Nedeľa, 1. november, 2020 | Meniny má Denis, DenisaKrížovkyKrížovky

V Bytči víťazná pozvánka

Po poslednom domácom zaváhaní si Dolnokubínčania napravili povesť, keď dokázali vyhrať na ihrisku Bytče.

Bytča – Dolný Kubín
1:4 (0:0)
Góly: Melicherčík, Kubáni, Dzúrik
ŽK: Halák, Janík
Zostava: Okoličáni – Holub, Halák, Čučka, Drengubjak, Plančo, Kubáni, Melicherčik (88. Lacko), Callo, Bača (77. Dzúrik), Janky (55. Janík)
Už v prvej minúte po trestnom kope Galbaja sa zaskvel Okoličáni. Hostia kontrovali v 13. a 17. minúte, ale so strelami Melicherčíka si domáci brankár poradil. Na oplátku v 20. minúte zahrávali domáci priamy kop, ale Okoličáni bravúrne vyrazil. Najväčšiu šancu domácich odrazil Drengubjak. V 26. minúte si loptu vymenil Kubáni s Bačom, ale Hajek zachránil. V 38. minúte Plančo vystrašil domáceho gólmana, ale je tvrdá strela išla vedľa. V druhom polčase sa pokračovalo v priemernom stretnutí. V 54. minúte dobre vystrelil domáci útočník, ale Okoličáni vyrazil nad. Od tohto momentu sa začali presadzovať hostia a domáci ako keby kondične odpadli. V 60. minúte vnikol do šestnástky Melicherčík, ale brankár včas vybehol. V 65. minúte sa opäť zaskvel Okoličáni, ktorý zneškodnil nájazd domáceho útočníka. Najkrajšia akcia prišla v 68. minúte, keď si loptu vymenili Melicherčík s Bačom, ale Melicherčík trafil iba vybiehajúceho brankára. V 73. minúte prišiel trest pre domácich, keď neudržali Melicherčíka, ktorý svoje sólo od polovice ihriska zakončil gólom. Hostia sa však dlho neradovali a v 76. minúte Janík zbytočne fauloval v šestnástke a Galbaj vyrovnal z pokutového kopu. V 83. minúte prišlo rozuzlenie zápasu, keď obranca domácich a brankár urobili fatálnu chybu a Dzúrik do prázdnej bránky zvyšil na 2:1. Domáci sa vrhli do útoku, čo využili hostia. V 90. minúte Plančo našiel Kubániho a ten krásne trafil. Už v nadstavenom čase upravuje na 4:1 pre hostí Dzúrik. Podľa predvedenej hry si domáci tak krutý výsledok nezaslúžili a i napriek vysokému víťazstvu sme nepodali oslnivý výkon, ale pozitívom je, že sa prebudili útočníci. Týmto víťazstvom vás pozývajú na zápas doma s Podbrezovou B vo štvrtok o 15.30 h. J. Dávid

Ostatné výsledky:
Bánová - Kremnička 1:3 (1:1), Čadca - Rakytovce 5:1 (1:1), Dukla B. Bystrica B - Žiar nad Hronom 1:4 (1:2), K. Lieskovec - Podbrezová 1:0 (0:0), R. Sobota B- Zvolen 2:0 (1:0), Ružomberok B - L. Mikuláš 1:1 (0:1), Turčianske Teplice - Kys. N. Mesto 4:0 (2:0)

1. Poznáte najbohatšie firmy sveta? Podiel v nich majú aj Slováci
  2. Pracujete? Vaše odvody zachraňujú podvýživené zdravotníctvo
  3. 1,6 milióna stavených na Trumpa! Kto bude mať pravdu?
  4. Koronakríza: Pomoc našej banky počas pandémie ocenili vo svete
  5. Magazín SME Ženy už v predaji
  6. Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné
  7. UNIQA preberá dôchodkové fondy AXA, pre klientov sa nič nemení
  8. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi?
  9. Pandémia urýchlila štart online duálneho vzdelávania
  10. Aplikácia na likvidáciu škody. Bez obhliadky a bez faktúry.
  1. Nechajte zamestnancov vybrať si služobné auto, oplatí sa vám to
  2. Moringa a Ginkgo - pomocníci z prírody
  3. Pracujete? Vaše odvody zachraňujú podvýživené zdravotníctvo
  4. 1,6 milióna stavených na Trumpa! Kto bude mať pravdu?
  5. O prenájom auta majú čoraz väčší záujem aj malé firmy. Ušetria
  6. Koronakríza: Pomoc našej banky počas pandémie ocenili vo svete
  7. Magazín SME Ženy už v predaji
  8. SPS ukončí rok miliónovými investíciami
  9. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?