9. apríla o 15.30 h
R. Sobota B – T. Teplice
Ružomberok B – K. N. Mesto
B. Bystrica B – L. Mikuláš
Bytča – Žiar n/Hronom
Bánová – Dolný Kubín
Čadca – Kremnička
K. Lieskovec – Rakytovce
Zvolen – Podbrezová B
16. apríla o 16.00 h
Zvolen – R. Sobota B
Podbrezová B – K. Lieskovec
Rakytovce – Čadca
Kremnička – Bánová
Dolný Kubín – Bytča
Žiar – B. Bystrica B
L. Mikuláš – Ružomberok B
K. N. Mesto – T. Teplice
23. apríla o 16.00 h
R. Sobota B – K. N. Mesto
T. Teplice – L. Mikuláš
Ružomberok B – Žiar
B. Bystrica B – D. Kubín
Bytča – Kremnička
Bánová – Rakytovce
Čadca – Podbrezová B
K. Lieskovec – Zvolen
30. apríla o 16.00 h
K. Lieskovec – R. Sobota B
Zvolen – Čadca
Podbrezová B – Bánová
Rakytovce – Bytča
Kremnička – B. Bystrica B
D. Kubín – Ružomberok B
Žiar – T. Teplice
L. Mikuláš – K. N. Mesto
3. mája (streda) o 17.00 h
R. Sobota B – Ružomberok B
B. Bystrica B – T. Teplice
Bytča – K. N. Mesto
Bánová – L. Mikuláš
Čadca – Žiar
K. Lieskovec – D. Kubín
Zvolen – Kremnička
Podbrezová B – Rakytovce
7. mája o 16.30 h
R. Sobota B – L. Mikuláš
K. N. Mesto – Žiar
T. Teplice – Dolný Kubín
Ružomberok B – Kremnička
B. Bystrica B – Rakytovce
Bytča – Podbrezová B
Bánová – Zvolen
Čadca – K. Lieskovec
10. mája (streda) o 17.00 h
Podbrezová B – R. Sobota B
Rakytovce – Zvolen
Kremnička – K. Lieskovec
Dolný Kubín – Čadca
Žiar – Bánová
L. Miluláš – Bytča
K. N. Mesto – B. Bystrica B
T. Teplice – Ružomberok B
14. mája o 16.30 h
Čadca – R. Sobota B
K. Lieskovec – Bánová
Zolen – Bytča
Podbrezová B – B. Bystr. B
Rakytovce – Ružomberok B
Kremnička – T. Teplice
D. Kubín – K. N. Mesto
Žiar – L. Mikuláš
21. mája o 17.00 h
R. Sobota B – Žiar
L. Mikuláš – D. Kubín
K. N. Mesto - Kremnička
T. Teplice – Rakytovce
Ružomberok B – Podbrezová B
B. Bystrica B – Zvolen
Bytča – K. Lieskovec B
Bánová – Čadca
24. mája (streda) o 17.00 h
Bánová – R. Sobota B
Čadca – Bytča
K. Lieskovec – B. Bystrica B
Zvolen – Ružomberok B
Podbrezová B – T. Teplice
Rakytovce – K. N. Mesto
Dolný Kubín – Žiar
Kremnička – L. Mikuláš
28. mája o 17.00 h
Žiar – Kremnička
R. Sobota B – D. Kubín
L. Mikuláš – Rakytovce
K. N. Mesto – Podbrezová B
T. Teplice – Zvolen
Ružomberok B – K. Lieskovec
B. Bystrica B – Čadca
Bytča – Bánová
4. júna o 17.00 h
Bytča – R. Sobota B
Bánová – B. Bystrica B
Čadca – Ružomberok B
K. Lieskovec – T. Teplice
Zvolen – K. N. Mesto
Kremnička – D. Kubín
Podbrezová B – L. Mikuláš
Rakytovce – Žiar
7. júna (streda) o 17.00 h
R. Sobota B – Kremnička
D. Kubín – Rakytovce
Žiar – Podbrezová B
L. Mikuláš – Zvolen
K. N. Mesto – K. Lieskovec
T. Teplice – Čadca
Ružomberok B – Bánová
B. Bystrica B – Bytča
11. júna o 17.00 h
B. Bystrica B – R. Sobota B
Bytča – Ružomberok B
Bánová – T. Teplice
Čadca – K. N. Mesto
K. Lieskovec – L. Mikuláš
Zvolen – Žiar
Podbrezová B – D. Kubín
Rakytovce – Kremničak
18. júna o 17.00 h
R. Sobota B - Rakytovce
Kremnička – Podbrezová B
Dolný Kubín – Zvolen
Žiar – K. Lieskovec
L. Mikuláš – Čadca
K. N. Mesto – Bánová
T. Teplice – Bytča
Ružomberok B – B. Bystrica B