na 22. a 23. 4. 2006
I. trieda dospelí - 18. kolo
23. 4. o 16. h
Dlhá –Zuberec – Kosmeľ, Melicherčík, Troják Or. Lesná – Or. Podzámok – Kvietok, Bušo, Židek Or. Veselé – Or. Poruba – L. Janotík, Matejčík, Katrenčík Trstená – Kraľovany – Kubáš, Hrkeľ, Paňko Vavrečka – Rabča – Nemček, Karcol, Masarovič Klin – Párnica – Kohár, Adámus, Kolena
Leštiny – Lokca – Štrbáň Pobeha, ,Gnida
II. trieda dospelí, sk. A
14. kolo 23. 4. 2006 o 16. h
Zákamenné – Vasiľov - T.Janotík, Podbrežný, Ma. Jakubiak
Lomná – Istebné – Kachút, Ferianc
Breza – Novoť – Capko, Gregorec, Reguly
Zázrivá – Beňadovo – Frančák, Strežo
Bziny – Hruštín – Drozd, Bandík
II. trieda dospelí, sk. B
14. kolo 23. 4. 2006 o 16. h
Or.B. Potok – Rabčice – (11.h) Bukai, Loffay
Brezovica – Or. Polhora – (11.h) Hrkeľ, Kubáš
Habovka – Liesek – Hlatký, Ďurčák
Sihelné – Bobrov – Valko, Badár, Juríčka
Vitanová – Zubrohlava - Špagla, Pilšáková
I. trieda dorast, sk. A
16. kolo 23. 4. 2006 o 13.30 h
Veličná – Hruštín – (13. h) Pobeha, Gnida,
Habovka – Liesek – Ďurčák, Hlatký
Krivá – Párnica – Loffay, Bukai
Or. Podzámok – Dlhá – (22. 4. o 16.00 h) Bušo, Židek
Podbiel – Lokca – SsFz, SsFZ
Skupina B
I. trieda dorast sk. B
16. kolo 23. 4. 2006 o 13.30 h
Zákamenné – Rabčice – Podbrežný, Ma. Jakubiak
Or. Lesná – Or. Polhora – Židek, Bušo
Or. Veselé – Vavrečka – Katrenčík, Matejčík
Mutné – Novoť – (13. h) Ferianc, Kachút
Klin – Breza – Adámus, Kolena
Sihelné – Zubrohlava – Juríčka, Badár
I. trieda žiaci - 18. kolo
23. 4. 2006 o 12. h
Zákamenné – Zuberec – T. Janotík, Podbrežný
Or. Lesná – Or. Polhora – Bušo, Kvietok
Habovka – Žaškov – Hlatký, Ďurčák
Or. Jasenica – D. Kubín B – (11.30 h) Masarovič, Nemček
Vavrečka – Medzibrodie – (14.00 h) Karcol, Masarovič
Sihelné – Zubrohlava – Badár, Valko
Mutné – Hruštín – (11.30 h) Kachút, Ferianc
II. trieda žiaci
16. kolo 23. 4. 2006 o 12. h
Novoť – Vasiľov – Ma. Jakubiak
Podbiel – Or. Podzámok – SsFZ, SsFZ
Breza – Istebné – Gregorec, Capko
Krivá – Bobrov – Kosmeľ
Klin – Beňadovo – Kolena, Kohár
Zázrivá – Babín – Strežo, Frančák
Stretnutia riadené SsFZ:
23. 4. o 10. a 12.30 h III. LSMD Námestovo – Revúca – Krško, Katrenčík, Reguly
22 .4. o 10. a 12.30 h III. LSMD D.Kubín – Čadca – Szabó, Madera, L. Janotík
23. 4 o 13.30 h V. LD Trstená – Or. Jasenica – Paňko, Hrkeľ
23. 4. o 12. a 14. h Dlhá – V.Rovné – Melicherčík, Troják
23. 4. o 10. a 12. h Liesek – Námestovo – Špagla, Pilšáková
23. 4. o 10. a 12. h Veličná – Vrútky - Gnida, Štrbáň
23. 4. o 12. a 14. h Bziny – Sučany – Drozd, Bandík
22. 4. o 10. a 12. h Tvrdošín – Rabča – Dvorštiak, Farský
Upozornenie
Rozhodcovia, ktorí rozhodovali stretnutia riadené SsFZ, sú povinní odosielať zápisy zo stretnutia poštou listom I. triedy a doporučene najneskôr v utorok doobeda. V stretnutiach SsFZ sa používajú nové tlačivá zápisu!!!
Autor: Tibor Paňko, predseda KR OFZ