Sobota 15. októbra:
MHK Dolný Kubín – HKm Detva, I. liga starší žiaci (9. ŠHT) o 9.00 h, MHK Dolný Kubín – HKm Detva, I. liga starší žiaci (8. ŠHT) o 11.30 h, MHK Dolný Kubín – HK 91 Senica, I. liga dorast o 14.00 h
Nedeľa 16. októbra:
MHK Dolný Kubín – MšHK Prievidza, I. liga dorast o 11.30 h
VOLEJBAL
Sobota 15. októbra:
VK Tvrdošín – Humenné, I. liga ženy o 14.00 h
STOLNÝ TENIS
Piatok 14. októbra:
IV. LIGA (17.00 h): Dolný Kubín B – ŠKST Ružomberok C, Námestovo A – Veličná, Námestovo B – Lisková, Mutné – Demänová
Sobota 15. októbra:
III. LIGA (10.00 h): D. Kubín – Ľubela, SK Tvrdošín-Nižná C – Černová, Jasenová – Neografia, Novoť – Kysucké Nové Mesto, Krušetnica – Žilina C
III. LIGA (15.00 h): Dolný Kubín – Černová, SK Tvrdošín - Nižná C – Ľubela, Jasenová – Vrútky B, Novoť – Žilina C, Krušetnica – Kysucké Nové Mesto
FUTBAL
Nedeľa 16. októbra o 14.00 h:
III. LIGA: Dolný Kubín – Rimavská Sobota B
IV. LIGA: Námestovo – Tvrdošín, Nižná – Turčianska Štiavnička
V. LIGA: Veličná – Žaškov, Oravská Jasenica – Závažná Poruba, Palúdzka - Podbiel
I. TRIEDA: Vavrečka – Trstená, Klin – Oravské Veselé, Leštiny – Oravská Lesná, Lokca – Zuberec, Párnica – Oravský Podzámok, Rabča – Oravská Poruba, Kraľovany - Dlhá
MLÁDEŽNÍCKY FUTBAL
Sobota 15. októbra:
II. liga st. a ml. žiaci (10.00 a 12.00 h): Námestovo – Veľké Rovné
III. liga st. a ml. žiaci (10.00 a 12.00 h): Tvrdošín – Martin, Rabča – Vrútky, Oravské Veselé – Nižná (12.00 a 14.00 h)
Nedeľa 16. októbra:
II. liga st. a ml. žiaci (10.00 a 12.00 h): Liesek – Žilina B
III. liga st. a ml. žiaci (10.00 a 12.00 h): Bziny – Lokca
IV. liga dorast (11.00 h): Rabča - Černová
V. liga dorast (11.30 h): Oravská Jasenica – Liptovské Sliače, Nižná – Biely Potok,
I. trieda dorast sk. A (11.30 h): Dlhá – Liesek, Lokca – Hruštín, Podbiel – Bziny, Oravský Podzámok – Veličná, Krivá - Habovka
I. trieda dorast sk. B (11.30 h): Novoť – Zákamenné, Breza – Vavrečka, Zubrohlava – Oravská Polhora, Sihelné – Rabčice, Klin – Oravská Lesná, Mutné – Oravské Veselé
I. trieda žiaci: Dolný Kubín B – Zákamenné, Medzibrodie – Žaškov, Zubrohlava – Oravská Polhora, Hruštín – Zuberec, Mutné – Oravská Lesná, Sihelné – Habovka, Vavrečka – Oravská Jasenica
II. trieda žiaci: Bobrov – Novoť, Beňadovo – Istebné, Babín – Oravský Podzámok, Zázrivá – Vasiľov, Klin – Podbiel, Krivá - Breza
Autor: jv