Na 29. a 30. 4. 2006
I. trieda dospelí, 19. kolo, 30. 4. 2005 o 16.00 h
Leštiny – Dlhá – Hrkeľ, Špagla , Pilšáková
Lokca – Klin – Ferianc, Kachút, Gregorec
Párnica – Vavrečka – Badár, Kubaš, L. Janotík
Rabča – Trstená – Bušo, Frančák st., Frančák ml.
Kraľovany – Or. Veselé – Gnida, Štrbáň, Drozd
Or. Poruba – Or. Lesná – Adámus, Capko, Kohár
Or. Podzámok – Zuberec – Hlatký, Ďurčák, Bandík
II. trieda dospelí, sk. A, 15. kolo 30. 4. 2006 o 16.00 h
Bziny – Zákamenné – (10.00 h) Štrbáň, Drozd, Gnida
Hruštín – Zázrivá – Kolena, Bukai
Beňadovo – Breza – Volf, Kosmeľ
Novoť – Lomná – Loffay, Valko
Istebné – Vasiľov – (10.00 h) Kohár, Capko, Adámus
Skupina B
Vitanová – O. B. Potok – Židek, Katrenčík, Masarovič
Zubrohlava – Sihelné – Kvietok, Podbrežný, Juríčka
Bobrov – Habovka – Nemček, Pobeha, Šalata
Liesek – Brezovica – Troják, Matejčík
Or. Polhora – Rabčice – Karcol, Melicherčík, T. Janotík
I. trieda dorast, sk. A, 17. kolo
29. a 30. 4. 2006 o 13.30 h
Lokca – Or. Podzámok – Kachút, Gregorec
Dlhá – Krivá – (29. 4 o 16.00 h) Kachút, Bandík
Párnica – Habovka – (29.4 o 16.00 h) Callo, Bušo
Liesek – Veličná – Matejčík, Troják
Hruštín – Bziny – Bukai, Kolena
Sk.B
Sihelné – Zákamenné – (11.00 h) Pobeha Nemček,
Zubrohlava – Klin – Jurička, Podbrežný
Breza – Mutné – (29. 4. o 16.00 h) Volf, Troják
Novoť – Or. Veselé – Valko, Loffay
Vavrečka – Or. Lesná – (12.30 h) Masarovič, Katrenčík,Židek
Or. Polhora – Rabčice – Melicherčík, T. Janotík
I. trieda žiaci, 19. kolo 30. 4. 2006 o 12.00 h
Mutné – Zákamenné – (11.30 h) Volf, Kosmeľ
Hruštín – Sihelné – Kolena, Bukai
Zubrohlava – Vavrečka – Podbrežný, Kvietok
Medzibrodie – Or. Jasenica
(12.30 h) Drozd, Štrbáň
D. Kubín B – Habovka
(14.00 h) SsFZ
Žaškov – Or. Lesná – (13.30 h) Kubaš, L. Janotík
Or. Polhora - Zuberec – T. Janotík, Karcol
II. trieda žiaci, 17. kolo 30. 4. 2006 o 12.00 h
Zázrivá – Novoť – (11.00 h) L. Janotík, Badár
Babín – Klin – (11.30 h) Gregorec, Ferianc
Beňadovo – Krivá – (14.00 h) Kosmeľ, Volf
Bobrov – Breza – (14.00 h) Pobeha, Nemček
Istebné – Podbiel – (12.30 h) Capko, Kohár
Or. Podzámok – Vasiľov
(14.00 h) Bandík, Ďurčák
Stretnutia riadenné SsFZ
27. 4. o 16.30 h V. LD – Nižná - Lipt. Lužná - Harezník, Frančák ml.
29. 4. o 16.00 h IV.LD –Zuberec – Lisková - Paňko, Baranček
30. 4. o 13.30 h IV. LD – Rabča – Strečno- Frančák ml., Frančák st.
30. 4. o 13.30 h V. LD – Or. Jasenica – Valča - SsFZ, SsFZ
30. 4. o 13.30 h V. LD –Tvrdošín – Sučany - SsFZ, SsFZ
30. 4. o 10.00 a 12.00 h – II. LSMŽ –Námestovo – Žilina „B“ – Šalata, Hrkeľ
29. 4. o 10.00 a 12.00 h – II.LSMŽ – Trstená – Zborov - Baranček, Paňko
29. 4. o 14.00 a 16.00 h – III. LSMŽ – Or. Veselé – Tvrdošín – L. Janotík, Badár,
29. 4. o 10.00 a 12.00 h – III. LSMŽ – Rabča –Martin– Šalata, Farský
Dohrávky SsFZ
1. 5. o 10.00 a 12.00 h II. LSMŽ – Liesek – Zborov – Baranček, Paňko
1. 5. o 10.00 a 12.00 h III. LSMŽ – Tvrdošín – Sv. Kríž – Jakubjak Ma, Jakubjak Mi,
1. 5. o 10.00 a 12.00 h III. LSMŽ – Or. Veselé – Rabča – Dvorštiak, Šalata
2. 5. o 14.30 a 17.00 h III. LSMD – Námestovo – R. Sobota – SsFZ, SsFZ
2. 5. o 14.30 a 17.00 h III. LSMD – D. Kubín – Revúca – SsFZ, SsFZ, Harezník
2. 5. o 17.00 h V. LD – Trstena – Sučany – Baraček, Adámus
2. 5. o 17.00 h V. LD – Nižná – Záv. Poruba – Dvorštiak, Farský
3. 5. o 15.00 a 17.00 h III. LSMŽ – Bziny – Vrútky – Ondruš, Uhorskai
Autor: Tibor Panko, predseda KR OFZ