Ružomberok B – Námestovo
7:2 (3:1)
Góly: Rehm, Pindiak
Mužstvo Námestova nastúpilo na zápas s hráčmi z mladšieho dorastu a veľká šanca sa mu u lídra nedávala. Predpoklady sa naplnili a hostia prehrali vysokým rozdielom.
Dolný Kubín – Rimavská Sobota B 2:1 (2:0)
Góly: Lejko, Hutko
Dorastenci mali domáce prostredie vo Veličnej a začali dobre. Súpera pritlačili na vlastnú polovicu, rýchlo kombinovali a vytvárali si pekné futbalové šance. Šance Hutka a Mihálika volali po góle, no v sieti neskončili. Dočkali sa v 14. min, keď pekne vošiel do šestnástky Mihálik, ten spätnou prihrávkou našiel Lejka a ten z prvej otvára skóre zápasu. V 20. min prišla ďalšia pekná akcia po osi Lach, Lejko, Mihálik a Hutko zvyšuje na 2:0. V záverečných minútach polčasu bol v ďalšej tutovke Lejko, ale z 10 m trestuhodne prestrelil bránu. Hneď po obrátke, aktívny Lejko nastreľuje brvno brány hostí. V 56. min prišlo nedorozumenie v obrane medzi Davdom a Revajom, ktoré hostia využili. Dolnokubínčania zneisteli a až do konca zápasu išli výkonom dole. Šance, ktoré si vytvorili, ľahkovážne zahadzovali.
Ružomberok B – Námestovo 4:0 - nedohrané
Námestovčania nastúpili na zápas iba so siedmými hráčmi a keď sa v 30. min zranil aj siedmy hráč, zápas musel byť za stavu 4:0 prerušený.
Dolný Kubín – Rimavská Sobota B 7:1 (5:1)
Góly: S. Kľučka 2, M. Beran 2, R. Dzurek, J. Buška 2
Domáci začali tlakom, no do vedenia sa dostali hostia. Ešte v tej istej minúte domáci tím odpovedal, keď sa presadil M. Beran. V 14. min dostal Dolnokubínčanov do vedenia opäť M. Beran po prihrávke T. Maceka. Tlak hostí sa stupňoval a do polčasu sa presadili ešte trikrát. Úspešnými zakončovateľmi boli S. Kľučka, opäť ten istý hráč a polčasový rezultát uzavrel J. Buška. V 2. polčase domáci kontrolovali hru a v 67. min zvýšil už na 6:1 Dzurek. Výsledok zápasu uzavrel J. Buška. Na vysoký výsledok má vplyv najmä to, že hostia nastúpili iba s deviatimi hráčmi.
Rudina – Zuberec 2:2 (1:1)
Góly: O. Jurčo 2
Zuberčania cestovali na ihrisko posledného mužstva a teda sa očakávalo, že si pod Roháče odvezú všetky tri body. Zachraňujúci sa domáci boli hosťom vyrovnaným súperom, a preto sa obe mužstvá rozišli zmierlivo po bode.

Nižná – Tvrdošín 3:1 (3:1)
Góly: Chladný, Daňa, Matejek – Sirota
V derby zápase sa stretli mužstvá, ktoré už neovplyvnia postupové pozície. Prvých 15 minút sa nieslo v oťukávaní oboch tímov bez vážnejších gólových príležitostí. Ako prví udreli Tvrdošínčania, keď sa výbornou strelou spoza šestnástky prezentoval Sirota. Domácich to nezlomilo, naopak začali byť aktívnejší a dominovali v osobných súbojoch. Ich odmenou bol vyrovnávajúci gól. Jeho úspešným realizátorom bol Chladný. Zlomový moment zápasu nastal v 30. min, keď rozhodca vylúčil hosťujúceho obrancu. Trest na seba nenechal dlho čakať a domáci dvomi gólmi v rozpätí 10 minút uzavreli polčasový výsledok. Oslabení hostia mali v 2. polčase územnú prevahu aj s množstvom výborných gólových šancí, no bez gólového zakončenia.
Z. Poruba – Or. Jasenica
4:1 (3:1)
Gól: Binek
Domáci bojujúci o postup do IV. ligy nenechali nič na náhodu a už v prvých 10 minútach rozhodli o svojom víťazstve. Hosťom strelili tri góly a potom sa zápas už iba dohrával.
Trstená - Liptovské Sliače
5:0 (1:0)
Góly: Vajdečka, Kubačka, Paldia, Václavík, Letaši
Dolný Kubín – Žiar nad Hronom 8:2 (5:1)
Góly: Marek Križan 3, Adam Kozáčik 2, Matúš Bartoš 2, Patrik Márer
Domáci sa už v úvodných minútach prezentovali dvomi strelami Vladimíra Jašicu, no tie však nenašli svoj cieľ. V 9. min vypracoval peknú akciu M. Križan, ktorú po narážačke s P. Márerom aj gólovo zakončil. O 3 min neskôr domáci už viedli 2:0, keď si nabehol na „dlhočízny“ výkop A. Kozáčik a ten rafinovane prehodil hosťujúceho brankára. V 15. min sa po prihrávke V. Jašicu presadil opäť A. Kozáčik, ktorý s prehľadom obstrelil brankára. Ďalší gól domáceho tímu padol po rohovom kope Plužíka a úspešnej hlavičke M. Bartoša. Prekrásny gól zaznamenal P. Márer, ktorý dal spoza šestnástky nechytateľne do šibenice a zvýšil už na 5:0. Hostia vsietili svoj jediný gól v závere 1. polčasu. Tieňom 1.časti hry boli vážne zranenie M. Plužíka a A. Kozáčika, ktorí sa už neobjavili po zmene strán. Hra v 2. polčase upadla do priemeru, hlavne zo strany domácich. V 47. min sa presadil M. Križan a zvýšil už na 6:1. Hosťujúce družstvo odpovedalo po zaváhaní obrany, keď skórovalo umiestnenou hlavičkou. V 58. min T. Hutko vysunul s chuťou hrajúceho M. Križana, ktorý zavŕšil svoj hattrick. Skóre zápasu uzavrel peknou strelou M. Bartoš. O vysokom víťazstve domácich rozhodla najmä efektivita v zakončovaní gólových šancí.
Dolný Kubín – Žiar nad Hronom 4:5 (1:3)
Góly: S. Maruniak 3, M. Sojka
Domáci kolektív zlyhal v tomto zápase najmä v obrannej fáze. Dolnokubínčania sa ujali vedenia v 10. min gólom Maruniaka, no potom dominovali iba hostia, ktorí boli technickejší. Ich góly v 1. polčase padli po chybách v obrane domácich alebo po zaváhaní brankára. Po obrátke sa snažili domáci vyrovnať, čo sa im aj podarilo po góloch Maruniaka a Sojku. Na hosťoch to nezanechalo žiadny vplyv a dvoma gólmi opäť viedli. Ani tretí gól Maruniaka nestačil v tomto stretnutí na bodový zisk.

Liesek – Dlhá 7:1 (1:0)
Gól za hostí: J. Petriček
Dlhá dokázala svojmu súperovi vzdorovať iba v 1. polčase. Po zmene strán už na rozmočenom ihrisku držalo taktovku hry mužstvo Liesku.
Ružomberok B – Trstená
12:1 (8:1)
Gól: J. Zaťko
V 1. polčase pomohol domácim postranný rozhodca, ktorý neodmával jednoznačné ofsajdy, z ktorých padlo až päť gólov. Po obrátke sa hra vyrovnala a hostia sa dočkali aj čestného úspechu.
Námestovo – K. Lieskovec
5:0 (1:0)
Góly: Mihaliak, Cubinek, Remeš, Jancek, Čiernik
Hra Námestova s Kysuckým Lieskovcom pripomínala mačku s myšou. Aj keď domáci neboli stopercentní v premieňaní šanci, vyhrali vysokým rozdielom.
Liesek – Dlhá 5:3 (1:0)
Góly za hostí: Zrnčík, Šuľa, Sloboda
Vo vyrovnanom zápase rozhodla o výsledku najmä šťastena na strane domácich.
Ružomberok B – Trstená 5:1 (0:1)
Gól: D. Štolber
Hostí podržal v 1. polčase brankár, ktorý zneškodnil päť čistých šancí Ružomberka. Hosťujúci tím sa dostal do nečakaného vedenia, keď sa presadil Štolber. Hneď v úvode 2. polčasu sa domáci tím presadil dva razy a potom už jednoznačne kraľoval na ihrisku.
10:0 (5:0)
Góly: Majchrák 3, Kramarčík 3, Jagnešák 2, Trabalík, Luchala
Do Námestova zavítalo najslabšie mužstvo v 2. lige, čo bolo vidieť aj v zápase. Domáce družstvo hralo s chuťou a hosťom nedovolilo žiadnu gólovú príležitosť.
Tvrdošín – Veličná 7:0
Góly: Prokop 2, F. Adamča 2, T. Ferenčík 3
Domáce mužstvo predviedlo kombinačný futbal, z ktorého padlo väčšina gólov. Domáci hráči hostí nešetrili a nadelili im sedem gólovú nádielku.
L. Hrádok – Lokca 2:0 (1:0)
Hosťujúci tím doplatil na to, že nezvládol úvod a koniec zápasu. Hra bola inak vyrovnaná, no mierne navrch malo domáce družstvo.
Bziny – S. Kríž 0:3 (0:2)
Obe mužstvá si vytvárali množstvo šancí, no rozdiel bol najmä v koncovke. V tej boli efektívnejší hostia.
Sučany – Nižná 0:5 (0:2)
Góly: T. Dedinský 2, P. Šurin 2, J. Mikulaj
Obaja súperi predvádzali bojovný futbal a najmä v 1. polčase to bol vyrovnaný zápas. V 2. polčase prestrieľali hostia domácich a odvážajú si vysoké víťazstvo.
Or. Veselé – Vrútky - nehralo sa pre nespôsobilý terén
Rabča – Lisková 1:3 (0:1)
Gól: F. Gábor
Hostia pôsobili technickejším dojmom, no domáci boli zase snaživejší. Rozdiel bol iba v tom, že Liskovčania využívali svoje príležitosti.

Tvrdošín – Veličná 17:0 (6:0)
Góly: L. Pikna 4, Matúš Gregorec 3, Michal Gregorec 2, T. Reguly 2, F. Čajka, M. Ferenčík, J. Planieta, J. Žuffa, J. Štrbáň, D. Gonda
V tomto zápase sa hralo iba na jednu bránu. Domáci si robili so súperom čo chceli a to sa odzrkadlilo aj na konečnom výsledku, keď im nasúkali až sedemnásť gólov.
L. Hrádok – Lokca 1:4 (1:1)
Domáci sa ujali vedenia už v úvodných sekundách zápasu. To bolo zároveň všetko z ich strany a iniciatívu prebrali hostia. Ich odmenou boli štyri góly v sieti domácich.
Bziny – S. Kríž 1:1 (0:1)
Gól: Žubor
Mladší žiaci Bzín môžu považovať tento zápas za smolný, najmä preto, lebo počas celého zápasu sa hralo na bránu S. Kríža a hostia skórovali z jediného protiútoku.
Sučany – Nižná 1:0 (0:0)
Mladší žiaci Nižnej boli v 2. polčase určite lepším mužstvom, no z víťazstva sa tešili nakoniec domáci. Hostia inkasovali rozhodujúci a zároveň víťazný gól z trestného kopu.
Rabča – Lisková 7:2 (4:2)
Góly: P. Brišák 3, P. Krivanka 2, M. Pilarčík, Joščák
V 10. min viedli už hostia dvojgólovým rozdielom, ale domáci dokázali do polčasu ešte otočiť skóre. Po zmene strán to bola už jednoznačná dominancia domácich žiakov.