I. Športovo - technická komisia (predseda Ing. Martin Kahan)
1. Schvaľuje výsledky MFZ I. triedy 5. kola tak, ako boli dosiahnuté na ihriskách:
Zuberec – Dlhá 5:1, Or. Podzámok – Or. Lesná 1:1, Or. Poruba – Or. Veselé 0:1,
Kraľovany – Trstená 3:1, Rabča – Vavrečka 1:0, Párnica – Klin 1:0, Lokca – Leštiny 1:2.
2. Schvaľuje výsledky MFZ II. triedy skupiny A a B 5. kola tak, ako boli dosiahnuté na ihriskách:
Skupina A: Vasiľov – Zákamenné 2:1, Istebné – Lomná 4:3, Novoť – Breza 3:2 okrem MFZ Hruštín – Bziny, z ktorého nedošiel zápis (R – Židek).
Skupina B: Rabčice – Or. Biely Potok 2:2, Or. Polhora – Brezovica 5:0, Liesek – Habovka 0:4, Bobrov – Sihelné 0:1, Zubrohlava – Vitanová 4:1.
3. Kontumuje výsledok MFZ II. triedy skupiny A Beňadovo – Zázrivá v prospech ŠK Beňadovo, ktorému priznáva 3 body a aktívne skóre 3:0. Dôvod: hostia sa na MFZ nedostavili. Prípad postupuje na doriešenie DK.
4. Nariaďuje odohrať MFZ I. triedy 7. kola Or. Poruba – Zuberec dňa 18. 9. 2005 o 12.00 h.
II. Komisia mládeže (predseda Bc. Ľubomír Hlatký)
1. Schvaľuje výsledky MFZ I. triedy dorastu skupín A a B 5. kola tak, ako boli dosiahnuté na ihriskách.
2. Schvaľuje výsledky MFZ I. a II. triedy SŽ 5. kola tak, ako boli dosiahnuté na ihriskách okrem MFZ Hruštín – Mútne, z ktorého nedošiel zápis (R - Židek).
3. Schvaľuje výsledok MFZ I. triedy dorastu skupiny B 4. kola Mútne – Vavrečka tak, ako bol dosiahnutý na ihrisku.
4. Schvaľuje výsledky 1. turnaja MŽ skupín A a C tak, ako boli dosiahnuté na ihriskách.
5. Súpisky mládežníckych družstiev účinkujúcich v súťažiach SsFZ a OFZ, ktoré majú v súťažiach viac ako jedno družstvo v termíne nezaslali: MŠK Námestovo, ŠK Tvrdošín a TJ Dlhá nad Oravou KM postupuje prípad na DK.
6. KM pozýva na svoje zasadnutie v stredu 14. 9. 2005 o 16.00 h z MFZ I. triedy dorastu – skupiny B Vavrečka – Or. Veselé:
vedúci družstva TJ Or. Veselé – Vladimír Borák,
kapitán družstva TJ Or. Veselé – Martin Gajňák – č. reg. pr. 870218 a hráča TJ Or. Veselé – Róbert Večerek – č. reg. pr. 891216.
o 16.30 h:
vedúci družstva TJ Vavrečka – Štefan Paríža,
kapitán družstva TJ Vavrečka – Peter Sklarčík – č. reg. pr. 870914
HU – Ignác Bugan, Vavrečka č. d. 275.
o 17.00 h: HR – Jozef Strežo a AR Alojz Kolena.
III. Disciplinárna komisia (predseda Ján Kysel)
D-I-12 Jozef Kováč 910213 ŠK Podbiel, 1 MFZ podmienečne do 30. 5. 2006,
podľa DP-1-3a.
D-I-13 Šimon Večerek 890428 TJ Klin, 3 MFZ nepodmienečne od 9. 9. 2005, podľa D-1-6b.
Zaplatiť poplatok 150 + 150 Sk.
D-I-14 Marek Nodžák 890108 TJ Novoť, 3 MFZ nepodmienečne od 3. 9. 2005, podľa DP-1-6b.
D-I-15 Peter Vargončík 781015 TJ Or. Polhora, 3 MFZ nepodmienečne od 3. 9. 2005,
podľa DP-1-3b.
D-I-16 Martin Matonág 910528 TJ Or. Polhora, 1 MFZ podmienečne do 30. 5. 2006,
podľa DP – 1 5a. Doplatiť 50 Sk.
D-I-17 Tomáš Pilár 920825 TJ Habovka, 1 MFZ podmienečne do 30. 5. 2006, podľa DP-1-5a. Doplatiť 100 Sk.
D-I-18 Ľubomír Hvoľka 830918 FK Trstená, 3 MFZ podmienečne do 30. 6. 2006,
podľa DP-1-3a.
D-I-19 Jozef Bleskáň 820317 TJ Dlhá nad Oravou, 2 MFZ podmienečne do 30. 6. 2006,
podľa DP-1-5a.
D-I-20 Martin Vajdiar 870106 TJ Lokca, 3 MFZ nepodmienečne od 9. 9. 2005,
podľa DP-1-6b.
D-I-21 Juraj Pisarčík 901106 TJ Or. Veselé, 1 MFZ podmienečne do 30. 5. 2006,
podľa DP-1-5a.
D-I-22 Róbert Večerek 891216 TJ Or. Veselé, 2 MFZ podmienečne do 30. 5. 2006,
podľa DP-1-3a.
Neprerokované priestupky – porušenie čl. 16 DP
Ján Domin, tréner družstva dorastu TJ Veličná (chýba poplatok za prejednanie).
Neprerokované priestupky – nedošiel zápis
Lukáš Snovák 850721 OŠK Hruštín.
D-II-2 DK trestá družstvo dospelých TJ Fatran Zázrivá peňažitou pokutou 1000 Sk, za zavinené nenastúpenie na MFZ dňa 4. 9. 2005, podľa RS OFZ 2005/2006 a DP 2-2b.
IV. Komisia rozhodcov (predseda Mgr. Július Kubáni)
1. KR berie na vedomie list ŠK Olympia Bobrov k výkonu rozhodcu v MFZ Vitanová – Bobrov.
2. Dôrazne žiada rozhodcu Žideka o včasné zasielanie zápisov z MFZ (Hruštín – Bziny, Hruštín – Mútne) pod následkom disciplinárnych opatrení.
3. Ospravedlnenia na 25. 9. 2005: p. Bukai, Callo, Frančák st., Hrkeľ, Kořalník, Kosmeľ, Kysel, Podbrežný, Troják, Kurtulík, Volf, Valko.
V. Matričná komisia (predseda Milan Hančiak)
1. Žiada nasledovné kluby v pôsobnosti ObFZ, aby na základe spravodaj SsFZ č. 10 zaslali fotokópie RP prednej a zadnej strany na matriku SsFZ: Koedam Marko 820219 Párnica, Koleják Ján 720409 Trstemí. Eliáš Marcel 820115 Kraľovany, Čajka František 631003 O. Veselé.
2. Najbližšie zasadnutie matričnej komisie bude v piatok 16. 9. 2005 14.00 do 16.00 h.
VI. Sekretariát OFZ
Z dôvodu štátneho sviatku (štvrtok 15. 9. 2005) odborné komisie OFZ budú zasadať v stredu 14. 9. 2005. Žiadame rozhodcov o včasné zaslanie, resp. doručenie zápisov zo stretnutí na OFZ (najneskôr 14. 9. 2005 do 14.00 h).
Autor: V Dolnom Kubíne 8. 9. 2005