Už v sobotu nastúpili na majstrovský zápas futbalisti Tvrdošína, ktorí privítali posledný Švošov. Ten sa v minulom kole nezozbieral ani na domáci zápas a očakávala sa teda povinná jazda oravského klubu. Aj bola, ale mala jednu chybičku.
Posledný Bobrov cestoval na horúcu pôdu v Závažnej Porube. I napriek prehre zanechal sympatický dojem a mohol pri troche šťastia aj bodovať.
V. liga Sever
Čierne – Or. Jasenica odložené
Zápas sa nehral pre nespôsobilé ihrisko. Nový termín je 29. mája.

Z. Poruba – Bobrov 4:1 (2:1)
Góly: 13. M. Devoša, 24.,83. a 84. M. Baran – 28. D. Bobák
Bobrov vycestoval na ihrisko súpera s dvanástimi mužmi. Do zápasu Olympia vstúpila veľmi zle a v 24. min prehrávala o dva góly.
V 13. min po chybe obrany hostí otvoril skóre zápasu Mário Devoša. O jedenásť minút zvýšil vedenie Závažnej Poruby po individuálnej chybe Martin Baran.
Po druhom inkasovanom góle až do prestávky boli Bobrovčania lepším mužstvom. Po centri Gondu nedotiahol na loptu Gočal.