I. trieda dospelí - 17. kolo 16. 4. 2006 o 16.00 h
Lokca – Dlhá – Bušo, Badár, Katrenčík
Párnica – Leštiny – Gregorec, Hlatký, Kachút
Rabča – Klin – Capko, Štrbáň, Loffay
Kraľovany – Vavrečka – (10.30 h) Kachút, Gregorec, Hlatký
Trstená – Or. Poruba – Masarovič , Nemček, Pobeha
Or. Podzámok – Or. Veselé – Melicherčík, Špagla, Volf
Zuberec – Or. Lesná – (12.30 h) Pobeha, Nemček, Masarovič
II.trieda dospelí, sk. A – 13. kolo, 16. 4. 2006 o 16.00 h
Hruštín – Zákamenné – Hrkeľ, Pilšáková
Beňadovo – Bziny – Kohár, Gnida (Krušetnica)
Novoť – Zázrivá – Ferianc, Bandík
Istebné – Breza – Drozd, Kolena
Vasiľov – Lomná – Valko, Ďurčák, Bukai
Skupina B
Zubrohlava – O. B. Potok – Karcol, T. Janotík, Frančák st.
Bobrov – Vitanová – Troják, Matejčík
Liesek – Sihelné – Kosmeľ, Kubáš
Or. Polhora – Habovka – Kvietok, Jurička, Podbrežný
Rabčice – Brezovica –L. Janotík, Židek
I.trieda dorast, sk. A – 15. kolo, 15. a 16 .4. 2006 o 13.30 h
Dlhá – Podbiel – (sobota 15. 4. 16.00 h) Capko, Kohár
Párnica – Or. Podzámok – (sobota 15. 4. 16.00 h) Katrenčík, Židek
Liesek – Krivá – Kubáš, Kosmeľ
Hruštín – Habovka – Pilšáková, Hrkeľ
Bziny – Veličná – (sobota 15. 4. 16.00 h) Callo, Nemček
Skupina B
Zubrohlava – Zákamenné – Frančák, T.Janotík
Breza – Sihelné – (sobota 15. 4. 16.00 h) Špagla, Pilšáková
Novoť – Klin – Bandík, Ferianc
Vavrečka – Mutné – (13.00 h) Katrenčík, Badár
Or. Polhora – Or. Veselé - Podbrežný, Jurička
Rabčice – Or. Lesná – Židek, L.Janotík
I.trieda žiaci - 17. kolo, 16. 4. 2006 o 12.00 h
Hruštín – Zákamenné – Hrkeľ, Pilšáková
Zubrohlava – Mutné – T. Janotík, Karcol
Medzibrodie – Sihelné – (11.30 h) Drozd, Kolena
D. Kubín B - Vavrečka – SsFZ
Žaškov – Or. Jasenica – (Párnica 13.30 h) Hlatký, Kachút
Or. Polhora – Habovka – Jurička, Kvietok
Zuberec – Or. Lesná – (10.30 h ) Nemček, Masarovič
II.trieda žiaci - 15. kolo, 16.4 2006 o 12.00 h
Babín – Novoť – (11.30 h) Bukai, Valko
Beňadovo – Zázrivá – (14.00 h) Kohár, Gnida
Bobrov – Klin – (14.00 h) Matejčík, Troják
Istebné – Krivá – (14.00 h) Kolena, Drozd
Or. Podzámok – Breza – (14.00 h) Špagla, Volf
Vasiľov – Podbiel – (14.00 h) Ďurčák, Bukai
Stretnutia riadené SsFZ:
15. 4. o 16.00 h IV. LD –Zuberec – Košťany - Ma. Jakubjak, Mi. Jakubjak
16. 4. o 13.30 h IV. LD – Rabča – L. Hrádok - SsFZ, SsFZ
16. 4. o 13.30 h V. LD – Nižná - Vrútky - SsFZ, SsFZ
16. 4. o 13.30 h V. LD – Or. Jasenica – Lipt. Lužná - SsFZ, SsFZ
16. 4. o 13.30 h V. LD –Tvrdošín – Trstená - SsFZ, SsFZ
15. 4. o 10.00 a 12.00 h – II.LSMŽ –Námestovo – Krásno – Harezník, Frančák ml.
15. 4. o 10.00 a 12.00 h – II.LSMŽ – Trstená – Dlhá - Reguly, Paňko
15. 4. o 14.00 a 16.00 h – III.LSMŽ – Or. Veselé – Bziny – Dvorštiak, Hrkeľ
15. 4. o 10.00 a 12.00 h – III.LSMŽ – Rabča – L. Hrádok – Farský, Šalata
15. 4. o 10.00 a 12.00 h – III.LSMŽ –Nižná – Veličná – Mi. Jakubjak, Ma. Jakubjak
Zmeny telefónnych čísiel
Miroslav Ferianc 0910301210, Marek Juríčka 0902 559 397, Tomáš Janotík 0910 529 409, Lukáš Janotík 0915 976 457, Milan Melicherčík 0904 862 441, MarekKatrenčík 0908079455, Vladimír Podbrežný 0918061322
Autor: Tibor Paňko, predseda KR OFZ