Sviatok všetkých svätých využili niektoré kluby na dohrávky. Na Orave si mohli fanúšikovia pozrieť zápas piatej ligy medzi Bobrovom a Turzovkou. Liesek zas cestoval za súperom do Belá-Dulíc.
V. liga Sever
Bobrov - Turzovka 5:0 (1:0)
Góly: 33. Gonda, 54. Hušľa, 70. a 80. Michal Kasan, 78. Fidrik
Po nie veľmi vydarenom derby v Oravskej Jasenici sme v utorok namiesto predzápasového tréningu zvolili radšej pizzu a spoločný turnaj vo FIFE, aby sme si pred dohrávku a záverečným kolom vyčistili hlavy. Tento krok zrejme priniesol svoje ovocie.

Od úvodnej minúty hrali futbalisti Bobrova uvoľnene a predvádzali hru, ktorá ich na jeseň zdobí. Mali výborný pohyb, držanie lopty a darilo sa im presne a rýchlo kombinovať.
V prvom polčase nám však chýbalo viac centrovaných lôpt z krídel a častejšie zakončenie. Napriek tomu sme v 33. minúte išli do vedenia.