Streda, 18. september, 2019 | Meniny má Eugénia

MLÁDEŽNÍCKY FUTBAL - VÍKEND

III. liga starší dorast Námestovo – Podlavice 2:3 (1:1) Góly: Ľ. Siman, M. Novocký V 1. polčase to bol vyrovnaný zápas z oboch strán. Ako prví sa presadili hostia, no domáci dokázali ešte do konca polčasu vyrovnať.

III. liga starší dorast
Námestovo – Podlavice 2:3 (1:1)
Góly: Ľ. Siman, M. Novocký
V 1. polčase to bol vyrovnaný zápas z oboch strán. Ako prví sa presadili hostia, no domáci dokázali ešte do konca polčasu vyrovnať. V 2. polčase začali lepšie domáci a dostali sa aj do vedenia gólom Simana. O výhru ich pripravila vlastná nedisciplinovanosť, keď počas troch minút inkasovali dva góly. Na tento úder už domáci dorastenci nedokázali odpovedať.
Dolný Kubín – Selce 6:0 (2:0)
Góly: M. Lejko 2, J. Zemenčík, Š. Revaj, T. Jašica, T. Papiak (11m)
Do zápasu lepšie vstúpili hostia a do desiatej minúty dvakrát nebezpečne ohrozili Papiaka, ktorý v jednom prípade len reflexívne vyrazil čistú šancu hostí. Postupne prebrali hru domáci a prišli aj góly. V 18. min využil zmätky v obrane Lejko a dáva na 1:0. V 30. min Zemenčík po trestnom kope Jašicu zvyšuje na 2:0. V ďalšej čistej šanci bol Mihálik, no nedal. Po zmene strán domáce mužstvo pokračuje v nápore. V 50. min sa presadil Revaj a zvýšil na 3:0. Hosťujúci tím po góle rezignoval, čo domáci dokázali ešte využiť troma gólmi. Presadili sa Lejko, Jašica a z pokutového kopu Papiak po faule na Zemenčíka.
III. liga mladší dorast
Námestovo – Podlavice 0:5 (0:3)
Domáci narazili na veľmi dobrého súpera, či už po kondičnej alebo technickej stránke. O zápase bolo rozhodnuté už na začiatku zápasu, keď za 20 minút domáci inkasovali tri góly. Hostia výsledok ešte okrášlili v 2. polčase dvoma strelenými gólmi a upravili tak na konečných 0:5.
Dolný Kubín – Selce 1:1

Článok pokračuje pod video reklamou

IV. liga dorast
Štiavnik – Zuberec 4:0 (3:0)
Hostia na začiatku nezachytili nápor súpera a už v 2. min prehrávali dvojgólovým rozdielom. Hra sa síce postupne vyrovnala, ale Štiavnik svoj náskok ešte zvýšil.
Košťany – Rabča 0:1 (0:0)
Po vyrovnanom 1. polčase sa hostia z Rabče presadili po priamom kope. Na ich jediný a zároveň víťazný gól domáci už nedokázali odpovedať.
V. liga dorast
Palúdzka – Tvrdošín 2:1 (1:0)
Gól: Lukáš Hucík
Už tabuľkové postavenie oboch mužstiev predpovedalo vyrovnaný a bojovný zápas. Priebeh v 1. polčase tomu aj nasvedčoval. Oba tímy si nedokázali vytvoriť počas prvých 30 minút žiadnu gólovú príležitosť. Domáci sa dostali do vedenia po zaváhaní hosťujúcich hráčov, keď ani jeden z hráčov nedokázal odkopnúť centrovanú loptu. Po zmene strán sa snažili Tvrdošínčania vyrovnať, ale naopak, opäť to boli domáci. Po tomto góle sa prebudilo aj hosťujúce mužstvo a podarilo sa im znížiť tvrdou a presnou strelou Lukáša Hucíka. Ich konečný tlak už nebol korunovaný vyrovnávajúcim gólom, no za predvedený výkon v 2. polčase si určite zaslúžili odviesť aspoň bod.
Sučany – Oravská Jasenica 1:1 (1:0)
Gól: D. Farský
Počas celého zápasu dominovalo mužstvo Oravskej Jasenice, ale ako prví sa presadili dorastenci Sučian. Hostia mali v 1. polčase veľkú šancu vyrovnať, no pokutový kop trestuhodne zahodili. V 2. polčase sa predsa dočkali zaslúženého vyrovnajúceho gólu a odvážajú si zo Sučian cenný bod.
Trstená – Nižná 1:1 (0:0)
Gól: Š. Vajdečka
Lepšie začali hostia z Nižnej, keď predvádzali kombinačný futbal. Potom sa hra vyrovnala a obe mužstvá vychádzali zo zabezpečenej obrany. Hostia sa ujali vedenia v 2. polčase, no domáci odpovedali o 5 minút nato.
I. liga starší žiaci
Belá – Dolný Kubín 2:7 (1:3)
Góly: V. Jašica 3, A. Kozáčik 3 (1 z 11m), F. Maslo
Hostia sa predstavili vo výbornom svetle. Už v 2. min otvoril skóre zápasu V. Jašica po centri Plužíka. O osem minút sa opäť presadil V. Jašica, keď vnikol do šestnástky a krížnou strelou nedal domácemu bránkarovi žiadnu šancu. V 20. min po individuálnej akcii zvýšil na 0:3 A. Kozáčik. Domácim sa ako tak podarilo zdramatizovať zápas, keď po rohovom kope znížili na 1:3. V 2. polčase hostia naďalej kontrolovali priebeh zápasu a v 55. min V. Jašica strelou spoza šestnástky zavŕšil svoj hattrick. Domácemu mužstvu sa ešte podarilo znížiť po jedinej strele v 2. polčase. Hostia odpovedali, keď sa dva razy presadil A. Kozáčik. Jeden gól zaznamenal z pokutového kopu. Skóre zápasu uzavrel veľmi dobre hrajúci F. Maslo, keď rutinérsky prekonal domáceho brankára a konečne vystúpil z tieňa svojho slávneho otca.

I. liga mladší žiaci
Belá – Dolný Kubín 0:3 (0.2)
Góly: D. Laštík, J. Maruniak, P. Sopúch
Mladší žiaci napodobnili svojich starších kolegov a od úvodných minút si vytvorili územnú prevahu. Tú v 1. polčase zúžitkovali na dvojgólové vedenie. Aj v 2. polčase naďalej mali hostia hru vo svojich rukách a keď Sopúch zvýšil na 0:3, o zápase bolo rozhodnuté.
II. liga starší žiaci
Dlhá – Námestovo 1:5 (1:1)
Góly: Kukla – Trabalík, Mihaľák, Čiernik, Kozaňák, Cubinek
V 1. polčase bola hra vyrovnaná, no zo strany Námestova to bola katastrofálna hra. Po obrátke sa žiaci Námestova presadili po kondičnej a technickej stránke. Svoju prevahu dokázali zúžitkovať až štyrmi strelenými gólmi.
Liesek – Ružomberok 2:4 (0:3)
Hra bola vyrovnaná, šance boli na oboch stranách. Hostia sú oveľa efektívnejší, do prestávky vedú o tri góly. Po zmene strán domáci zmenili prístup, podarilo sa im znížiť až na kontaktných 2:3. Ale vyrovnať sa domácim nepodarilo, hostia na záver výsledok spečatili štvrtým gólom. S výkonom v druhom polčase vyjadril tréner domácich spokojnosť.
Z. Poruba – Trstená 1:4 (1:2)
Góly hostí : Kubek 2, Salus 2
V Závažnej Porube sa hral nervózny zápas, keďže domáci bojujú o záchranu v súťaži. Na hosťujúcich žiakoch to nemalo žiadny vplyv a už v 1. polčase sa dokázali dva razy presadiť. O svojom víťazstve rozhodli ešte dvomi gólmi v posledných piatich minútach zápasu.
II. liga mladší žiaci
Dlhá – Námestovo 0:3 (0:1)
Góly: J. Luchava, B. Luchava, M. Majchrák
Mladší žiaci Námestova nedali svojmu súperovi žiadnu šancu a jednoznačne vyhrali 0:3.
Liesek – Ružomberok 3:5 (2:0)
Domáci využili úvodný tlak, ujali sa vedenia 1:0. Hra sa vyrovnala, ale domácim sa podarilo zvýšiť na 2:0. Po prestávke prebrali hostia iniciatívu, znížili strelou z 20-tich metrov a vyrovnali po chybe brankára. Po strate lopty v zálohe Liesku idú hostia do vedenia 2:3. Na rozdiel dvoch gólov zvyšujú Ružomberčania po skrumáži v 16-tke domácich. Domáci zvýšili aktivitu, kontaktným gólom sa dostali do zápasu, ale hostia definitívne rozhodli v poslednej minúte.
Z. Poruba – Trstená 0:4 (0:3)
Góly: Železňák, Štolbert, Buška 2
Hostia z Trstenej boli lepším mužstvom a v 1. polčase dokázali streliť aj tri góly. V 2. polčase si hostia vypracovali ďalšie šance, no domácich podržal brankár a preto neprehrali vyšším rozdielom.
III. liga mladší žiaci
Tvrdošín – Sučany 16:0 (8:0)
Góly: František Čajka 7, Ľubomír Pikna 5, Matúš Gregorec 4
Mladí Tvrdošínčania nastúpili proti slabučkému súperovi. V zápase jednoznačne dominovali. Za hanbu stojí zahodený pokutový kop Michala Gregorca. Stáva sa už pomaly pravidlom, že mladší žiaci v každom svojom stretnutí zahodia pokutový kop.
Veličná – Rabča 0:10 (0:4)
V tomto zápase jednoznačne dominovali žiaci Rabče. Boli lepší po fyzickej a technickej stránke. Svoj výkon okorenili desiatimi gólmi a tak domácim uštedrili výprask.
L. Hrádok – Bziny 0:7 (0:2)
Celozápasová hra na jednu bránu vyústila do jasného víťazstva hostí, keď už v prvom polčase viedli o dva góly.
Lokca – Lisková 3:0 (3:0)
Góly: Verníček 2, Lipniček
Domáci od začiatku predčili súpera v kombinácii, využili vypracované šance a tak rozhodli o výsledku už v prvom polčase. Po zmene strán dal tréner domácich šancu hráčom z lavičky, no obraz hry sa nezmenil. Domáci boli aktívnejší, no skóre sa už nemenilo.
Martin - Oravské Veselé 6:1 (6:0)
Gól: Michal Stašák

III. liga starší žiaci
Tvrdošín – Sučany 0:1 (0:1)
Zápas bol vyrovnaný, hra sa zvyčajne odohrávala v strede ihriska. Hostia udreli až na konci 1. polčasu, keď po rohovom kope sa hlavou presadil hráč Sučian. V 2. polčase mala hra taký istý priebeh ako v 1. polčase, zvyčajne sa hralo iba v strede.
Veličná – Rabča 1:2 (0:1)
Gól: Gajdoš
Domáci kolektív si vypracoval veľké množstvo šancí, ktoré však nedokázal v 1. polčase využiť. Hostia mali jednu príležitosť a tú aj premenili. Po zmene strán začali opäť aktívne domáci žiaci, no opäť len míňali bránu hostí. V 2. polčase skórovali obe mužstvá a tak si Rabča odváža tri vydreté body.
L. Hrádok – Bziny 5:0 (3:0)
V prvom polčase boli domáci lepší, pod prvý a tretí gól sa chybami podpísal brankár hostí a druhý padol z penalty. V druhom polčase sa hostia zlepšili, hra sa vyrovnala. Domáci však boli efektívnejší a strelili ďalšie dva góly.
Lokca – Lisková 2:3 (0:2)
Góly: Banáš, Kováč
O vzruch na ihrisku sa starali oba kolektívy, ale hostia tie svoje dokázali premeniť. Keď v druhom polčase zvýšila Lisková na rozdiel troch gólov, začali svoje šance využívať aj domáci. Za stavu 2:3 sa hostia obávali o výsledok, ale o víťazstvo už neprišli.
Martin - Oravské Veselé 0:0

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Inzercia - Tlačové správy

 1. SEAT vyriešil problém s bezpečnosťou bezkľúčového prístupu
 2. Na hrúbke záleží. Aj dva centimetre rozhodujú
 3. Zázemie vo finančnom sektore je dôležité. Aj pre bývalého vojaka
 4. Známe i menej známe tváre nechcú inú zdravotnú poisťovňu
 5. Bývate často chorý? Odmerajte si vlhkosť vzduchu
 6. Revolučný Volkswagen ID.3 naživo z Frankfurtu!
 7. Nepremeškajte túto šancu. Jedinečná konferencia sa blíži
 8. Vyberte si dovolenku na Silvestra už teraz
 9. Afrika, Ázia a Karibik: Exotické plavby s letenkou a sprievodcom
 10. Kupujete si SUV do mesta? Oplatí sa benzín, diesel alebo hybrid?
 1. Známe i menej známe tváre nechcú inú zdravotnú poisťovňu
 2. Bývate často chorý? Odmerajte si vlhkosť vzduchu
 3. Ochrana klímy spojí slovenské mestá a obce
 4. Revolučný Volkswagen ID.3 naživo z Frankfurtu!
 5. Na hrúbke záleží. Aj dva centimetre rozhodujú
 6. Nepremeškajte túto šancu. Jedinečná konferencia sa blíži
 7. Atos sa stal členom IDSA
 8. Vyberte si dovolenku na Silvestra už teraz
 9. Tepelné čerpadlo - v lete schladí, v zime ohreje
 10. Košický magistrát chce spravovať verejný cintorín a krematórium
 1. Kupujete si SUV do mesta? Oplatí sa benzín, diesel alebo hybrid? 11 913
 2. Máte bolesti hlavy či depresie? Vinníkom môže byť intolerancia 8 120
 3. Osem cestovateľských tipov, kam sa vybrať cez jesenné prázdniny 7 621
 4. Ako si správne sporiť v čase nízkych úrokov? 7 168
 5. Afrika, Ázia a Karibik: Exotické plavby s letenkou a sprievodcom 6 686
 6. Vyhrajte cestu okolo sveta 5 986
 7. Last minute tipy: Top ponuky na koniec leta 4 552
 8. SEAT vyriešil problém s bezpečnosťou bezkľúčového prístupu 4 482
 9. V prvom roku fixný výnos až 8,5 % ročne 4 364
 10. Ako fungujú platby mobilom? Bezpečnosť majú na prvom mieste 4 237

Hlavné správy z SME | MY Orava - aktuálne správy

Zrepasovaná hasičská tatrovka pôjde do nového

Aktuálne je v zbore zhruba 70 dobrovoľných hasičov.

Existujúcu zbrojnicu chcú Sihelčania pristaviť.

AKTUALIZOVANÉ: Adam neprišiel do školy, polícia po ňom vyhlásila pátranie

O školákovi od včera rodina nemala žiadne informácie. Našli ho dnes popoludní.

Nezvestný Adam Poláčik.

Zosuv zahatal lesnú cestu medzi Oravskou Lesnou a Zázrivou

Cesta medzi Oravskou Lesnou a Zázrivou patrí Lesom Slovenskej republiky.

Týmto úsekom určite neprejdete na aute.

Dedina sa poďakovala za dary zeme. Takto bolo na dožinkoch

Už siedme slávnostné poďakovanie za úrodu pripravili tento rok Vitanovčania.

Vitanovčania ďakovali za úrodu aj v kostole svätou omšou.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

AKTUALIZOVANÉ: Adam neprišiel do školy, polícia po ňom vyhlásila pátranie

O školákovi od včera rodina nemala žiadne informácie. Našli ho dnes popoludní.

FOTO: Nehoda pri Trenčianskej Turnej. Vodič skončil v nemocnici

Na mieste zasahovali štyria príslušníci Hasičského a záchranného zboru.

Zosuv zahatal lesnú cestu medzi Oravskou Lesnou a Zázrivou

Cesta medzi Oravskou Lesnou a Zázrivou patrí Lesom Slovenskej republiky.

Vybrali SME

Už ste čítali?