Vavrečka – Lokca –Melicherčík, Masarovič, Kubaš
Kraľovany – Rabča – Adámus, Jakubjak, Ďurčák (12.30 h!)
Bziny – Trstená – Badár, Janotík L., Kysel
Or. Poruba – Žaškov – Troják, Hrkeľ, Volf
Párnica – Dlhá – Živčic, Capko, Nemček
Zuberec – Or. Veselé – Karcol, Katrenčík, Kořalník
Leštiny – Or. Podzámok – Pobeha, Bandík, Harezník
II. trieda, sk. A - 11. kolo, 5. 6. o 17.00 h:
Hruštín – voľno
Novoť – Lomná – Gregorec, Drozd
Vasiľov – Zákamenné – Židek, Bušo (12.30 h!)
Breza – Beňadovo – Štrbáň, Hlatký, Špagla
Zázrivá – Or. Lesná – Jakubjak, Adámus, Ďurčák
Sk. B, 22. kolo, 5. 6. 2005 o 17.00 h:
Rabčice – Or. B.Potok – Matejčík, T. Janotík, Gnida
Vitanová – Habovka – Loffay, Kolena, Podbrežný
Brezovica – Klin – Kohár, Valko, Dibdiak
Sihelné – Krivá – Kvietok, Matúška
Zubrohlava – voľno
Or. Polhora – Liesek – Kachút, Frančák st.
I. trieda dorast, sk. A - 22. kolo, 5. 6. 2005 o 14.30 h:
Habovka – Lokca – v Zuberci – Katrenčík, Kořalník (12.30 h)
Vavrečka – Or. Podzámok – Kubaš, Melicherčík
Podbiel – Veličná – Dibdiak, Podbrežný (14.00 h)
Dlhá – Krivá – Kolena, Loffay
Párnica – Bziny – Nemček, Capko
Hruštín – Or. Jasenica – Bušo, Židek
Skupina B
Rabčice – Mutné – T. Janotík, Matejčík
Novoť – Or. Polhora – Drozd, Gregorec
Zákamenné – Klin – Pilšáková, Špagla
Sihelné – Breza – Matúška, Kvietok
Zubrohlava – Or. Veselé – Gnida, Jašák
Or. Lesná – voľno
I. trieda žiaci - 24. kolo, 5. 6. 2005
Zubrohlava – Sihelné – Jašák, Gnida (12.30 h)
D.Kubín B – Habovka – Juríčka (12.30 h)
Medzibrodie – Hruštín –Janotík, Kysel (15.00 h)
Or. Polhora – Žaškov – Frančák, Kachút (15.00 h)
Or. Lesná – Or. Jasenica – Špagla, Pilšáková (12.30 h)
Zuberec – Zákamenné – Kořalník, Karcol (15.00 h)
Lokca – Or. Podzámok – Masarovič (15.00 h)
II. trieda žiaci - 22. kolo, 5. 6. 2005
Vavrečka – Podbiel – Melicherčík (12.30 h)
Istebné – Vasiľov – Hrkeľ, Volf (14.30 h)
S. Dubová – Klin – Loffay (12.30 h)
Breza – Malatiná – Hlatký, Štrbáň (15.00 h)
Zázrivá – Beňadovo –Ďurčák, Adámus (15.00 h)
Krivá – Novoť – Podbrežný, Dibdiak (12.00 h)
Dohrávky:
II. trieda dospelí, sk. A 14. kolo – 3. 6. (piatok) o 17.00 h
Or. Lesná – Novoť – Volf, Melicherčík
I. trieda dorast, sk. A, 14. kolo – 3. 6. o 17.00 h
Krivá – Lokca – Kohár, Bandík
I. trieda dorast, sk. B, 16. kolo – 3. 6. o 15.00 h
Or. Lesná – Novoť – Melicherčík, Volf
I. trieda dorast, sk. B, 18. kolo – 10. 6. o 17.00 h
Or. Lesná – Or. Polhora - Matejčík, Kubaš
II. trieda žiaci, 12.kolo – 10. 6. o 16.00 h
Malatiná – S. Dubová - Katrenčík, Juríčka
Stretnutia riadené SsFZ:
III. LSMD, 4. 6.2005 o 10.00 a 12.30 h - Dolný Kubín – Podlavice –A2 - Nemček
III. LSMD, 4. 6.2005 o 10.00 a 12.30 h– Námestovo – Č. Balog – A2 - Židek
III. LSMŽ, sk. B, 24. kolo, 5. 6. 2005 o 13.00 a 15.00 h – Liesek – Sučany – Kohár, Valko
TURNAJE MŽ:
Skupina A – Lokca – 4. 6. o 9.00 h – Melicherčík, Juríčka
Skupina B – Mutné – 4. 6. o 9.00 h – Špagla, Pilšáková
Skupina C – Or. Jasenica B – 4. 6. o 9.00 h – Troják, Jašák
Skupina D – Námestovo – 3. 6. o 13.00 h!!! – Kubaš, Matejčík
TURNAJE PRÍPRAVKY:
Sk. A – Dolný Kubín B – 4. 6. o 8.00 h – Katrenčík, Bušo
Sk. B – Podbiel – 4. 6. o 9.00 h – Drozd, Capko
Sk. C – Nižná – 4. 6. o 9.00 h – Hlatký, Živčic
Sk. D – Novoť – 4. 6. o 9.00 h – T. Janotík, Badár
NIKE PREMIER CUP – semifinále:
7. 6. (utorok) o 16.00 h:
Dolný Kubín – Bziny – Katrenčík
Or. Polhora/Námestovo – Lokca – Špagla
Július Kubáni
predseda KR OFZ