VOLEJBAL
Dolný Kubín – Rimavská Sobota, I. liga ženy o 14.00 a 17.00 h, Tvrdošín – Košice, I. liga ženy o 14.00 a 17.00 h
KOLKY
ŠKK Trstená – KK AGB Rimavská Sobota, I. liga muži o 10.00 h
HOKEJ
Štvrtok 10. novembra
MHK Dolný Kubín – MHK Dubnica, I. liga mladší žiaci (7. ŠHT) o 9.00 h, MHK Dolný Kubín – MHK Dubnica, I. liga mladší žiaci (6. ŠHT) o 11.30 h
Sobota 12. novembra
MHK Dolný Kubín – MHC Martin, I. liga starší žiaci (9. ŠHT) o 9.00 h, MHK Dolný Kubín – MHC Martin, I. liga starší žiaci (8. ŠHT) o 11.30 h
Oravsko-liptovská hokejová súťaž
O. Lesná – Ružomberok 12. novembra o 14.00 h, Liesek – D. Kubín 12. novembra o 16.30 h
STOLNÝ TENIS
Piatok 11. novembra:
IV. LIGA (17.00 h): Veličná – SCP Ružomberok B, Dolný Kubín B – Liptovský Mikuláš, Námestovo A – Mutné, Námestovo B - Demänová
Sobota 12. novembra:
II. LIGA (10.00 h): SK Tvrdošín-Nižná B – TZO Bytča B
II. LIGA (15.00 h): SK Tvrdošín-Nižná B – STK Stránske
III. LIGA (10.00 h): Krušetnica – Dolný Kubín, Novoť – SK Tvrdošín-Nižná C, Jasenová – Radoľa
III. LIGA (15.00 h): Krušetnica – SK Tvrdošín-Nižná C, Novoť – Dolný Kubín, Jasenová – Zákopčie
Nedeľa 13. novembra:
V. liga (10.00 h): Bobrov - Mutné B, Krušetnica B - Oravská Lesná, Lokca - Námestovo Stred, Hruštín B – Bziny, Breza - Dolný Kubín C
I. trieda (10.00 h): Námestovo C - Lokca B, Hruštín C – Babín, Bziny C – Rabča (piatok 18.00 h), Sihelné - Bobrov B (piatok 18.00 h), Breza B - Bziny B (piatok 18.00 h)
II. trieda Sever (10.00 h): Beňadovo - Breza C, Oravská Lesná B - Rabča B, Mutné C - Lokca C
II. trieda Juh (10.00 h): Horná Lehota – Krivá, Dolný Kubín D – Dlhá, Sedliacka Dubová B – Zuberec (12.30 h), Bziny D - Sedliacka Dubová (sobota 18.00 h)
FUTBAL
Nedeľa 13. novembra o 13.30 h:
I. TRIEDA: Párnica – Dlhá, Rabča – Lokca, Kraľovany – Leštiny, Oravská Poruba – Klin, Oravský Podzámok – Vavrečka, Trstená – Zuberec, Oravská Lesná – Oravské Veselé
MLÁDEŽNÍCKY FUTBAL:
Sobota 12. novembra:
I. liga st. a ml. žiaci (10.00 a 12.00 h): Dolný Kubín - Lučenec
Nedeľa 13. novembra:
I. trieda žiaci (11.30 h): Zubrohlava – Zákamenné, Medzibrodie – Hruštín, Dolný Kubín B – Mutné, Žaškov – Sihelné, Oravská Polhora – Vavrečka, Zuberec – Oravská Jasenica, Oravská Lesná - Habovka
FLORBAL
Nedeľa 13. novembra:
Telocvičňa ZŠ Nižná: 9.50 h, 10.40 h, 11.30 h
Autor: jv