Streda, 21. október, 2020 | Meniny má UršuľaKrížovkyKrížovky

HOROSKOP NA TÝŽDEŇ OD 13. 1. DO 19. 1. 2006

Baran
Napriek tomu, že sa necítite práve najlepšie po zdravotnej stránke, dokážete vidieť všetko okolo v tých správnych súvislostiach. Keď sa stretnete s neprávosťou, ste ihneď ochotní s ňou bojovať, aj keď vás v podstate nikto nežiadal o pomoc. Tento týždeň bude víťaziť vaša zbrklosť, sklony k riskovaniu a aj tvrdohlavosť. Pomôžete síce mnohým ľuďom, no zároveň až príliš narušíte svoje pozície a môžete na svoju aktivitu doplatiť. Čo keby ste si lepšie vyberali za koho budete bojovať? Tak by ste sa aspoň vyhli zbytočným stratám, aj pokiaľ ide o energiu, ktorú by ste veru mohli využiť aj inak. Napríklad na upevnenie vášho narušeného zdravia.
Býk
Býci sa tento týždeň v ničom nepretrhnú. Akoby ste sa rozhodli odpočívať a dobre premyslieť každý váš krok. Kým sa k niečomu odhodláte, rozhodnete, chcete mať premyslené všetky možnosti, alternatívy, za a proti. Vyzerá to tak, že ste sa rozhodli zmeniť váš doterajší prístup k problémom, ale aj ľuďom okolo vás. Je to síce chvályhodné, lenže ak budete príliš dlho čakať, nakoniec sa môže stať, že sa vaše šance na úspech, postup, či zlepšenie v súkromí stratia v nedohľadne. Ak budete pridlho čakať, stratíte priveľa času. Snažte sa preto zladiť vaše predstavy a plány s realitou a vyhnúť sa tak akýmkoľvek zbytočným zdržaniam. Ani v láske, ani v práci by sa vám to nevyplatilo.
Blíženci
Blíženci sa pustia do svojich povinností jedna radosť. S novým rokom akoby vám pribudlo síl a vy ste ochotní pracovať aj na tom, čo vás donedávna nudilo a vôbec nenapĺňalo. Akoby ste sa prebrali zo zimného spánku a začali sa všetkému venovať naplno. Nielen práci, podnikaniu, či štúdiu, ale aj súkromiu. Každá oblasť vášho života bude mať zrazu pevné miesto vo vašom časovom harmonograme, dokážete uspokojiť svojich blízkych rovnako ako svojich nadriadených. Pozor by ste si ale mali dať na to, čo vám budú radiť vaši známi. Síce vám chcú dobre, lenže to ich dobre nemusí byť aj vaše. Skúste najprv prehodnotiť ich názory a vaše vnútorné potreby, až potom sa rozhodnite konať.
Rak
Rakom sa konečne splnia ich sny. Nielen všeobecne známe, ale aj tie tajné. Napriek tomu však nebudete spokojní a ani šťastní. Darmo, nie vždy splnenie sna prináša aj uspokojenie. Vy ste si to vlastne predstavovali inak a skutočnosť vôbec nespĺňa vaše očakávania. Podnikajúcim Rakom takéto sklamanie umožní začať hľadať nové možnosti, teda vás ani nenapadne sa vzdať. Raci, ktorí snívali o zmenách vo svojom súkromnom živote, sa nebudú môcť sťažovať nahlas, ale sami pre seba si zaumienia, že si veru v budúcnosti budú želať niečo iné. Mali by ste sa všeobecne viac venovať svojim myšlienkam, skúmať sami seba, aby ste sa vyhli takýmto vnútorným zmätkom. Mladším Rakom ich známi ponúkne zaujímavú prácu, nemali by váhať, veď takú možnosť nezískajú hocikedy. Na novom mieste vás čakajú aj nové zážitky a nové známosti – možno ani nebudete musieť hľadať a predsa nájdete to, čo vás urobí šťastnými.
Lev
Levom nie je ľahko. Ich okolie sa vybralo celom iným smerom, ako sa im páči a nevedia sa s tým vyrovnať. Hoci ste povedali svoj názor, každý si urobil podľa svojho, napriek vašej mienke. To nie je zlé, veď ani vy nepočúvate rady iných, tak prečo očakávate od svojich známych slepú poslušnosť? To predsa neznamená, že sa k vám niekto obrátil chrbtom. Ak popremýšľate, uznáte, že tak, ako to chcú oni, je to lepšie. Pokiaľ podnikáte, mali by ste sa venovať svojim obchodom a nie premýšľať o iných. Môžete ľahko zabudnúť na to podstatné a vaše obchodné plány môžu stroskotať na maličkosti. A to by vôbec neprispelo k udržaniu vašej povesti neomylných. V láske by ste sa tiež mali zaoberať sami sebou a tým, ako vaše správanie pôsobí na vášho partnera, či partnerku. Vy si jedno myslíte a druhé robíte, takže vaše okolie má v tom zmätok. Skúste teda zamerať svoju pozornosť na seba a nezaoberať sa nikým iným, kto v podstate vašu pomoc ani nepotrebuje.
Panna
Panny majú pred sebou týždeň plný príjemných návštev a to aj z cudziny. Nielenže sa stretnete so svojimi známymi, ale spoznáte sa aj s novými ľuďmi. A medzi nimi budú dvaja ľudia, ktorí vás zaujmú a dokážete sa s nimi pozhovárať skutočne o všetkom. Mali by ste si ich zaradiť medzi svojich priateľov a starať sa o to, aby kontakty medzi vami boli pravidelné. Možno sa z týchto stretnutí vyvinie aj niečo viac, nielen obchodné partnerstvo. Mladšie Panny budú mať možnosť dosiahnuť svoj cieľ, ktorý si zaumienili už dávnejšie, stačí, ak budú pozornejšie počúvať slová svojich nadriadených. Keď budete reagovať primerane, získate pre seba body k dobru a to sa potom odrazí aj na ďalšom postupe.
Váhy
Váham sa bude dariť a do konca týždňa dobehnú všetky svoje zameškané a zabudnuté povinnosti. Podarí sa im aj zahladiť všetky prehrešky a zmieria sa so všetkými, s ktorými boli na vojnovej nohe. Tak je to správne, snažte sa o spoluprácu a kolektívne riešenie všetkých úloh a problémov, tak sa budete môcť venovať aj riešeniu svojich domácich starostí. A tých bude mimoriadne veľa. Zanedbali ste svoju rodinu veru trestuhodne a tak sa teraz musíte znovu snažiť o nadviazanie dobrých kontaktov. Budete mať najmä problémy so staršími rodinnými príslušníkmi a aj s niekým zo vzdialenejšej rodiny. Slobodné Váhy by si mali nájsť čas na rozhovor so svojimi priateľkami a priateľmi, dozvedia sa mnoho zaujímavého, nielen o ľuďoch, ale aj o veciach, ktoré nevedeli donedávna zohnať.
Škorpión
Škorpiónom vplyv Saturnu pomáha, dokážu sa lepšie presadiť, aj keď si nie sú istí svojimi plánmi. Máte ich viac, no ani jeden nie je úplný, v každom je niekoľko bielych miest a vy neviete, ako to zmeniť. Bolo by najlepšie, keby ste sa snažili dopriať si čas, čím viac, tým lepšie, ak niečo uponáhľate, zhoršíte svoju situáciu. Čo keby ste boli sami na seba menej prísni a hľadali odpovede na netradičných miestach? Osamelým Škorpiónom môže ich známy ponúknuť zaujímavý biznis, len pozor na jeho skutočné zámery, nie je úprimný a za jeho sľubmi sa skrýva neistota. Vy potrebujete v prvom rade nájsť spoľahlivých ľudí, ktorí by sa od vás neodvrátili v zlej chvíli a nie človeka, ktorému by ste mali plniť jeho sny.
Strelec
Vám sa bude celý týždeň dariť a napriek tomu, že sa budete musieť popasovať s mnohými problémami, vyriešite ich hravo a bez veľkých naťahovačiek. Mali by ste svoju silu a dobrú náladu využiť aj pri rokovaniach s dvomi dôležitými ľuďmi a ich pomoc využiť pri uskutočňovaní vašich obchodných plánov. Tento týždeň je pre vás aj vhodný na cestovanie a stretávanie sa s novými ľuďmi. Preto neodmietnite žiadny návrh na cestu a ani pozvanie do spoločnosti. Slobodným Strelcom sa bude dariť v súkromí a dočkajú sa aj úspechu u jednej svojej priateľky. Slobodné by sa zase nemali nechať pomaly dobývať,hviezdy vám radia prevziať iniciatívu do vlastných rúk. Podnikajúci Strelci nemajú dôvod obávať sa nových investícií, iba pozor na to, s kým spolupracujete. Vyhnite sa spojeniam s Býkmi a Škorpiónmi.
Kozorožec
Vy ste teraz pri sile. Saturn má na vás stále pozitívny vplyv, pomáha vám uskutočniť vaše plány a aj v láske stojí pri vás. Ak chcete získať niekoho nového na svoju stranu, neváhajte, nikto neodolá vašim argumentom. Stačí, ak budete presvedčivo hovoriť a bude to v suchu. Mladším Kozorožcom ale hrozí jedna nehoda na ceste a aj problém so zdravím, týkajúci sa trávenia. Mali by ste si teda na seba dať pozor, aby sa z toho nevyvinulo niečo horšie, či komplikovanejšie. Najmä ženy by si mali uvedomiť, že zdravie je nevyhnutne potrebné k naplneniu ich skrytých snov a ak ho zanedbajú, nemôžu rátať so šťastím. Skúste byť sami k sebe prísnejší a vyhnite sa riskovaniu.
Vodnár
Vodnári sa v poslednej dobe nestačia čudovať. Všetko im vychádza, aj keď majú menej snahy a aktívne sa zaoberajú len jednou oblasťou - láskou. Nedávno boli zamračení a podráždení, no už sa začínajú čoraz viac usmievať. Keby ste sa menej trápili maličkosťami, ktoré ani nie sú problémami, určite by ste zbadali, že vám mnoho ľudí závidí vaše úspechy a snaží sa vám vyrovnať. Vy, čo sa tak radi s inými porovnávate, ste sa stali vzorom pre iných a pritom ste si to ani nestihli uvedomiť. Zamyslite sa trochu nad svojou terajšou pozíciou a nad tým, ako vplývate na iných ľudí.
Ryby
Ryby si so Saturnom príliš nerozumejú, oberá ich o silu a zdravie, preto sa vďaka jeho vplyvu u nich prejavia rôzne ochorenia, problémy s trávením a starších čaká aj pobyt v nemocnici. Ozvú sa aj dávno zabudnuté ochorenia, problémy, ktoré vás už dávno nezaskočili, lenže teraz to všetko musíte riešiť. Nemusíte sa obávať, že by ste o niečo podstané prišli, či už v práci, medziľudských vzťahoch, alebo v láske - každý pochopí vašu situáciu, preto môžete pokojne „vypnúť“ a dopriať si voľno. Starším Rybám sa podarí vyhnúť dvom definitívnym rozhodnutiam, ktoré by ich inak stáli nemálo financií, mladší sa tiež dokážu ubrániť nerozumným krokom vďaka svojim zdravotným ťažkostiam, nakoniec teda uznáte, že aj zlé je na niečo dobré.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

 1. Zamestnanec chcel príspevok na stravu, no šéf mal iný názor.
 2. Vitajte v postapokalyptickom svete
 3. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
 4. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
 5. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
 6. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
 7. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
 8. Kupujte originálne tonerové kazety HP
 9. Investície s fixným ročným výnosom od 6 % do 8 %
 10. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
 1. Úprava osobného motorového vozidla
 2. Important information for Brazilians living in Slovakia
 3. Prečo sú dnes ryby také dôležité?
 4. Vitajte v postapokalyptickom svete
 5. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
 6. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
 7. Päť chýb pri zateplení strechy
 8. Kupujte originálne tonerové kazety HP
 9. Investície s fixným ročným výnosom od 6 % do 8 %
 10. Prebudili ste sa už v sude, sene alebo teepee? Je to zážitok!
 1. Rysy navštívi päťtisíc ľudí denne. Ako vyzerá denný chod chaty 30 219
 2. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 16 180
 3. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 13 943
 4. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 13 458
 5. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 11 748
 6. Čo bude s gastráčmi a miliardy z EÚ ako prekliatie? 9 975
 7. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 9 621
 8. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 612
 9. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 362
 10. Hodnotenie profesionála: Ako obstáli obľúbené hotely v Tatrách? 9 150
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Orava - aktuálne správy

Prinášame informácie o pripravovanom testovaní na Orave

Získať dobrovoľníkov ku odberom je v niektorých dedinách ťažké, v Sihelnom bude pomáhať aj starosta.

Príchod armády do Veličnej.

Už desaťročie si držia pozíciu najlepších

Slovenské vzpieranie spoznalo majstrov.

Dolnokubínski vzpierači vyhrali titul v extralige družstiev 10-krát za sebou.

Síce sa nehrá, ale mužstvo sa posilňuje

Dolnokubínsky hokejový klub ohlásil uplynulý týždeň novú brankársku posilu.

Do brány Dolného Kubína prichádza Erik Janek.

Na palubovke góly strieľa, na trávniku im zabraňuje

Martin Adamčík ťahá florbalový klub a hrá i futbal.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Prinášame informácie o pripravovanom testovaní na Orave

Získať dobrovoľníkov ku odberom je v niektorých dedinách ťažké, v Sihelnom bude pomáhať aj starosta.

Vojaci kontrolujú miesta určené na testovanie Oravcov

Samosprávy musia do piatka rána pripraviť priestory, kde sa uskutočnia odbery. Oravcov budú testovať trikrát.

Koronavírus si vyžiadal prvú obeť z radov zdravotníkov

Obvodný lekár v Lokci podľahol ochoreniu COVID-19, mal len 48 rokov.

Aktuálne: Dopravná nehoda na Balkáne

Vodič má zrejme ťažké zranenie.

Už ste čítali?