I. trieda dospelí, 21. kolo, 14. 5. 2006 o 16.30 h
Klin – Dlhá – Capko, Badár, Kolena
Leštiny – Vavrečka – Ferianc, Adámus, Valko
Lokca – Trstená – Kvietok, Strežo, L. Janotík
Párnica – Or. Veselé – (11.00 h) Adámus,Valko, Ferianc
Rabča – Or. Lesná – Nemček, Karcol, Pilšáková
Kraľovany – Zuberec – Melicherčík, Kubaš, Matejčík
Or. Poruba – Or. Podzámok – (11.00 h) Matejčík, Kubaš, Melicherčík
II. trieda dospelí, sk. A, 17. kolo, 14. 5. 2006 o 16.30 h
Zázrivá – Zákamenné – Troják, Kosmeľ, Zoreník
Bziny – Breza – Drozd, T. Janotík, Gregorec
Hruštín – Lomná – Židek, Pšenák, Podolák
Beňadovo – Vasiľov – Gnida, Štrbáň, Ďurčák
Novoť – Istebné – Hlatký, Bandík, Balák
Skupina B
Sihelné – O. B. Potok – Kohár, Kachút,
Vitanová – Habovka – Pobeha, Juríčka, Callo D.ml.
Zubrohlava – Brezovica – Frančák, Bušo, Kubolek
Bobrov – Rabčice – Masarovič, Podbrežný, Zachar
Liesek – Or. Polhora – Špagla,Šalata
I. trieda dorast, sk.A, 19. kolo, 13. a 14. 5. 2006 o 14.00 h
Podbiel – Krivá – (13.00 h) Juríčka, Callo D., Pobeha
Lokca – Habovka – Strežo, L.Janotík
Dlhá – Veličná – (13. 5. o 16.30 h) Adámus, Hlatký
Bziny – Párnica – (13. 5. o 16.30 h) T. Janotík, Badár
Hruštín –Liesek – Pšenák, Podolák
Skupina B
Klin – Zákamenné – Badár, Kolena
Sihelné – Mutné – Kachút, Kohár
Zubrohlava – Or. Veselé – Bušo, Kubolek, Frančák
Breza – Or. Lesná – (13. 5. o 16.30 h) Kosmeľ, Troják
Novoť – Rabčice – Balák, Bandík
Vavrečka – Or. Polhora – (13.00 h) Podbrežný, Masarovič, Zachar
I. trieda žiaci, 21. kolo, 14. 5. 2006 o 12.30 h
Sihelné – Zákamenné – Kohár, Kachút
Mutné – Vavrečka (12.00 h) – Štrbáň, Gnida
Hruštín – Or. Jasenica – Židek, Podolák
Zubrohlava – Habovka – Kubolek, Frančák
Medzibrodie – Or. Lesná – (12.00 h) Troják, Kosmeľ
D. Kubín B – Zuberec – (14.30 h) SsFZ, SsFZ
Žaškov – Or. Polhora – (13.30 h) Valko, Adámus
II. trieda žiaci, 19. kolo 14. 5. 2006 o 12.30 h
Klin – Novoť – Kolena, Capko
Zázrivá – Krivá – (14.30 h) Kosmeľ, Zoreník
Babín – Breza – (13.30 h) Karcol, Nemček
Beňadovo – Podbiel – (14.30 h) Ďurčák, Štrbáň
Vasiľov – Bobrov – (12.00 h) L. Janotík, Kvietok
Istebné – Or. Podzámok – (13.30 h) Kubaš, Matejčík
TURNAJE MŽ
Sk. A – Bziny – 13. 5. o 10.00 h – Dibdiak ml., Hraško / Pšenák/
Sk. C – Or. Polhora – 13. 5 o 10.00 h – Kubolek,Balák
TURNAJE PRÍPRAVKY
Sk. A – Kraľovany – 13. 5. o 10.00 h – Callo D., Callo I
Sk. B – Or. Podzámok – 13. 5. o 10.00 h – Labuda, T.Janotík
Sk. C – Trstená – 13. 5. o 9.00 h Zoreník, Zachar / Drozd/
Sk. D – Novoť – 13. 5. o 9.00 h – Matejčík, Pilšáková
Stretnutia riadené SsFZ
9. 5. o 14.00 a 16.00 h – II. LSMŽ – Námestovo – Ružomberok „B“ – Harezník, Frančák
10. 5. o 17.00 h IV. LD – Rabča – Rudina – Paňko, Reguly
10. 5. o 17.00 h IV. LD - Zuberec – Žilina „C“ – Ma.Jakubjak, Mi. Jakubjak
10. 5. o 17.00 h V. LD – Nižná – L.Sliače – Baranček, Kachút
10. 5. o 17.00 h V. LD – Or.Jasenica – Vrútky – Farský,Melicherčík
10. 5. o 17.00 h V. LD – Tvrdošín – M.Čepčín – Dvorštiak, Šalata
11. 5. o 15.00 a 17.00 h – III. LSMŽ – Lokca – Nižná – Šalata, Farský
14. 5. o 13.30 h IV. LD – Rabča – Belá – SsFZ, SsFZ
14. 5. o 14.00 h V. LD – Nižná – Valča – Šalata, Špagla
13. 5. o 10.00 a 12.00 h – II. LSMŽ - Námestovo – T.Teplice – Ma.jakubjak, Mi. Jakubjak
14. 5. o 12.30 a 14.30 h – III. LSMŽ – Bziny – Tvrdošín – Drozd, T.Janotík
13. 5. o 14.30 a 16.30 h – III. LSMŽ – Or.Veselé, Veličná – Glončák, Farský
13 .5. o 10.00 a 12.00 h – III. LSMŽ – Rabča –Lokca – Dvorštiak, Šalata
Dohrávky
I. trieda žiaci, 16. kolo,
12. 5. piatok o 16.00 h
Zákamenné – Or. Lesná – Matejčík
Habovka – Zuberec – Frančák, Strežo
Or. Jasenica – Or. Polhora – Kubolek, Melicherčík
Vavrečka – Žaškov –Hlatký,Kohár
Sihelné – D. Kubín B – Volf
Mutné – Mezibrodie – Pilšáková
Hruštín – Zubrohlava – Zoreník, Zachar
II. trieda žiaci, 14. kolo, 12.5. piatok o 16.00 h
Novoť – Podbiel – Kubaš
Breza – Vasiľov – Balák, Troják
Krivá – Or. Podzámok – Bandík, Kachút
Klin – Istebné – Adámus, Capko
Zázrivá – Bobrov – Kvietok, Hraško
Babín – Beňadovo – Callo D, Callo I
KR žiada všetkých R o dôslednosť pri kontrolovaní platnosti reg. preukazov najmä v mládežníckych stretnutiach (štart hráča na neplatný reg. preukaz v stretnutiach dorastu Párnica – Or. Podzámok, Krivá – Párnica).
Autor: Paňko Tibor, predseda KR OFZ