Or. Veselé – Párnica – Gnida, Capko, Gregorec
Or. Lesná – Rabča – Melicherčík, Badár, L. Janotík
Zuberec – Kraľovany – Masarovič, Bušo, Strežo
Or. Podzámok – Or. Poruba – Živčic, Hlatký, Karcol
II. trieda dospelí, sk. A - 8. kolo, 25. 9. 2005 o 15.00 h
Zákamenné – Zázrivá – Špagla, Pilšáková
Breza – Bziny – Štrbáň, Drozd
Lomná – Hruštín – Kohár, Kolena
Vasiľov – Beňadovo – Katrenčík, Dibdiak
Istebné – Novoť – Ma. Jakubjak, Kubačka
Skupina B
O. B. Potok – Sihelné – Ďurčák, Bandík
Habovka – Vitanová – Ferianc, T. Janotík
Brezovica – Zubrohlava – Pobeha, Podbrežný
Rabčice – Bobrov – Židek, Juríčka
Or. Polhora – Liesek – Adámus, Matejčík
I. trieda dorast, sk. A, 8. kolo, 25. 9. 2005 o 12.30 h
Krivá – Podbiel – Bandík, Ďurčák
Habovka – Lokca – T. Janotík, Ferianc
Veličná – Dlhá – Ondruš, Frančák ml. (sobota 14.00 h)
Bziny – Párnica – Bušo, Židek (sobota 15.00 h)
Hruštín – Liesek – Hlatký, Živčic (12.00 h!)
Skupina B
Zákamenné – Klin – Pilšáková, Špagla
Mutné – Sihelné – Gregorec (12.00 h)
Or. Veselé – Zubrohlava – Capko, Gnida
Or. Lesná – Breza – Badár, L. Janotík
Rabčice – Novoť – Juríčka, Židek
Or. Polhora – Vavrečka – Matejčík, Adámus
I. trieda žiaci, 8. kolo, 25. 9. 2005
Zákamenné – Sihelné – Špagla, Pilšáková (10.30 h)
Vavrečka – Mutné – Kachút (13.00 h)
Or. Jasenica – Hruštín – Katrenčík, Dibdiak (11.00 h)
Habovka – Zubrohlava – Ferianc, T. Janotík (10.30 h)
Or. Lesná – Medzibrodie – L. Janotík, Melicherčík (10.30 h)
Zuberec – D. Kubín B – Bušo, Strežo (13.00 h)
Or. Polhora – Žaškov – Adamus, Matejčík (10.30 h)
II. trieda žiaci, 8. kolo, 25. 9. 2005
Novoť – Klin – Kolena, Kohár (12.30 h)
Krivá – Zázrivá – Ďurčák, Bandík (10.30 h)
Breza – Babín – Drozd, Štrbáň (13.00 h)
Podbiel – Beňadovo – SsFZ, SsFZ (13.00 h)
Vasiľov – Bobrov – Dibdiak, Katrenčík (13.00 h)
Or. Podzámok – Istebné – Karcol (13.00 h)
TURNAJE MŽ:
Sk. B – Habovka – 24. 9. o 9.00 h – Kachút, Bandík
Sk. C – Or. Polhora – 24. 9. o 10.00 h - Kosmeľ
Sk. D – Mutné – 24. 9. o 9.00 h – Pilšáková, Matejčík
TURNAJE PRÍPRAVKY:
Sk. A – Kraľovany – 24. 9. o 10.00 h – Bušo
Sk. B – Dlhá – 24. 9. o 10.00 h – T. Janotík
Sk. D – Rabča – 24. 9. o 9.00 h – Špagla, Melicherčík
Stretnutia riadené SsFZ:
24. 9. o 10.00 a 12.30 h – III. LSMD Dolný Kubín – Radvaň B – A2 Nemček
25. 9. o 10.00 a 12.30 h – III. LSMD Námestovo – L. Mikuláš – A2 – Loffay
25. 9. o 12.30 h – V. LD – Trstená – T. Teplice – Reguly, I. Callo
25. 9. o 10.00 a 12.00 h – II. LSMŽ – Liesek – K. N. Mesto – Pobeha, Podbrežný
25. 9. o 11.00 a 13.00 h – II. LSMŽ – Dlhá – Fomat Martin – Nemček, Kubaš
KR predvoláva na svoje zasadnutie dňa 22. 9.o 16.00 h rozhodcu J. Matúšku.
Autor: Július Kubáni