trojgólovým rozdielom, nikto by sa nečudoval. Skóre otvorili domáci po peknej kombinácii, ktorú zakončil Brišák. Hostia vyrovnali po nedorozumení obrancu s brankárom. V zápase domácemu tímu výborne zahrala obrana a hlavne vďaka nej skončilo stretnutie remízou.
Dolný Kubín – Zvolen 5:0 (2:0)
Góly: Lejko 2, Hutko 2, Móres
Domáci dorastenci podali veľmi dobrý výkon, hostí predčili najmä kombinačnou hrou, z čoho padlo všetkých päť gólov. O všetkom mohlo byť rozhodnuté už do polčasu, keby bol Lejko premenil všetky svoje gólové šance.
III. LIGA MLADŠÍ DORAST
Námestovo – Podlavice 2:5 (1:2)
Góly: Jancek, Remeš
Hra mala dobrá spád, akcie sa prelievali z jednej strany na druhú, z čoho pramenili aj góly. Keďže futbal sa nehrá na šance, ale na góly, a Podlavice ich vsietili viac, zaslúžene zvíťazili.
Dolný Kubín – Zvolen 1:2 (1:1)
Gól: Mušák
Hosťujúci tím sa ujal vedenia „vlastencom“. Potom mali domáci dobré príležitosti na vyrovnanie, ale nastrelili iba brvno a tyč. Vyrovnania sa Dolnokubínčania dočkali v 39. min po peknej krídelnej akcii, ktorú zakončil Marek Mušák. Po zmene strán videli diváci už iba jediný gól, a to v sieti domáceho celku. Domáci predviedli bojovný výkon, ktorý však proti silnému súperovi nestačil na žiaden bodový zisk.
IV. LIGA DORAST
Strečno – Zuberec 6:1 (4:0)
Gól: Kováčik
Za Zuberec nastúpil v bráne hráč z poľa a prvé štyri góly padli po jeho chybách z neskúsenosti. Čestný úspech hostia zaznamenali po výbornej akcii, na ktorej konci bol Kováčik.

V. LIGA DORAST
Bziny – Palúdzka 4:0 (2:0)
Góly: Janotík 2, Benčík 2
Domáci nastúpili s úmyslom pokračovať vo víťaznej eufórii. To sa im začalo dariť hneď od úvodného hvizdu, keď sa presadil Janotík. O pár minút neskôr dal o sebe opäť vedieť Janotík zvyšujúc na 2:0. Potom domáci dorastenci upustili z tempa a hra upadla do priemeru. Góly začali opäť padať až ku koncu stretnutia, keď sa dvoma exportnými strelami prezentoval Benčík.
Trebostovo – Tvrdošín 4:3 (2:1)
Góly: T. Betuštiak, M. Sirota, M. Hutira
V zápase bohatom na góly úradoval hlavný rozhodca, ktorý bol ako keby dvanástym hráčom Trebostova.
Iľanovo – Or. Jasenica 2:1 (0:1)
Gól: M. Pavč
Or. Jasenica nastúpila proti poslednému mužstvu a v 1. polčase dokazovala, že je lepším mužstvom, než nováčik súťaže. Po výmene strán sa začali však diať divy: rozhodca odpískal dve nezmyselné penalty a zrazu bol na koni domáci tím. Rozhodca už potom nedovolil hosťom, aby vyrovnali, a tak sa domáci radovali z prvého svojho víťazstva.
Rabča – Trstená 2:1 (2:0)
Góly: M. Samek, M. Chutniak – J. Gelčinský
Oravské derby skončilo šťastnejšie pre družstvo Rabče, i keď hostia z Trstenej pôsobili v zápase technickejším dojmom a boli lepší aj po kondičnej stránke.
B. Potok – Nižná 2:0 (1:0)
V zápase mali miernu prevahu Nižňania, ale keďže futbal sa hrá na góly, a tie dali len domáci, práve oni mohli oslavovať tretie víťazstvo v súťaži.

I. LIGA STARŠÍ ŽIACI
Dolný Kubín – Martin 0:0
Dolnokubínčania nastúpili proti vyspelému kolektívu. Od úvodných minút vychádzali oba celky zo zabezpečenej obrany. Domáci mohli ísť do vedenia, ale šance Hutka a Jašicu neskončili v sieti hosťujúceho gólmana. Hostia hrozili najmä zo štandardných situácií, s ktorými si domáci hráči poradili. Najväčšiu šancu mali Martinčania v poslednej minúte 1. polčasu, no tú Bariet bravúrne zlikvidoval. Druhý polčas mal taký istý scenár ako prvý. Sľubnú šancu na skórovanie mal Maruniak, keď postupoval sám na brankára, ale zakončil veľmi slabo. Stretnutie skončilo zaslúžene deľbou bodov.
I. LIGA MLADŠÍ ŽIACI
Dolný Kubín – Martin 2:0 (2:0)
Góly: Trabalík, Buška
Domácim sa výborne podaril vstup do zápasu a už v 1. min sa ujali vedenia nechytateľnou strelou Trabalíka. O 10 minút neskôr to už bolo 2:0, keď Laura vysunul Verníčka a ten centrom našiel Bušku, pre ktorého nebol už problém zasunúť loptu do brány. Hostia boli týmito dvoma gólmi zaskočení, čo sa prejavilo aj na ich ďalšej hre. V 2. polčase sa Martinčania snažili s nepriaznivým stavom niečo urobiť, ale proti bol dobre chytajúci Frelich. Za predvedený výkon si zaslúži pochvalu celý tím, no najmä domáci gólman.
II. LIGA STARŠÍ ŽIACI
Dlhá – Námestovo 1:0 (0:0)
Gól: R. Spišiak (11m)
Žiaci Dlhej mali hneď v úvode obrovskú šancu ísť do vedenia, keď im rozhodca ponúkal možnosť pokutového kopu. Ten však Ján Petričák trestuhodne zahodil. Domáci dostali ešte jednu možnosť na reparát v 50. min, tentoraz sa už Spišiak nemýlil.
Krásno – Trstená 6:2 (3:0)
Góly: D. Zeman, D. Štober
Konečný výsledok zápasu neodzrkadľuje situáciu na ihrisku. Hostia boli kombinačne lepší, no nevedeli svoje akcie pretaviť v gólové úspechy.
II. LIGA MLADŠÍ ŽIACI
Dlhá – Námestovo 0:2 (0:2)
Góly: Luchala 2
Námestovčania predčili svojho súpera po všetkých stránkach, či už po fyzickej alebo technickej. Tomu zodpovedá aj výsledok.
Krásno – Trstená 5:3 (2:1)
Góly: K. Železniak 2, K. Lofaj
Aj mladší žiaci Trstenej predviedli lepší výkon, než domáci, no rovnako ako ich starší kolegovia doplatili na nemohúcnosť v koncovke.

III. LIGA STARŠÍ ŽIACI
L. Hrádok – Rabča 4:1 (2:0)
Gól: D. Brišák
Domáci žiaci boli fyzicky zdatnejší, čo sa prejavilo aj na konečnom rezultáte.
Blatnica – Lokca 2:0 (1:0)
Domáci sa prvýkrát dostali na dostrel brány v 20. min a hneď to aj skončilo gólom. V 2. polčase mohla Lokca vyrovnať, keď domáci hráč zahral na bránkovej čiare rukou, ale píšťalka rozhodcu ostala nemá. Druhý gól hostí padol z ofsajdu, ktorý čiarový rozhodca neodmával.
Tvrdošín – Liesek 6:1 (2:1)
Góly: T. Ferenčík 4, M. Dreveňák (11m), Ľ. Pikna – D. Tješ
V 1. polčase predvádzali oba celky kvalitný futbal a hra bola vyrovnaná po všetkých stránkach. Domáci ovládli hru až potom, keď hosťom rozhodca poslal jedného hráča predčasne pod sprchy. Oslabení hostia už nedokázali vzdorovať a odchádzali domov so šesťgólovou nádielkou.
Z. Poruba – Nižná 3:0 (2:0)
Nižňania hrou úplne sklamali, keď predviedli jeden z najhorších výkonov.
Vrútky – Or. Veselé 1:0 (0:0)
Vyrovnaný zápas strhli domáci žiaci na svoju stranu až v poslednej minúte.
III. LIGA MLADŠÍ ŽIACI
L. Hrádok – Rabča 6:4 (4:2)
Góly: Krivanka 2, Sivka, Adamčík
Hostia nastúpili proti svojmu súperovi iba s deviatimi hráčmi, boli mu vyrovnaným súperom a nebyť oslabenia o dvoch hráčov, určite by si odvážali domov všetky tri body.
Blatnica – Lokca 0:2 (0:1)
Góly: Socha, Kurťák
Obe družstvá vsadili v zápase na defenzívu a tak sa v zápase mohli ujať iba rýchle protiútoky. Dva z nich sa podarilo Lokci zrealizovať, keď úspešnými zakončovateľmi boli Socha a Kurťák.
Tvrdošín – Liesek 4:0 (2:0)
Góly: Michal Gregorec 2, J. Štrbáň, P. Huraj
Stretnutie bolo jednoznačnou záležitosťou Tvrdošína, ktorý ani nepustil hostí do vážnejšej gólovej príležitosti. Tvrdošínski žiaci neinkasovali už v štvrtom zápase po sebe a tak sú s prehľadom na čele tabuľky.
Z. Poruba – Nižná 1:2 (1:1)
Góly: T. Bača
Za stavu 1:1 podržal Nižňancov Jakub Latka, keď zneškodnil pokutový kop a z následného protiútoku padol rozhodujúci gól zápasu.
Vrútky – Or. Veselé 0:9 (0:4)
Góly: Matej Stašák, Michal Stašák, Ganobčík, Gočal, Mušák, Pisarčík, Vojtas, Kumor, Kvasničák
Stretnutie vyzeralo ako hra mačky s myšou. Aj preto nadelili žiaci Oravského Veselého domácemu mužstvu poriadny debakel.